Автор Тема: Авторепаратура(въпроси относно реставриране на автомобили) от Monza  (Прочетена 98043 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Септември 19, 2011, 22:50:42
Отговор #70

Неактивен pavel.velev

  • Публикации: 945
Ванка ти ли се с зеления ДС     а този помниш ли
« Последна редакция: Септември 19, 2011, 22:56:06 от pavel.velev »
 

Септември 19, 2011, 22:55:02
Отговор #71

Неактивен sphereholic

  • Публикации: 311
    • Ретро автомобил Ситроен 2cv Charleston
Не. Аз съм с това на картинката отстрани, а Ванката му прави поддръжката.

Септември 19, 2011, 23:04:26
Отговор #72

Неактивен pavel.velev

  • Публикации: 945
е извинявай  но това е преди Ванката да се запали по дс    сега съм на 43 г а тези снимки са преди  20г    това е последния дс на червения                а бяхме млади
« Последна редакция: Септември 19, 2011, 23:06:32 от pavel.velev »
 

Септември 19, 2011, 23:12:47
Отговор #73

Неактивен Monza

  • Публикации: 250
  • Хубавите неща стават бавно!
Това с препирането не съм съгласен...............Ако някой се е препирал това е с мен................ :(
« Последна редакция: Септември 19, 2011, 23:17:01 от Monza »

<доверен сервиз на ДЗИ>

Септември 21, 2011, 15:27:27
Отговор #74

Неактивен Monza

  • Публикации: 250
  • Хубавите неща стават бавно!
Технологията въобще не е прехвалена. ;),а напротив много важна за авторепаратурата като качество и скорост на испълнение.Тази кола бе направена в рамките на един работен ден. ;D


free image hosting


upload png


upload images


free image hosting

<доверен сервиз на ДЗИ>

Септември 21, 2011, 22:50:24
Отговор #75

Неактивен pavel.velev

  • Публикации: 945
скоро ще се разбере   кои колко може   и с каква апаратура разполага    и умее да използва
 

Септември 23, 2011, 11:10:52
Отговор #76

Неактивен немо

  • Публикации: 1041
  • пиперлив
красота       време е и за моя опел    нека да се види кой колко може            в София Монца и в провинцията Немо       всеки по един  автомобил и жури ние от форума  по добрия да се докаже а не да се препират   нека се разбере кой е по добър и кои има  по добра апаратура    но нека да е без помощници   нека всеки е майстор на 100%   по добрия да спечели   и да има  признание от форумци

1.Немо няма зор да се доказва пред когото и да е.....
2.Немо не се рекламира по форуми с цел привличане на клиенти ( в което няма нищо лошо),щото си има достатъчно работа...
3.Немо пояснява,че е нормално да възникнат технически разногласия с някой колега(Монца),и че спор кой е ПО-ПО-НАЙ няма....
4.Немо много мрази телоподаващо,флекс,ръжди,кърпене и др.такива....ама толкова ги е намразил,че с такива неща като реставрация се захваща единствено и само на своя кола или казано по друг начин: никакви пари не могат да изкушат Немо да направи за клиентска кола това,което прави за Монцата си.....
5.Ако все пак държите да има съревнование,Немо няма нищо против Монца да бъде обявен за служебен победител поради отказ на Немо да се качи на ринга..... 8))
6.Немо се извинява за офтопика......но тъй като името му беше замесено реши,че има право на коментар.......
7.Поздрави..... :)
Opel Monza 3.0 GSE  1985
Opel Monza 3.0 GSE  1984
Opel Senator 3.0 AT  1985
Mazda MX5 NB 1.6    2001

Септември 23, 2011, 19:35:24
Отговор #77

Неактивен Monza

  • Публикации: 250
  • Хубавите неща стават бавно!
красота       време е и за моя опел    нека да се види кой колко може            в София Монца и в провинцията Немо       всеки по един  автомобил и жури ние от форума  по добрия да се докаже а не да се препират   нека се разбере кой е по добър и кои има  по добра апаратура    но нека да е без помощници   нека всеки е майстор на 100%   по добрия да спечели   и да има  признание от форумци

1.Немо няма зор да се доказва пред когото и да е.....
2.Немо не се рекламира по форуми с цел привличане на клиенти ( в което няма нищо лошо),щото си има достатъчно работа...
3.Немо пояснява,че е нормално да възникнат технически разногласия с някой колега(Монца),и че спор кой е ПО-ПО-НАЙ няма....
4.Немо много мрази телоподаващо,флекс,ръжди,кърпене и др.такива....ама толкова ги е намразил,че с такива неща като реставрация се захваща единствено и само на своя кола или казано по друг начин: никакви пари не могат да изкушат Немо да направи за клиентска кола това,което прави за Монцата си.....
5.Ако все пак държите да има съревнование,Немо няма нищо против Монца да бъде обявен за служебен победител поради отказ на Немо да се качи на ринга..... 8))
6.Немо се извинява за офтопика......но тъй като името му беше замесено реши,че има право на коментар.......
7.Поздрави..... :)
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

От това "рекламиране" съм имал всичко на всичко трима клиенти от които един ялов и двама точни. ;)Така,че всеки нормален човек ако на това разчита отдааавна да е спрял да качва каквото и да е било. ;)Мисля че достатъчно постове имам които са поучителни,а не реклама. ;)

<доверен сервиз на ДЗИ>

Септември 23, 2011, 19:41:14
Отговор #78

Неактивен taran

  • Публикации: 141
    • taran`s garage.ale.bg
Бе,и аз се зачудих къв е тоя двубой и откъде изниква :)...Нормално е всеки да има собствено мнение,за технологийте и тяхното прилагане.
Хубаво е,да си чешаме клавиатурите по форумите,не толкова,че ще навървим много клиенти,а по-скоро,да обменяме опит и информация за различни материали.
Живи и здрави!

Септември 23, 2011, 20:14:03
Отговор #79

Неактивен немо

  • Публикации: 1041
  • пиперлив
Мисля че достатъчно постове имам които са поучителни,а не реклама. ;)

Винаги е добре да видиш/чуеш още една гледна точка по който и да е въпрос..... ;)

А в рекламата няма нищо лошо,както написах в предният си пост.... 8))
Opel Monza 3.0 GSE  1985
Opel Monza 3.0 GSE  1984
Opel Senator 3.0 AT  1985
Mazda MX5 NB 1.6    2001