Автор Тема: Авторепаратура(въпроси относно реставриране на автомобили) от Monza  (Прочетена 98017 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Ноември 06, 2011, 12:35:43
Отговор #90

Неактивен Monza

  • Публикации: 250
  • Хубавите неща стават бавно!
Корабчето на Павката кацна в моето студио за красота, където ще се погрижа да не го е срам да се показва по пътищата. :DЗа тази цел съм се запасил с огромно количество материяли. ;D


image hosting jpg


jpeg image hosting


image hosting


jpeg image hosting


<доверен сервиз на ДЗИ>

Ноември 06, 2011, 13:50:26
Отговор #91

Неактивен pavel.velev

  • Публикации: 945
искам да я подмладиш само  с 40г. да стане на 8г. та като я карам да се кефа максимално...../примерно/
 

Ноември 06, 2011, 16:26:17
Отговор #92

Неактивен Monza

  • Публикации: 250
  • Хубавите неща стават бавно!
Павка толкова много варели са минали през двете ми ръце,че ми става лошо,а кит да не говориме. :)Попаднал си на човека.Искам само да ме оставиш спокойно да си работя по нея. ;)Ще качвам снимки отностно реставрацията. :DТака устройва ли те?


upload images


jpg image hosting


image hosting jpeg

<доверен сервиз на ДЗИ>

Ноември 07, 2011, 16:19:37
Отговор #93

Неактивен pavel.velev

  • Публикации: 945
да O0 O0 O0 O0
 

Ноември 07, 2011, 19:20:33
Отговор #94

Неактивен Monza

  • Публикации: 250
  • Хубавите неща стават бавно!
Между другото този опел дето си го лепнал е пълен със забележки. :PЗапази си тази снимка и ще ги сложиш накрая снимките една до друга за сравнение. :D

<доверен сервиз на ДЗИ>

Ноември 09, 2011, 21:55:50
Отговор #95

Неактивен Monza

  • Публикации: 250
  • Хубавите неща стават бавно!
Тъй като от този вид шайби има най-често за флекс,а с тях не може да се пипне навсякъде,защото този абразив е челно залепен ми се наложи да си поръчам държач и шайби за бормашина. >:D

<доверен сервиз на ДЗИ>

Ноември 10, 2011, 07:27:12
Отговор #96

Неактивен taran

  • Публикации: 141
    • taran`s garage.ale.bg
А,има си ги и за бормашина.Във Валери или нещо такова беше,такава шайба за бормашина на Топекс,я взех за 5-6 лв,чак се замислих дали не са объркали нещо.При тези дето са дистрибутори на Боди в Хаджи Димитър също има такива шайби за бормашина.

Ноември 10, 2011, 07:52:14
Отговор #97

Неактивен Monza

  • Публикации: 250
  • Хубавите неща стават бавно!
По кварталните железарии няма та ми се наложи да ги поръчвам и ги купих по 7лв. бройката. :(Таране ще ми бъдеш доста полезен да ми обясниш по точно къде се намира склада на Боди,че ще купувам количество за опела,а и някои неща на фирмата. ;DДа не се бъркаш със склада на Новол,защото го знам къде е.Благодаря!

<доверен сервиз на ДЗИ>

Ноември 11, 2011, 07:26:14
Отговор #98

Неактивен taran

  • Публикации: 141
    • taran`s garage.ale.bg
http://www.kodiksbg.com/about.html  ето саита, малко е кьопав  ;).Според последни данни онези не внасят вече Новол,а някакви Интер Тротон.
В кой район на София си?Ако не ти е далече,до бившия завод Малчика,сега Нестле направиха добър магазин за авто бой-имат мискове на Боди,Леклер,Клар и Стандокс.

Ноември 11, 2011, 08:20:03
Отговор #99

Неактивен Monza

  • Публикации: 250
  • Хубавите неща стават бавно!
Благодарско за информацията. :)

<доверен сервиз на ДЗИ>