Автор Тема: Нещо от старите тавани и мазета.  (Прочетена 115132 пъти)

0 Потребители и 4 Гости преглежда(т) тази тема.

Декември 09, 2013, 01:21:07
Отговор #120

Неактивен admin

  • _sys
  • Публикации: 1012
За първи път в историята на човечеството насилието ще доведе до нещо хубаво. :)

Декември 10, 2013, 15:01:59
Отговор #121

Неактивен dino412

  • Публикации: 820
Ето какво намерих при една чистка на Моя таван:



Не се страхувай да правиш това което не умееш.
Помни,че професионалистите създадоха Титаник а Ноевия ковчег беше скован от аматьор.

"Когато Ти се струва, че целия свят е настроен против Теб помни, че самолета излита най-добре срещу вятъра."

Хенри Форд

Никога не карай по-висока скорост от скороста с която може да лети твоя ангел хранител.

Д.Ганчев.

Декември 10, 2013, 20:03:30
Отговор #122

Неактивен rumen_spasov

  • Публикации: 1036
Дино като гледам какви ценности вадиш май няма да е зле да продължиш да ровиш! :)

Декември 31, 2013, 13:02:45
Отговор #123

Неактивен loyd

  • Публикации: 116
Здравейте колеги .Пускам снимка на нещо което намерих днес в една от сградите които съм купил.Уникално запазено табло Порадвайте му се .Годината е може би между 1958-1965
« Последна редакция: Декември 31, 2013, 13:08:14 от dido1903 »

Декември 31, 2013, 16:37:32
Отговор #124

Неактивен dino412

  • Публикации: 820
Запази го не го изхвърляй или унищожавай.
Не се страхувай да правиш това което не умееш.
Помни,че професионалистите създадоха Титаник а Ноевия ковчег беше скован от аматьор.

"Когато Ти се струва, че целия свят е настроен против Теб помни, че самолета излита най-добре срещу вятъра."

Хенри Форд

Никога не карай по-висока скорост от скороста с която може да лети твоя ангел хранител.

Д.Ганчев.

Декември 31, 2013, 16:39:29
Отговор #125

Неактивен dino412

  • Публикации: 820
Стига да остане време продължавам.Но общо взето повече е прах и паяци.
А ето и нещо друго интересно макър и не от тавана:




« Последна редакция: Декември 31, 2013, 16:53:22 от dino412 »
Не се страхувай да правиш това което не умееш.
Помни,че професионалистите създадоха Титаник а Ноевия ковчег беше скован от аматьор.

"Когато Ти се струва, че целия свят е настроен против Теб помни, че самолета излита най-добре срещу вятъра."

Хенри Форд

Никога не карай по-висока скорост от скороста с която може да лети твоя ангел хранител.

Д.Ганчев.

Декември 31, 2013, 16:49:55
Отговор #126

Неактивен sbalkan

  • Публикации: 800
Ето какво намерих при една чистка на Моя таван:




Колега, много са интересни тези банкноти, ако искаш да имаш чисто нови, ще си позволя един съвет: Продават ги по 1,8лв ( да, по лев и осемдесет стотинки ), нови, в БНБ. Най- ценна ( и най-невзрачна ) е банконотата от 1 лев, явно е най-рядка, и банкотата от 500лв, която е интересна с това, че дори не е влязла в обращение...та от 1 и 500лева са на цени между 80-100лева.

Декември 31, 2013, 17:50:05
Отговор #127

Неактивен loyd

  • Публикации: 116
Няма как да го изхвърля .При мен имам много стари неща като започнеш от мотоциклети и радиоапарати и часовници та до автомобили .

Януари 01, 2014, 09:14:26
Отговор #128

Неактивен fifo

  • Публикации: 1140
На банкомата на БНБ можете да изтеглите само чисто нови банкноти, с поредни номера. Просто не го зареждат с други :)
we all have wings, but some of us don't know why

Януари 02, 2014, 18:19:35
Отговор #129

Неактивен dino412

  • Публикации: 820
На банкомата на БНБ можете да изтеглите само чисто нови банкноти, с поредни номера. Просто не го зареждат с други :)

Интересното при Мен е че не бяха изтеглени от банкомат.Човека който Ми плати с тях за извършения транспорт, го виждах за първи и последен път, а сумата беше 2000лв.Поредните номера, ги забелязах след един час, когато реших да плащам зареденото в камиона горивo на бензиностанцията.Докато мине плащането бях почти в несвяст да не се окажат фалшиви.Другото интересно е, че момичето на касата не забеляза нито поредността на номерата, нито че са все още не използвани, нито пък ги провери  на светлината на лампата, а бях заредил за над 600лв.Късмет беше че човека се оказа точен и не бяха фалшиви а явно нови изтеглени от банка.
Не се страхувай да правиш това което не умееш.
Помни,че професионалистите създадоха Титаник а Ноевия ковчег беше скован от аматьор.

"Когато Ти се струва, че целия свят е настроен против Теб помни, че самолета излита най-добре срещу вятъра."

Хенри Форд

Никога не карай по-висока скорост от скороста с която може да лети твоя ангел хранител.

Д.Ганчев.