Автор Тема: Youngtimer-ите в България  (Прочетена 1214309 пъти)

Wartburgman и 20 Гости преглежда(т) тази тема.

Март 12, 2018, 14:33:48
Отговор #2740

Неактивен striker15

  • /!\ Млад шофьор
  • Публикации: 1

Март 12, 2018, 15:13:28
Отговор #2741

Неактивен kaci

  • Публикации: 956
Днес по обяд на ул. Оборище  8))

Март 14, 2018, 20:45:03
Отговор #2742

Неактивен dan4oteto

  • Публикации: 18066
  • Йордан Георгиев





Март 16, 2018, 16:30:25
Отговор #2743

Неактивен USfan

  • Публикации: 10811
Брей, още има някой неумрел 300 Туин турбо у нас по улицител А може и да е атмосферка 300 де, щом още движи.  :))

Ето и от мен някои по-масови 80-ски и 90-ски модели.
Шкодата японка видимо си я карат редовно, имаше даже инвалиден стикер, да си паркира лесно по центъра.
Беше спряла парадно баш на жълтите павета до бул. Руски наскоро, както се вижда.

А тия 2 УС пикапи са двата края на компакт трък гамата на Шеви през 80-те.
Синия е единична кабина с късо товарно легло, с вероятно 2.8 л. малкия шестак.
А черния е двойна кабина с дълго легло, с големия 4.3 л. шестак.
Похвално, Варбурга комби и Жигулата, се карат и зимата в района на Мед академия.

Лилавичкавата Хонда Сивик купе пък предполагам по явните белези, се кара от мацко, която и видимо декларативно  :)) предпочита Купето, пред гаджето си.














Оставям криви някои снимки, че да акцентирам на модераторите един проблем в Пикхоста.  ::)
Значи, тия снимки съм ги качил на лаптоп, Асер ако е от значение, с обикновен актуален Уиндоус, и завъртял в правилен стоеж, понеже са били странично снимани от телефон първоначално.
При качването на мои настрани снимани снимки на други места, напр. Фейсето, или Амер. кар форума, след като са коригирано завъртени от мен, там си си качват вече в искания нормално хоризонтален вид.
В Пикхоста обаче, колкото и да ги въртя преди това, си се качват в оригиналния сниман от телефона крив на 90 градуса вид.
Защо така, и може ли това нещо да се оправи в Хоста?
« Последна редакция: Март 16, 2018, 16:46:12 от USfan »

Март 16, 2018, 21:32:21
Отговор #2744

Неактивен bomber

  • Публикации: 4490
  • Vauxhall Chevette Estate 1983; Ford Scorpio Mk 1
Толкова ли е трудно да се качат снимките хоризонтално?
Everyone can buy a new car...
Real man keeps old ones running!

Март 16, 2018, 21:49:23
Отговор #2745

Неактивен kaci

  • Публикации: 956

PicHostа си е ОК, просто снимките не са коригирани преди да са качени....

Март 16, 2018, 22:54:29
Отговор #2746

Неактивен USfan

  • Публикации: 10811
Тц, горе писах 5'10 реда обстоино, че вече са били коригирани, и пак Пикхоста ги качи накриво.
В случаиа ги качвам правилни, но с корекциа сегa от стар Асус лаптоп, с на него стар Уиндоус ХП.

Проблем има, и според мен е в 1 от тиа 3 нештица, наи-слабо вероиатно- Пикхоста, или по-вероиатно, новиа ми комп. Асер, или актуалниа 2018 версиа Уиндоус, качен на него.
Или проблема е в всаимодеиствието между 2 от тиа 3 компонента.

Нарочно ги оставих покривени, че ми е интересно професионалист по системи и софтуери какво мнение би дал.
Имал ли е колега подобен проблем с качване накриво на снимки от Комп с актуален Уиндоус, примерно?

















Март 17, 2018, 14:54:09
Отговор #2747

Неактивен dan4oteto

  • Публикации: 18066
  • Йордан Георгиев













Март 30, 2018, 15:01:02
Отговор #2748

Неактивен krankenstein

  • Публикации: 7182
1.3 перфектен, вероятно доскоро гаражен:


АЕ86 - използва се за ежедневка и не се продава въпреки напъните на фенове... поддържа се в Шкода сервиз :)
Теория - това е, когато знаеш всичко, но нищо не работи.
Практика - това е, когато всичко работи, но не знаеш защо.

Март 30, 2018, 15:20:00
Отговор #2749

Неактивен USfan

  • Публикации: 10811
Фена, дето напъва колегата (който е и мой съсед), с бележки за продаване, съм основно аз.  :))
Чинно всяка календарна година оставям възпитано написана бележка. Тая още не съм, ама ще оставя пак.
Засега не ми се отговаря на бележките, така че съседа си обича 86-цата.

Жалко де, торбата с пари за тая Корола, седи в очакване точно на 100 метра от обичайните паркирания на колата.
Ама все пак може и да не седи наличността безкрайно дълго време, и да се похарчи за някоя друга Корола, или па Супра, или па ранно МР2.

Мен ме кефи много Королката, за това я атакувам, но при евентуална бъдеща продажба, считам, че ще има няколко кардинални минуса на колата, които е нормално да се отразят на цената.
Най-големия е, че е с най-слабия мотор за модела и- предполагам 1.3 литра, или нещо такова.
Познава се, че даже оборотомер няма.
Друг минус е, че не е купе с 2 врати, което е по-шик и е е по търсено от хардкор феновете, а е хечбек.
Освен това, доста са швирнали ръжди отстрани и по праговете.
Леко е и нашокана от градушка, и има 4 различни син металик отенъка боя по нея.
Общо взето, поне от ляво, всеки панел е в различен син отенък.

Въпреки това, Митко, ако познаваш собственика, кажи една добра дума за мен.
Стигнем ли до споразумение с него, черпя те една семейна вечеря теб и съпругата, гарнирана не с друго, а с черно Джони,  ;) и в някой хубав ресторант по центъра.
« Последна редакция: Март 30, 2018, 15:24:10 от USfan »