Автор Тема: По следите на "американките" в България  (Прочетена 912641 пъти)

105, Bogi и 16 Гости преглежда(т) тази тема.

Февруари 20, 2012, 20:46:51
Отговор #40

Неактивен siro

  • Публикации: 33
Ривиерата и синята Импала са в процес на реставрация и са на Станимир от София
Горд собственник на Chevy Biskaine 63",М-72,PUCH 125T

Февруари 20, 2012, 22:24:52
Отговор #41

Неактивен Chevy

  • Публикации: 975
  • Rock And Roll
Ривиерата и синята Импала са в процес на реставрация и са на Станимир от София

Да и аз така знам а Камарото е на двама братя който имат и един БелЕър от 1968-ма бял за Шеви Новата не знаех до сега :) днес между другото минах по околовръсното и видях комбито Плимута заринат е на половина със сняг :)

П.П. Здрасти Сиро аз съм Христо81 от US-форума.
Ще е чудесно ако си направиш една тема за Импалата и Мустанга ;) и двете са много интересни машини !
« Последна редакция: Февруари 20, 2012, 22:29:18 от Chevy »
Classic Cars

Февруари 20, 2012, 23:06:51
Отговор #42

Неактивен 100%bastard

  • Публикации: 1639
да де то е ясно на кои е ривиерата  идеята ми е дали някои знае докъде е стигнал с реставрацията и какво става с тези коли има ли снимков материал в по напреднал стадии

Февруари 21, 2012, 12:32:22
Отговор #43

Неактивен Speeder

  • Администратор
  • Публикации: 5105
Малко преименувах тази чудесна тема.

Има доста инфо и снимки на американки по другите теми, но мисля, че е по-добре да не обединявам теми, че ще стане кашата.
Просто от сега нататък американките , които не са на членове на форума влизат в тази тема :)

Успех и продължавайте с тези невероятни машини!
145 Boxer, Alfetta GT, Alfasud Sprint Veloce 16v, Lada 1500 S, GT 1300 Junior

Как да качваме снимки във форума : http://www.classiccar-bg.com/index.php?topic=2631.0
"По един болт на седмица да бяхте завивали, сега щяхте да ги карате тия коли!"

Февруари 21, 2012, 17:48:11
Отговор #44

Неактивен koruderliev

  • Публикации: 2477
Колеги, за да не откривате топлата вода втори път ето ви 300-400 коли из България :)

http://classiccars.zonebg.com/Bulgarien/Konkretno/amgal.html

Февруари 21, 2012, 20:10:52
Отговор #45

Неактивен 100%bastard

  • Публикации: 1639
eto za posledno v kakuv vid e edna ot nai cennite americanki v BG. ni se dava ni se pravi >:D >:D

Февруари 21, 2012, 20:21:00
Отговор #46

Неактивен Chevy

  • Публикации: 975
  • Rock And Roll
Да Плимут Баракудата наистина един страхотен автомобил за жалост занемерен и забравен :(
а за Ривиерата мога да кажа че снимките който си качил на реставрацията и са от 2008-ма 2009-та някъде и мисля че вече трябва да е завършена или поне така се надявам да е :)
Импалата също по това време я започнаха същите хора но нищо не се знае за двете коли незнам вуйчо ни няма ли някакво инфо по въпроса???

П.П. Към модераторите няма ли начин другите американки от темите за "Очакващи смърт или спасение" и "Ретро колите в БГ" както и "Иангтаимерите в БГ"  по някакъв начин да се поставят в тая тема за да не е така разхвърляно и всички Американки да са тук ще е доста по добре както и по подредено ;) разбира се ако може де :)
Classic Cars

Февруари 21, 2012, 20:37:06
Отговор #47

Неактивен 100%bastard

  • Публикации: 1639
ОООО да тая ривера ще е една от култовите машини на фронта      добре че се работи по нея.....4ух еди слух 4е се е продавала по някое време но само слух де не твърда информацията O0 O0 O0

Февруари 21, 2012, 20:59:20
Отговор #48

Активен peter67

  • Публикации: 762
Страхотен снежен човек.  ;D
Ето едно което мисля, че вече е ретро защото съм виждал такива модели по много ретро паради.
Колата е Понтиак Фиеро, а целта е реплика на Ферари 348.

Февруари 21, 2012, 21:56:48
Отговор #49

Неактивен USfan

  • Публикации: 10811
Интересно Шавела не го знаех Олдса го знам да с Волговия мотор мисля че колата е продадена обаче но не съм сигурен а Понтияка Вентурата е на колега от US-форума ;) те го продаваха с мотор V8 но не е оригинален от колата, но не знам дали някои я е купил мисля че си е още в тях :)

П.П. Много добра идея за темата браво колега ;)
Мда, точно така....
Ами, Вентурата на живо е малко по-светлозелена на цвят.
Много е интересна.
Допреди 10 годфини седеше още гнила в един двор в Орландовци, ис  беше с ориг мотор. искаха и 1000 лв.
Ама беше супер гнила, с едно правено гадно предно стъкло спукано, и едно счупено ориг задно беше.
Или обратното, хахах, де да знам, не помня вече. :))
Ами нашия Иво от Форума, отдавна я продаде на някой фен...
Абе тегава е за правене, седи сигурно още някъде, още по-скрофена...:-\
Иво и извади ориг осмак, някъде другаде го сложи за няква далавера, а после чак и намери някъв друг осмак от ГМ.
Е такава врътка стана с моторите...