Автор Тема: Honda Accord 1982 - разказва за живота си  (Прочетена 21477 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Януари 07, 2012, 14:07:00
Отговор #10

Неактивен DOCTOR Ц.

  • Публикации: 18
Ауууу, такъв комплимент не ми бяха правили досега :-[. Мерси Бате, и ти не изглеждаш никак зле, особено с тези лачени обувчици. Някой ден може да разцъкаме заедно ;D. Та, да продължа. Зимата на 2009/2010 изкарахме в едно село до Варна. На спокойствие, далеч от градската суета и простащина. Имаше много сняг, пързаляхме се яко с вратите, даже направихме и филмче как дърпам доктора седнал на стария ми капак :D.Беше голямо весело; направихме обиколка на цялото село, после ни говореха цяла година съселяните! Ще го пусна и него но трябва да си вземем стария компютър, че там останаха доста материали от живота ни. И така зимата беше доста коварна, стигнаха температурите до -18 в това село, но аз си палех от ряз, защото бях изпила вече 4 сиропчета. Доктора не ме излъга и даже продължи да ми ги дава, а през зимата ми сипваше само хубав бензин от Шел; каза че от него ще ми се поочистят вътрешностите и дъхът ми ще стане като на змей!

Януари 07, 2012, 17:52:18
Отговор #11

Неактивен Wartburgman

  • Публикации: 363
Ще се радвам да разцъка ме моя дядка е винаги готов за срещи със млади баби  ;D

Януари 09, 2012, 12:07:47
Отговор #12

Неактивен DOCTOR Ц.

  • Публикации: 18
Йеее, един кавалер най-накрая да се намери :-*. Явно всичко друго страда от емоционален запек :-X. Здраве да  е, любов да има! Ми тя май темичката ми попривърши вече, разписах се и аз "вЪв КлубЪ" мога си ходя вече. Е айде от мен да мине, ще ви покажа и как се премених в чест на най-малкия Хондаджия, нали му бях кръстница / GodMother/ >:D. Ми тъй де, няма се излагаме сега; Офф, доскуча ми тука, всички само си стоят по гаражите и си сменят части, боядисват се и после ко? Готови за музея :)). И като нови да се изпънете, пак ще ви липсва младежкия дух, щото трябва да сте on the Road и колелата да се Rollin O0, Йеее! Аз си слагам високите лачени токчета, врътвам си дупарата и отивам на кафе. Дядка слагай си костюма от абитуриентската! Идвам с 2 туби по 20 кила домашен отлежал бензин А86 от доброто старо време ;D. Пазех ги за специален случай. Айде със здраве...

Януари 09, 2012, 12:27:38
Отговор #13

Неактивен Wartburgman

  • Публикации: 363
На дядката му се разтрепериха гумите като каза за отлежало бензинче а като те видя на тези токчета не спря да ти намигва  ;D
« Последна редакция: Януари 09, 2012, 12:29:36 от Wartburgman »

Януари 09, 2012, 12:32:11
Отговор #14

Неактивен didotooo

  • Публикации: 2836
  • ☆☆Datsun 300 ZX 50th ANNIVERSARY☆☆
    • Z point Varna
ХАхах ,забавна тема ,а хондата става все по-хубава,надявам се няма да спреш с ъпдейтването на темата и на колата ! Интересни джанти ,доста я отварят. Доктора ако може да сподели нещо повече за модела им :))))
Относно разцъкването и аз може да се включа ,само да се намери добър фотоапарат :))
Щото напоследък сам си ходя за фотосесии  :))

Януари 16, 2012, 09:36:41
Отговор #15

Неактивен rado125

  • Публикации: 110
Хайде какво става.Има ли напредък. ;)

Януари 19, 2012, 11:32:33
Отговор #16

Неактивен DOCTOR Ц.

  • Публикации: 18
Ами точно напредък не, във визията де. Случи се нещо, което ме отказа завинаги да влагам каквито и да било средства и усилия за външния вид на Бабето.Но едно по едно.След като достигна апотеозът на визията си, един прекрасен ден се прибираме  тримцата доволни, караме по ген Колев и завиваме наляво към Чаталджа.За тези които не са от Варна ще обясня съвсем простичко: на кръстовище ми светва зеленото и съм втора кола, правя ляв завой; улицата в която се включвам има 3 платна-моето, за ляв завой и за направо и надясно. И ко става значи: вече съм сложил втората и тъкмо съм изправил волана след завоя и какво виждат очите ми :o бял голф 3 с регистрация Тх прави обратен на кръстовището от лентата за надясно, но маневрата му приключи в левия ми калник :(. Бронята падна, калника цъфна навън, а целия подкалник се наби около 2мм навътре към купето.Гавна пълни, малкия на 4месеца реве, хубаво че беше здраво вързан и най-големия ташак: спира патрулка на червено на същото кръстовище, на 3метра от нас, като и двамата лешпери вътре се правят на ударени! Господа удариха ме, бихте ли дошли да направите необходимото? Ранени има ли? Не. Ами тогава се оправяйте...Този абсурд го има записан на всички камери на кръстовището. И от този ден си казах, че няма да дам и стотинка за ремонти по външния вид, а ще наливам всичко в двигател и окачване. Така и стана и не съжалявам ;D Моля модераторите да кажат тук ли да продължавам с техническите подобрения, които направих по двигателя или в отделна тема.

Януари 20, 2012, 12:09:55
Отговор #17

Неактивен DOCTOR Ц.

  • Публикации: 18
Както и да е... Започнах от карбуратора, защото течеше от всички гарнитури, а и ускорителната му помпа не работеше и беше малко неудобно при по-рязко тръгване. Ето малко клипчета на колата преди да започна ремонтите; мерене на компресия, вакуум и работа на празен ход.
    www.youtube.com/watch?v=3lcsdV7D67k&feature=related

Януари 20, 2012, 18:21:07
Отговор #18

Неактивен skodko

  • Публикации: 1014
В Бургас днес видях такава, само че седан, ако искаш другия път като минавам може да я снимам да ти я покажа :)

Януари 21, 2012, 11:19:53
Отговор #19

Неактивен didotooo

  • Публикации: 2836
  • ☆☆Datsun 300 ZX 50th ANNIVERSARY☆☆
    • Z point Varna
А някаква идея какви парички е тоя уред за мерене на компресия и къде във Варна може да се намери? Тепърва ще ми трябва с моите 6 атмосфери на 4_те цилиндъра  :))

Докторе,мотора ще се цепи ли? Гледам на 4_ти цилиндър ти е по ниска компресията.

пп. Интересна цедка имаш над карба :))