Автор Тема: Продавам аутомобилия, и части и аксесоари за европейски коли.  (Прочетена 52411 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Май 12, 2016, 21:45:01
Отговор #50

Неактивен USfan

  • Публикации: 10811
Блаупункт блендата е продадена, а понеже и много от ралиаксесоарите заминаха, тия дни ще гледам да ги снимам всичките останали неща накуп.
Засега са останали оригинални почти нови аксесоари от следните рекламодатели и тогава собственици на отбори-  яке Кастрол от 70-те, хавлия Ротманс от 80-те, шапка Марлборо от 70-те.
Може и още 1-2 тематични рекламни рали неща да има.

Юни 07, 2016, 08:47:29
Отговор #51

Неактивен USfan

  • Публикации: 10811
Даа, покрай търсенето за двама колеги на последната останала ми от Събор Полски Фиат шапка, си намерих тази страхотна оригинална фланелка, давана само на служителите и участниците в Рали Златни Пясъци 1980 година.
Състоянието и е чисто ново, даже не е носена, а само е пробвана  :)) от победителя тогава през далечната 1980 в ралито: А. Занини, след което е подарена на баща ми.
По размер е М или Л, но е доста разтеглива, от нещо като ластичен памучен плат е, и може да стане и на по-голям човек.

На цена ще е умерените само тридесет /30/ лева.
За сравнение, не оригинални от едно време, защото тях почти ги няма, а всякакви ново печатани възпоменателни и трибют фланелки от ралита като Монте Карло, Сафари, Райд Полски и сие, са поне по 15-20 Долара или Евро броя по Ибей, плюс субстанциалната доставка.

За който иска запазване да пише в темата тук.
Може доставка по Еконт, или както и за другите неща в тази тема, за да се спести цената на пратката, може и даване лично в района на Басейн Мадара в София.
За който пък е от района на морето и реагира бързо да ми пише днес, понеже вечерта пътувам, може и лично предаване между 8 и 15 юни в района на, както е заглавието на Ралито- )) Албена или Златни пясъци, понеже ще съм там тези дни и ще мога да я взема с мен.
Ето снимки от фланелката. Отпред е с емблемата на Ралито, а отзад има емблема на СБА.











Ето за потопяване в атмосферата малко снимки на победителя в Рали Златни 1980, и колата му- Порше 911 СЦ, преработено от братя Алмерас.












« Последна редакция: Юни 07, 2016, 10:39:53 от USfan »

Януари 09, 2017, 19:06:51
Отговор #52

Неактивен USfan

  • Публикации: 10811
Да освежим малко темата с нови неща.
По запитване на колега си разгледах останалите ми ралиаксесоари, и сред тях намерих не 1, ами цели 3 броя останали Рали шапки.
Всичките тези 3 броя са чисто нови, никога неизпозвани, и за това- в отлично състояние.

Най-старата от тях е за Рали-събора на собствениците на Полски Фиат през 1978 година.
Тя е тъмнозелена с бяло комбинация на цвят. Понеже както писах е чисто нова, за разлика от предишната леко ползвана синйо-бяла шапка на Полски Фиат от ралито от 1980 год, и съответно на цена тази тук ще е малко по-скъпа от предишната, и ще е- 20 лева за броя.

Другите две са са оригинални аксесоари от 80-те години на нашето Национално рали, съответно с променящите му се имена за периода им.
Едната е с надпис- Рали Златни Пясъци Интернационал, а другата- Рали Албена.
Тази за рали Златни Пясъци, червено-бяла на цвят, ще е на цена 20 лева.
А тази от Рали Албена, жълта със син надпис, поради високото качество на изработката и, съчетано с дебел памучен плат и тъкан с конци, а не щанцован надпис, ще е на цена- 30 лева.

Разбира се, за тези двете шапки от Ралитата Албена-Златни пясъци, за да се запази целостта на комплекта им, има ще има отстъпка
ако някой ги купи заедно. Тогава те двете общо няма да са 50, а само- 40 лева, за 2-та броя общо.

За договаряне на подробности за среща купуване или изпращане, и за доуточняване тел. номера за контакт, пишете тук или на лични.

За запазване на шапката Полски Фиат предимство има колегата Лукаш от Полша. :)
А за запазване на двете Рали Албена-Златни шапки, предимство има който иска да ги вземе в комплект 2-та броя.
Ето някои снимки от тях.


















« Последна редакция: Януари 09, 2017, 19:13:47 от USfan »

Януари 09, 2017, 22:46:31
Отговор #53

Неактивен Котков

  • Публикации: 661
Аз също имам интерес към шапката от събора на собствениците на Полски Фиат. Какъв е статутът на артикула?
They call me Polski Fiat 125p 1975r

Януари 10, 2017, 11:23:35
Отговор #54

Неактивен USfan

  • Публикации: 10811
Аз също имам интерес към шапката от събора на собствениците на Полски Фиат. Какъв е статутът на артикула?

Здрасти, ами понеже колегата Лукаш ме пита първи за нея, давам от учтивост не 24, ами цели  :)) 48 часа от този момент, да потвърди дали я иска за купуване, като дойде сега през януари/февруари в България.
Ако не реагира да ми пише до това време, може да я вземеш ако искаш ти.  :)

Януари 10, 2017, 20:29:39
Отговор #55

Неактивен USfan

  • Публикации: 10811
Реда на чакане при запазване от колегите на шапката Полски Фиат, засега е така!  :)

1. Лукаш.
2. Котков.
3. Илиан.

Януари 10, 2017, 20:54:23
Отговор #56

Неактивен Котков

  • Публикации: 661
Реда на чакане при запазване от колегите на шапката Полски Фиат, засега е така!  :)

1. Лукаш.
2. Котков.
3. Илиан.

Добре  :)
« Последна редакция: Януари 10, 2017, 20:59:08 от Котков »
They call me Polski Fiat 125p 1975r

Януари 12, 2017, 10:41:28
Отговор #57

Неактивен USfan

  • Публикации: 10811
Aми колегата от далече не реагира, така че съревнованието за сега печели колегата Котков.  :)
Може да си пишем на лични за подробности за взимането.

Януари 12, 2017, 12:53:45
Отговор #58

Неактивен ilian

  • Публикации: 195
Честито на колегата!

Януари 12, 2017, 16:22:14
Отговор #59

Неактивен USfan

  • Публикации: 10811
Честито на колегата!

Ее, не бързай, аз затова пиша- засега.  :))
Ако и той се откаже, печелиш я ти.