Автор Тема: Продавам "Волга"  (Прочетена 6373 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Август 09, 2013, 07:22:22
Прочетена 6373 пъти

Неактивен Иван Иванов

  • /!\ Млад шофьор
  • Публикации: 7
Продавам "Волга" ГАЗ-21 - 1960 година; на 36 хил. реални км. Много запазени волан и арматурно табло! Цена 12 хил.лв. За връзка телефон 0885 439 759

Август 09, 2013, 19:54:25
Отговор #1

Неактивен s7allker

  • Публикации: 13
ГАЗ 21 трета серия се произвежда от 1963-1970г.
Поживём — увидим

Февруари 26, 2017, 16:31:16
Отговор #2

Неактивен Viva_lancia

  • Публикации: 366
Някой знае ли нещо за тази Волга, понеже вече 5 -ти ден се опитвам да се свържа с посочения телефон, но ми се включва гласова поща.

Февруари 26, 2017, 17:45:34
Отговор #3

Неактивен hydrometalique

  • Публикации: 1913
Аз нищо не знам за колата, но снимките са правени в Пловдив на източния вход на стадион "Пловдив" /бивш 9-ти септември/ , очевидно лятно време.

Февруари 26, 2017, 19:34:39
Отговор #4

Неактивен boykoff

  • Публикации: 289
Много ми прилича на Волгата на Димчо Чолаков. На цвят ми се струва същата, с квадратен номер е отзад  като неговата,  клубната емблема на задния капак е на същото място,  както и с допълнително монтирано еленче отпред. Живееше някъде в центъра преди години... За съжаление нямам запазени координати, но предполагам колегите от пловдивския ретро клуб ще имат.
« Последна редакция: Февруари 26, 2017, 19:42:16 от boykoff »

Февруари 27, 2017, 10:01:35
Отговор #5

Неактивен победовод

  • Публикации: 836
Може да е Димчовата Волга ,а може и да не е.Неговата беше качена на 16,и тази е така.Димчо беше сложил стопове и мигачи от втора серия,което не пречи да са били върнати на място оригиналните.Ако имаше снимка на салона,щеше да е по ясно,защото Димчовата е със скоростна кутия от ГАЗ 24.По спомен обаче ако не греша,Димчо,лека му пръст,ми беше казал че колата е на много повече от заявените в обявата 36 х. км.Съответно и годината 1960, не е верна.
«Волга» — единственный автомобиль, способный передвигаться, будучи неисправным чуть менее, чем полностью.

Февруари 27, 2017, 16:24:16
Отговор #6

Неактивен boykoff

  • Публикации: 289
Качвам снимките, които имам на Волгата, ако ще помогнат някак...




Февруари 27, 2017, 18:22:28
Отговор #7

Неактивен Asengsi

  • /!\ Млад шофьор
  • Публикации: 1
Димчо ми беше комшия,но за съжаление почина,мир на праха му :(
Неговата волга беше със 5 степенна ск.кутия с долни скорости и газова уредба.Лично съм се возил на нея още преди да смъкне скоростите долу.Преди време брат му я беше пуснал за продаване,но дали е тази,не мога да кажа със сигурност.Димчо беше голям човек,винаги готов да помогне и с богата информация за старите возила и винаги когато съм имал нужда ми е помагал за моя Москвич.
Почивай в мир,Димчо
Асен Мартинов 33г.Пристрастен към ретро автомобилите :)

Февруари 27, 2017, 19:47:42
Отговор #8

Неактивен hydrometalique

  • Публикации: 1913
Аз сега се усещам, че коментираме обява от ... 2013-а . Малко не, ами направо тъпо  :winktongue:
Да питам, при положение, че телефонът не отговаря, защо стои още тая обява, нали се подразбира, че може и да не е истинска, щом авторът не е взел участие и телефонът му не отговаря  :)

Февруари 28, 2017, 08:33:52
Отговор #9

Активен dido1903

  • Глобален модератор
  • Публикации: 3495
Боре,тази а и други обяви от този потребител стоят,защото нито аз, нито Митко сме контролни или правораздавателни органи и не можем да проверяваме всеки телефон. Може да има и други причини за неотговарянето на телефона. Да не говорим за всеки собственик - затова стои обявата, а и не само тя. А пък и  се продават неконвенционални, ретро автомобили, а не съвременни ежедневки.

Нашият стремеж и цел е да направим така, че всяка обява да има точни и ясни координати и визуализация на продаваната стока, за да може да бъде установена лесна връзка в условията на 21-и век, все пак :). Това, че някои продавачи не го разбират това, е за сметка за съжаление и на двете страни понякога.

Иначе е много лесно да настроим раздел "Продава" така, че да се изтриват автоматично обяви по-стари от 30, 60, 90 дни или подобно, но ще загубим възможността красиви класически коли да намират нови собственици.
Това, че тази обява е от 2013 г., далеч не е най-голямата тема. Има и далеч по-стари  :)

Аз затова си протърках клавишите за 7-8 години да обяснявам на сума ти народ колко е важно да има координати за връзка и то разнообразни по възможност.

Впрочем и ти преди време в темата за наемите беше отбелязал,колко е важно да има комуникация, нормални запитвания и т.н.
Накратко - ако някой каже или посочи, че Волгата и другите коли на този потребител вече не се продават или са продадени - ще ги махна.

И за да не съм голословен - в случай, че има заинтересовани от тази обява, ето тук има обява от този потребител, но с друг телефон и и-мейл за връзка. Сам виждаш, че е в коша,защото трудно може да се нарече обява това изречение.
http://www.classiccar-bg.com/index.php/topic,3213.msg37444.html#msg37444

« Последна редакция: Февруари 28, 2017, 08:54:02 от dido1903 »