Автор Тема: Традиционна ретро-мото сбирка 2015 г.  (Прочетена 4479 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Юни 04, 2015, 16:45:28
Прочетена 4479 пъти

Неактивен iotoff

  • Публикации: 61
Здравейте на всички ретро фенове, дойде време пак да се съберем на сладки приказки и да се похвалим със старите си мотори.

Тази година решихме да се съберем на една много красива местност край Асеновград, надявам се да ви хареса на всички.

И така:

дата: 25.7.2015г.
място: Асеновград, ловен комплекс 40те извора.
цел: хапване и пийване Very Happy.

Условия:
Огромна поляна запазена само за нас, бунгала и стай в хотелчето с 60легла, семпъл бар с навес при евентуален дъжд.

Цена на легло - 15лв.
Всички стай са със баня и тоалетна.
Разпъване на палатка - БЕЗПЛАТНО

Ще има осигурен кетъринг с основните неща: скара, бира, салата, безалкохолно и кафе на народни цени.
Отделно ще има скара  която всеки може да си ползва за домашни вкусотий.
Да не забравя и голямата маса на която ще се съберем Very Happy

http://iotoff.snimka.bg/nature/40te-izvora-asenovgrad.868552

Ако някой има идея, съвет или въпрос относно организацията, моля да сподели.

Ние ще сме там от петък, така че който има желание за повече от ден почивка да заповяда.

Запазването на стайте ще става при мен, и последната седмица ще дам списъка на собственика.

За контакти: 0888 248711
Това е моя номер, може да ми звъните за всякакви въпроси относно събитието.

По късно ще обясня подробно как да стигнете лесно до мястото.
« Последна редакция: Юни 04, 2015, 17:52:47 от dido1903 »

Юни 17, 2015, 15:07:01
Отговор #1

Неактивен генерал

  • Публикации: 180
Там съм! Ще ти се обадя резервацията.

Юни 22, 2015, 08:17:54
Отговор #2

Неактивен iotoff

  • Публикации: 61
Очертава се да се съберем доста хора :).  Ще има и доста редки и интересни мотори, които не могат да се видят всеки ден.
Не забравяйте че не е задължително да се дойде на ход с мотора, за по-старите мотори е допустимо :D и на ремърке или бус.


Юни 29, 2015, 08:07:12
Отговор #3

Неактивен iotoff

  • Публикации: 61
Хората които обичат да спят на меко под завивки е добре да побързат, леглата са пред свършване, но пък поляната е голяма и удобна за палатки.

Юли 10, 2015, 09:55:19
Отговор #4

Неактивен iotoff

  • Публикации: 61
Реших да погледна прогнозите за времето за 24ти и 25ти, и поне за сега го дават идеално. Без валежи и без горещини. Дано да е верно Very Happy.

http://www.accuweather.com/bg/bg/plovdiv/49959/daily-weather-forecast/49959?day=17

http://iara.government.bg/enciklopedia/google-map.php?id=206

Предполагам че по тази карта ще се ориентирате лесно за мястото. Ако някой не може да се ориентира, спокойно може да ми звънне за да го упътя или забера от някъде.

На около 2км. след Асеновград посока Кърджали се завива в ляво на една малка отбивка(има табела), и след това пътя води право на мястото. Много внимавайте на отбивката, там карат доста бързо и е малко опасно престрояването за на ляво.

Юли 28, 2015, 00:02:19
Отговор #5

Неактивен 100%bastard

  • Публикации: 1639
еиии страхотно нещо се получи....призовавам за другата година повече участници да покажат моторите си (това се отнася и за мен :shy:)
 ето снимки от събирането 95% от моторите съм снимал  O0













Юли 28, 2015, 13:46:14
Отговор #6

Неактивен iotoff

  • Публикации: 61