Автор Тема: Пътят към сбъдване на мечтите - Volvo 144 De Luxe  (Прочетена 14454 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Септември 26, 2015, 17:29:42
Отговор #10

Неактивен Toni_Kazi4ane

  • Публикации: 547
Здравей.
Не, не съм я гледал с цел покупка. Мисля че някъде имам снимки на колата от преди години. Само трябва да ги намеря и да сравня номерата дали е същата. Радвам се когато нещо съм открил и после разбера че е било спасено, на е отишло за скраб.
0890192949 / 0887192949

Октомври 20, 2015, 20:16:43
Отговор #11

Неактивен SlaviZ0

  • Публикации: 27
Случайно ако имате части за продажба или знаете някого, който продава моля да ме информирате, защото имам интерес. Нямам търпение да се залавям, но да му се не види постоянно има дупки в бюджета и като не си депутатско чадо не става.

Октомври 20, 2015, 20:21:04
Отговор #12

Неактивен galaxie

  • Публикации: 1799
Пиши какво търсиш, за да те насочим.

Октомври 21, 2015, 09:18:55
Отговор #13

Неактивен Speeder

  • Администратор
  • Публикации: 5105
Като собственик на този форум се извинявам на ползвателите за използвания остър език от страна на мой колега администратор.

Ще се поучим от опита си и се надявам да не се повтаря!

Благодаря,
Димитър
www.ClassicCar-bg.com
145 Boxer, Alfetta GT, Alfasud Sprint Veloce 16v, Lada 1500 S, GT 1300 Junior

Как да качваме снимки във форума : http://www.classiccar-bg.com/index.php?topic=2631.0
"По един болт на седмица да бяхте завивали, сега щяхте да ги карате тия коли!"

Октомври 22, 2015, 15:00:50
Отговор #14

Неактивен SlaviZ0

  • Публикации: 27
Трябва ми информация за всякакви части, кой каквото има. Не знам какво липсва, но при положение, че го притежавам не ми пречи да го имам ново. Ако имате части мога да взимам приятели. Даже на жена ми в родната къща има ИЖ Планета 3 и съм се надъхал и него да го стягам.

Октомври 22, 2015, 15:59:47
Отговор #15

Неактивен galaxie

  • Публикации: 1799
Трябва ми информация за всякакви части, кой каквото има. Не знам какво липсва, но при положение, че го притежавам не ми пречи да го имам ново. Ако имате части мога да взимам приятели. Даже на жена ми в родната къща има ИЖ Планета 3 и съм се надъхал и него да го стягам.

Ще бъдеш ли така добър да пуснеш някоя и друга снимка на колата :D

Октомври 22, 2015, 16:44:13
Отговор #16

Неактивен SlaviZ0

  • Публикации: 27
Приятелю аз съм я виждал 3 пъти, последния беше като я качихме на репатрак и замина за Кюстендил. Нито снимки имам, нито нищо. Интересувам се за части, за да намирам просто хората с такива и да говорим какво ново имат.

Октомври 22, 2015, 20:17:17
Отговор #17

Неактивен galaxie

  • Публикации: 1799
Приятелю аз съм я виждал 3 пъти, последния беше като я качихме на репатрак и замина за Кюстендил. Нито снимки имам, нито нищо. Интересувам се за части, за да намирам просто хората с такива и да говорим какво ново имат.

Приятелю, вече си мисля, че острото изказване на Дидо, не беше чак толкова остро. Желая ти успех.

Октомври 23, 2015, 14:00:58
Отговор #18

Неактивен SlaviZ0

  • Публикации: 27
Моля администратора да възстанови това мнение на ДИДО, защото не успях да го прочета поради бързата намеса на администраторите, поне да му се порадвам и аз като толкова се възхвалява. Единственото ми питане, и мисля, че беше достатъчно възпитано беше да споделите дали имате части, за да си направя сметка дали бих ги купил, независимо дали имам нужда от тях, това е по моя преценка. Благодаря ти колега за хапливия език и ще се ориентирам с търсене на части на алтернативно място.

Октомври 23, 2015, 14:24:29
Отговор #19

Неактивен galaxie

  • Публикации: 1799
Моля администратора да възстанови това мнение на ДИДО, защото не успях да го прочета поради бързата намеса на администраторите, поне да му се порадвам и аз като толкова се възхвалява. Единственото ми питане, и мисля, че беше достатъчно възпитано беше да споделите дали имате части, за да си направя сметка дали бих ги купил, независимо дали имам нужда от тях, това е по моя преценка. Благодаря ти колега за хапливия език и ще се ориентирам с търсене на части на алтернативно място.

Незнам дали ми е хаплив езика или не, но ти приятелю явно нямаш желание да споделяш повече факти и снимки, което е твое право. След като толкова много търсиш нови части, може да си пуснеш още една тема в раздел Купува.