Автор Тема: Коледен банкет - БАК Ретро  (Прочетена 9058 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Декември 10, 2015, 10:29:17
Прочетена 9058 пъти

Неактивен GT 51

  • Публикации: 1869
На 20-ти Декември(неделя) от 18.00 ч.,хотел Феста,бул.България-Коледен банкет на БАК Ретро.Записвания-Ваня Гюдерова или Вальо Манджуков.Цена на куверта - 45.00 BGN.
Абе вземи си нещо ретро, и не се занимавай с глупости !

Февруари 12, 2019, 12:15:20
Отговор #1

Активен USfan

  • Публикации: 10811
Поради липса на инфо по Нета, дори и в самата страница на Клуба, а предполагам много хора тук имат интерес да отидат, и по вчерашна вечерна идеиа на наи-видни членове на УС на БАК Ретро, анонсирам тук, че днес, в 18.30 часа в една от конферентните 3али на хотел Феста Барсело в Софиа, на бул. Бълга̀рия, ште се проведе отчетно-и3борно събрание на членовете на БАК-Ретро.

Поканени са да гостуват, и имат право на и3ка3ване, всички колеги и фенове на ретроавтомобилите, дори и да не са членове на Клуба.
При желание които искат, може да станат нови членове на БАК-Ретро.

Акцентирам, а3 поне, че е добре на сбирането да се предложат 1-2 нови млади хора членове на Управителниа савет, които да да пора3движат нешата по отн. на контактите с даржавната администрациа, а и други нешта, като напр. абс. липса на инфо в Нета, какво става с клуба и инициативите му.

По отн. на движенето на Нет страницата на Клуба, в 2017 год. бе и3бран като член на УС некои си младеж, дето ништо не направи в течение на 1 година с страницата.
Миналата година па бе и3брана пак като член на УС една дама, дето штеше да води влака в дискусиите с комисии с Финансово Министерство и НАП, по отн. на намаление и отпадане на данаци при исторически сертфицирани автомобили.
3а 12 месеца време, очакваемо, ништо не стана и в таиа насока.

Така че Клуба и ретродвижението, и особено и УС на БАК Ретро, си имат нужда от млади хора, особено от такива с успешен опит в борбата и преговорите с обштински и даржавни служби.
Така че идваите, и даваите идеи и деиствиа.  :)

http://www.bacretro.com/
« Последна редакция: Февруари 12, 2019, 12:19:33 от USfan »

Февруари 13, 2019, 18:06:06
Отговор #2

Неактивен Speeder

  • Администратор
  • Публикации: 5105
Аз се питам сам себе си, защо е нужно да си член на управителен съвет за да поддържаш интернет страница?! За да е безплатно ли?!
Да поддържаш страница в интернет е чисто изпълнителска задача, а да си член на УС е ръководно-инициаторска.

 :)) :)) :)) :))

Трябват професионалисти за тая работа, не членове.  :))
145 Boxer, Alfetta GT, Alfasud Sprint Veloce 16v, Lada 1500 S, GT 1300 Junior

Как да качваме снимки във форума : http://www.classiccar-bg.com/index.php?topic=2631.0
"По един болт на седмица да бяхте завивали, сега щяхте да ги карате тия коли!"

Февруари 13, 2019, 18:33:46
Отговор #3

Активен РумбатаБс

  • Публикации: 3679
Ако е имало алкохол на банкета няма да има и спомени кой какво е обещал да свърши през годината  :))
retrobs.com

Февруари 14, 2019, 19:32:04
Отговор #4

Неактивен Frysco

  • Публикации: 447
Е то какъв ще е този банкет без алкохол? Комсомолско събрание...

Януари 09, 2020, 10:06:56
Отговор #5

Неактивен maini4ka

  • Публикации: 495
    • каналът ми в кинескопа
Моя милост беше на коледен банкет 2019, пак в хотел Феста - по бизнес, ще им правя плакети. Вероятно собственикът на хотела е фен, защото имаше една Изета изложена във фоайето.
Очевидно бяхме "с връзки" в хотела, защото забраната за пушене на закрито беше тотално игнорирана. Беше опушено като в лисича дупка, вълнения ми костюм трябваше да мине през химическо след това.
Иначе менюто беше добро, имаше и томбола, на която спечелих чудесни чаши за вино "Бохемия".

Януари 09, 2020, 12:19:10
Отговор #6

Неактивен koruderliev

  • Публикации: 2477
Добре значи, че съм си тръгнал по-рано ;)

Януари 10, 2020, 11:43:44
Отговор #7

Активен USfan

  • Публикации: 10811
Добре значи, че съм си тръгнал по-рано ;)

Хах, добре си постъпил с твоето здраве, и между другото, кандидат съм на някоя от следващите ни Соф. сбирки, ако донесеш от твоите хубави авторски календари-плакати, за едно.
Имам вече от новите твои за 2020, едно лично подарено ми от председателя на техн. комисия, но ще ми свършат работа и още 1-2 броя, че все пак имам 3 отделни гаража, със съотв. им стени.  :))

Ами, за пушенето, управата на ретроклуба, воглаве с председателката и споменатия по-горе председател на техн. комисия, и още почти всичките там души, са си в плен на тоя отдавна демодиран /толкова мегааут, че още малко и пак ще стане модерен  :)) / и лош навик, и сигурно покрай тях правят компромиси във Фестата, и за останалата целокупна рая от клуба.

Януари 10, 2020, 12:44:44
Отговор #8

Неактивен koruderliev

  • Публикации: 2477
Люси, за съжаление за календарите си закъснял - свършиха. Бяха само 1250 бр. тази година  >:D
"Огледай се" в председателите на клубове.