Автор Тема: Solitude Revival 17.-19.juli2015  (Прочетена 2144 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Януари 07, 2016, 14:56:04
Прочетена 2144 пъти

Неактивен prujinca

  • Публикации: 571
Това са снимки от едно мероприятие провело се миналото лята билзо до Щудгарт, на което попаднах съвсем случайно и доста комично. На кратко, бяхме тръгнали към музея на порше, но поради затворена спирка на метрото трябваше да сменим валакчето на една спирка. Докото търсехме куловоза се допитахме до двама Германци (крачун и малчо единия с една глава по висок от мен а другият е една по нисък от женами - за това ги кръсих по този начин)  Потих ги от къде да си хванем нашия влак , а те ми отговориха че не знаят но и те го търсят и да го търсем заедно. ОК много хубаво. И така докато го търсим ни в клин ни ръка Крачун ме пита: Вие да не отивате в музея на Порше? Аз гордо отвръщам ДА, А той идеота : Много е гадно там ........ И да си призная му теглих една звучна българска .... целия разговор няма да разказвам но от дума на дума ни обясни те къде отиват и какво има там. Както е видно от снимките ги последвахме. През целия път имах едно претиснение за това къде отиваме и дали ше ми е достатъчно времето следтова да почетя музея на Мерцедес и евентуално на Порше, тъйкато това си бе една самоорганизирано екскурзия с няколко цели Опел музей, музея на Мерцедес, музея на Порше, един музей във Франкфурт ако не се лъжа Щатум музей, и за каквото остане време. Тук за втори път се почувствах горд собственик на Opel Manta (на територията на германия), както и още по горд от това, че притежавам и Opel kadett sport rally coupe но това е друга по дълга тема.

Приятно гледане когато пак имам време ще добавя още снимки. 










































































































Най приятната част бе че те оставят да гледав без ограничения, без значение къде се намира колата или мотора и дали се работи по нея или не - гледаш, снимаш, разпиташ, пипаш но без да чупиш.
Пред Бог всички са равни, срещу Опел бавни

Юни 06, 2016, 17:36:09
Отговор #1

Неактивен USfan

  • Публикации: 10811
Страхотни снимки си направил.  :)
Аз на условно наречената Солитуд писта, която обикаля около едноименния хълм и замък, съм ходил последно през чак през 1991.  O:-)
Хванах тогава едно англоориентирано състезание с И-тайпи и Биг Хийлита.

Хахах, много весело за човека, бил е хардкорфен.  ;D
Той може и да се е шегувал, ама поне аз категорично не харесвам новия Порше музей.
Много е стилизиран, акцента му е архитектурата и видеоизненадки. :))
Имал съм късмета 2 пъти да ходя в стария им музей, който реално беше тухлена барака, и той беше много по авто и рейсинг фокусиран.