Автор Тема: Приятели на АРК "Авангард"-всеки месец в ресторант "Гамбринусъ"  (Прочетена 14093 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Февруари 10, 2016, 17:14:07
Отговор #10

Неактивен GT 51

  • Публикации: 1870
На 8-ми януари се обадих да резервирам за 29-ти януари и всичко беше заето.Всеки е добре дошъл, стига да се заяви и да е сериозен.Мога и 50 места да взема, ама ако не дойдат хора , става кюфейшън...нали ме разбираш
Абе вземи си нещо ретро, и не се занимавай с глупости !

Февруари 10, 2016, 17:59:41
Отговор #11

Неактивен krankenstein

  • Публикации: 7182
Разбирам и затова предпочитам, както предполагам и доста други колеги, които не могат да си го планират толкова отрано... може да е много добър, но не е единствения добър ресторант в София, така че може да си направим пак към края на месеца някоя срещичка на форумно ниво, пък ти си добре дошъл ако имаш време и желание ;)

п.с. разбирам и еуфорията и гордостта ти от новия клуб, но не виждам резон чак такава тежест и елитарност да се придава на подобни срещи.
« Последна редакция: Февруари 10, 2016, 18:02:43 от krankenstein »
Теория - това е, когато знаеш всичко, но нищо не работи.
Практика - това е, когато всичко работи, но не знаеш защо.

Февруари 11, 2016, 10:48:53
Отговор #12

Неактивен GT 51

  • Публикации: 1870
Няма еуфория и гордост,има много работа, пък и клуба не е мой,на много хора е, аз само го управлявам.Естествено , че искам най-доброто, след като си плащам.Ако имах възможност , бих направил срещите в Царска Бистрица...нооооооо нямам  :)) :)) :))
Абе вземи си нещо ретро, и не се занимавай с глупости !

Февруари 11, 2016, 13:18:34
Отговор #13

Неактивен krankenstein

  • Публикации: 7182
Е, не се засягай де, знам че обествената работа е тежка, но все някой трябва да я върши ;) Просто ми се стори странно при членска маса от 10 човека, а може /и дано/ да се е увеличила след последния ни разговор, да резервираш само 12 места и после да каниш тук и симпатизанти - пределно ясно е според мен, че няма как да стигнат местата... иначе това е добра възможност да споделиш и обсъдиш идеите с повече хора, без да се налага да се срещаш поотделно с всеки.
Теория - това е, когато знаеш всичко, но нищо не работи.
Практика - това е, когато всичко работи, но не знаеш защо.

Февруари 11, 2016, 16:02:54
Отговор #14

Неактивен GT 51

  • Публикации: 1870
До момента са двадесет членовете,каня всички, щот някои се нацупиха, че не съм ги канил на банкета и ми чупат стойки, сякаш аз съм длъжен на някого.Както и да е.
Абе вземи си нещо ретро, и не се занимавай с глупости !

Февруари 16, 2016, 21:39:31
Отговор #15

Неактивен fifo

  • Публикации: 1140
Тази вечер бях с приятели които споделиха че цените в тоя новия Гамбринус не са надути. Очакваме отзиви от събитието ;)
we all have wings, but some of us don't know why

Февруари 17, 2016, 15:19:09
Отговор #16

Неактивен krankenstein

  • Публикации: 7182
Аз бях на коледното парти на клуба на Влади заедно с труги колеги от форума и потвърждавам, че цените са нормални и кухнята много добра... само дето гвоздей на музикално-артистичната програма беше Евгени Минчев, но всъщност и той се представи доста добре като имитатор на известнио наши естрадни певци :)
Теория - това е, когато знаеш всичко, но нищо не работи.
Практика - това е, когато всичко работи, но не знаеш защо.

Февруари 18, 2016, 18:10:58
Отговор #17

Неактивен GT 51

  • Публикации: 1870
Аз не съм го канил, но сана забано с неговите изпълнения. 8)) 8)) 8))
Абе вземи си нещо ретро, и не се занимавай с глупости !

Февруари 29, 2016, 18:00:09
Отговор #18

Неактивен GT 51

  • Публикации: 1870
Срещата беше изключителна.Обсъдихме много организационни неща,единодушно взехме решение по доста въпроси свързани с организирането на мероприятия и предоставяне на автомобилите ни за снимки на продуцентски къщи.Решихме , че ако има интерес към ретро-базара на писта Дракон,ще се постараем да направим втори такъв,и евентуално за до година да заложим две дати в календара.Скоро ще обявя следваща дата за сбирка.Всички са добре дошли !  :)
Абе вземи си нещо ретро, и не се занимавай с глупости !

Февруари 29, 2016, 18:13:08
Отговор #19

Неактивен krankenstein

  • Публикации: 7182
Бая работа сте свършили като за на маса... ние пък просто хапнахме и пийнахме, а малкия даже потанцува, но пак ни беше гот ;D

п.п. Относно първото мероприятие, може би ще съчетая базара и карането само в първия ден - нали съм лош шАфьор с бавна кола...  O:-)
« Последна редакция: Февруари 29, 2016, 18:16:04 от krankenstein »
Теория - това е, когато знаеш всичко, но нищо не работи.
Практика - това е, когато всичко работи, но не знаеш защо.