Автор Тема: Национална програма на ретро мероприятията в България - 2017 г.  (Прочетена 28749 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Август 23, 2017, 10:11:29
Отговор #50

Неактивен USfan

  • Публикации: 10811
И аз се присъединявам към питането на колегата, ще се провежда ли такова събитие утре и/или вдругиден?

Да бе, кво стана с тоя парад на Бижуто във Варна.
През изминалите август уикенди никой нищо не писа, а обикн. го куплират с деня на Варна през миналите години.
А актуален сайт на клуб Перла някой знае ли, че при търсения с това име разни събития само до 2009 излизат...  :))

Август 25, 2017, 13:53:17
Отговор #51

Неактивен Жорката

  • Публикации: 54
Някаква информация има ли за сбирката утре в Хасковси минерални бани?

Август 25, 2017, 17:14:39
Отговор #52

Неактивен fifo

  • Публикации: 1140
И аз това питах в друга тема но няма отговор. Чудя се утре накъде да хващам - за Хасково ли, за Дряново ли?
we all have wings, but some of us don't know why

Август 25, 2017, 18:42:05
Отговор #53

Неактивен Frysco

  • Публикации: 447
Обадих се на организаторите да питам. Събитието няма да се състои.
Съжалявам, че не питах по рано...

Август 25, 2017, 18:44:29
Отговор #54

Неактивен Frysco

  • Публикации: 447
Мероприятието в Хасковски минерални бани няма да се състои.

Август 26, 2017, 20:33:51
Отговор #55

Неактивен krankenstein

  • Публикации: 7182
И аз това питах в друга тема но няма отговор. Чудя се утре накъде да хващам - за Хасково ли, за Дряново ли?
Свилене, да не си си взел соц кола? :) Инак и аз имах подобна дилема, но рано тази сутрин внезапно ме присви лека бъбречна криза, и от страх да не се повтори избрахме със семейството по-близката дестинация - планиснското състезание Осогово, където между впрочем също имаше не малко соц. коли - няколко "напомпани" Жигулки и лади, дори и едно Юго + още някоко западни класики - Кадет капка, Е30, Делта Интеграле, Ескорт Косуърт... не посмях обаче да тръгна с ралиджийската Шкода, а със съвременна кола, която и жена ми спокойно може да кара в случай, че ми прилошее.
Теория - това е, когато знаеш всичко, но нищо не работи.
Практика - това е, когато всичко работи, но не знаеш защо.

Август 26, 2017, 22:31:27
Отговор #56

Неактивен fifo

  • Публикации: 1140
Ами Митак, исках по-далечна дестинация и се разходих до Дряново та да видя, че нямаше нито една шкода. Срам и резил за задномоторните, сигурно си има причина де, не знам. Или те вече не са соц, след като ходят на сбор с вагените ;P
we all have wings, but some of us don't know why

Август 27, 2017, 00:19:35
Отговор #57

Неактивен krankenstein

  • Публикации: 7182
Това е странно наистина, след като в самия град Дряново имаме колега с много лачена задномоторка, който дори организира местните ретро-паради още от миналата година. Иначе си прав, че вече шкодите престанаха да ги броят за соц. коли и основната маса на Шкода съборите е от ВАГ-модели... а задномоторки и там едва се събират по 5-6 коли. Затова и напоследък загубих интерес към тези мероприятия. Докато производството на другите бивши соц. марки с изключение на Лада отдавна е останало в миналото.
« Последна редакция: Август 27, 2017, 00:48:26 от krankenstein »
Теория - това е, когато знаеш всичко, но нищо не работи.
Практика - това е, когато всичко работи, но не знаеш защо.

Август 27, 2017, 11:30:32
Отговор #58

Неактивен michev

  • Публикации: 2561
  • only rear wheel drive
То и новите лади, имат точно толкова общо с класическите модели, колкото и вашите задномоторни с ВАГ-аджийските шкоди.

Август 29, 2017, 14:10:06
Отговор #59

Неактивен krankenstein

  • Публикации: 7182
Да но с тази разлика, че новите лади никой не ги купува поне у нас... Затова в Лада клуба преобладават класиките.
Теория - това е, когато знаеш всичко, но нищо не работи.
Практика - това е, когато всичко работи, но не знаеш защо.