Автор Тема: Национален ретро пазар, 25.03.2017 г. писта Дракон,с.Калояново, обл.Пловдив.  (Прочетена 8772 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Март 23, 2017, 08:54:21
Отговор #20

Неактивен krankenstein

  • Публикации: 7182
За деца до 12 г. същата такса като възрастните ли се заплаща? Да знам дали да взема с мен и сина да се поразходи :)
Теория - това е, когато знаеш всичко, но нищо не работи.
Практика - това е, когато всичко работи, но не знаеш защо.

Март 23, 2017, 20:37:25
Отговор #21

Неактивен GT 51

  • Публикации: 1869
Да, същата цена е билета.
Абе вземи си нещо ретро, и не се занимавай с глупости !

Март 26, 2017, 23:14:35
Отговор #22

Неактивен GT 51

  • Публикации: 1869
Уважаеми колеги,
САРК"Авангард" благодари на всички участници и посетители на пазара и имаме удоволствието да обявим, че следващата година пазара ще е два дни с елемент на къмпинг и барбекю. За Митко специално да кажа, че билета ще е 10.00 BGN. Деца до 7 г. възраст ще са без вход. Ще има и отделна тема де...  :winktongue:  O:-)
Абе вземи си нещо ретро, и не се занимавай с глупости !

Март 27, 2017, 10:59:59
Отговор #23

Неактивен DMC

  • Публикации: 1417
  • Георги Димитров
Март месец на палатка си е само за хардкор къмпингистите :)
Иначе идеята е добра, по този начин може да стане истински автомобилен празник.

Аз мисля, че ако се съвмести пазара с ретро-събор в един ден ще има много повече щастливи и продавачи, и купувачи ,и ретро фенове. А пък за рейсинг феновете, може да си е два дена. Тази година за ретро феновете нямаше "мат'риял" и за двата дена според мен. Имаше интересни неща по сергиите в събота, но купувачите бяхме 20-30 човека според мен. Не знам какви продажби са реализирани. Цената на входа не я коментирам тъй като нямам идея как се организира подобно събитие, но ми се вижда справедливо за деца до 12г да е безплатно. Яко е да ги облъчваме децата в правилната авто-мото насока от малки, и мисля, че свободния вход за тях би действал някакси насърчително.

Поздрави!
Peugeot 205 1.6 GTI '84
Peugeot 205 1.4 Roland Garros '90
BMW E12 528 '78
Opel Rekord C 1.9 Sprint '67
Alfa Romeo 2000 GTV '74
Citroen CX 2500 IE Pallas '83
VW T3 Caravelle 1.9

Март 27, 2017, 15:46:49
Отговор #24

Неактивен krankenstein

  • Публикации: 7182
Съжалявам, че не успях да уважа събитието, но коварен пролетен грип ми попречи да пътувам :-\ Относно таксата, още повече щом ще е на къмпинг начала според мен уместно е да се помисли за някакъв вид "семеен билет".  Поединично 10 лв не изглеждат нещо фрапиращо, но за 3-4 членно семейство с деца /ако са на 8 и 10 г. примерно/ като пресметнем общата сума се получава половин такса за каране на трак дей, че и отгоре... а все пак това са само зрители, някои от които все още "зарибяващи се", както спомена DMC. Според мен загубите от по-ниска цена на такива билети ще се компенсират от по-масовото присъствие на публика.
Теория - това е, когато знаеш всичко, но нищо не работи.
Практика - това е, когато всичко работи, но не знаеш защо.

Март 27, 2017, 22:06:38
Отговор #25

Неактивен GT 51

  • Публикации: 1869
Мите, естествено, че децата ще влизат без пари, но поне ме провокира онзи ден така ти отговорих. Вероятно до следвеащата година ще има изграден каравана парк и цените ще са поносими, поне така ми казаха. Идеята е да се съчетаят няколко събития на тези дати. Още от сега казвам , че билета за следващата година ще е мин 10.00 лв. Няма как да бъде по-малко с оглед на това, че всичко се вдигна. Също така  предполагам, че много четящи тук няма да дойдат, защото мразят разходите но обичат приходите. И двама човека да разпънат сергии, пазар ще има. Всеки е свободен да ходи където пожелае. Това което сме решили да направим, а ние ще го направим, е въпрос на време. Много колеги ме питат какво ще има на пазара, колко човека ще излагат стоки....и т.н, и т.н...Еми колеги...сериозно ли да ви отговоря??? Пазара е ваш, и е на живо, фейс ту фейс, не по жицата. Каквото донесете, това ще продадете, това ще видят другите колеги, няма нищо страшно. Пазара е за вас и от вас. Поздрави!  8))
Абе вземи си нещо ретро, и не се занимавай с глупости !

Март 28, 2017, 10:52:38
Отговор #26

Неактивен krankenstein

  • Публикации: 7182
Мите, естествено, че децата ще влизат без пари, но поне ме провокира онзи ден така ти отговорих.
Ауу, сега аз излязох виновен, че те провокирам да пишеш публично дезинформация... Влади, това е несериозно, за подобни бъзици си има ЛС и теУефочнета, че тук четат доста хора и ти вЕрват като на организатор ;)
Теория - това е, когато знаеш всичко, но нищо не работи.
Практика - това е, когато всичко работи, но не знаеш защо.

Март 28, 2017, 20:21:29
Отговор #27

Неактивен GT 51

  • Публикации: 1869
Мите, аз не комуникирам скрито... Дали се справям като организатор ще кажат всички посетили мероприятита на клуба. Мога и друго да ти предложа, организирай го ти до година, аз ще ти помагам, а и други хора ще ти помагат. Определи ти входната такса, всички ще се съобразим с нея, оправи данъците, щот и такива съм длъжен да плащам, ама не теб ти е се тая, така, че.... заповядай :)
Абе вземи си нещо ретро, и не се занимавай с глупости !

Март 28, 2017, 23:11:38
Отговор #28

Неактивен krankenstein

  • Публикации: 7182
Де го чукаш, де се пука... нещо не четеш май изобщо какво пиша :o Имах предвид, че не е редно да пускаш тук невярна информация дори под формата на шега към мен или към който и да е. А по повод организациата, това си е мероприятие на твоя клуб и няма как да я поема, след като дори не съм му член. С колегите ти написахме спонтано тук няколко идеи, които евентуално да са ти от полза за догодина, а не просто за да те критикуваме... нали целта е да се подобряват нещата?
Теория - това е, когато знаеш всичко, но нищо не работи.
Практика - това е, когато всичко работи, но не знаеш защо.