Автор Тема: CLASSIC RACING 2017 - 26.03.2017  (Прочетена 15657 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Март 28, 2017, 20:30:40
Отговор #40

Неактивен primalfear

  • Публикации: 135
....................
п.с. Абе ние хубаво си чешем тук езиците цели страници наред, ама няма ли някой се смили и да качи малко снимки за тези, които ............

Телефона ми се скапа затова мога да кача само тази. Имаше хора с апарати и камери, да не се стискат а да качат снимки.
jpg images
« Последна редакция: Март 28, 2017, 20:44:53 от primalfear »
Ако не си водещото куче, гледката никога няма да се промени!

Март 28, 2017, 21:00:04
Отговор #41

Неактивен GT 51

  • Публикации: 1869
Пичове, благодаря за дискусията, надявам се тя да продължи...Нали се сещате, че в 21 век няма как да карат стокови коли на тази писта. Да започнем от спирачките. Феродо Рейсинг накладки, по-късно спиране, амонтесьори Кони, гуми и джанти, двойни карбуратори, наредена кутия, бъркан бензин. Всички тези компоненти барабар с олекотяването дават резултати. не мисля, че има някой в БГ дето да определи коя кола е сток и коя не. Точно за това направих класовете по кубатура...каквото и да правите вие се състезавате в кубатурата си, 1,6 до 2,0, над 2,0 и Турбо.Митко спокойно може да си кара до 1,6 не виждам какъв е проблема, след като си бил коли 2000 куб. значи можеш пак да ги биеш. Дали всички карат със стокови гуми? Дали всички са с по един карбуратор ? Ами окачването? За да няма ощетени направихме състезанието по класове в кубатура, няма как да измерим колите, това е състезание за удоволствие, а не ВРЦ! И аз искам да карам Ферари-то на Тетка Роса, ама няма. Сметнахме, че това е правилния вариант, не по-години, а по кубици, така е най-честно.
Обещавам, че на следващото мероприятие на Иван лично пред вас ще му вдигна капака. Смятам, че той е много в час, все пак той прави ладата на Мичкин и знае от къде да печели...кутия, диф, окачване, гуми...а това е много важно за пистата...лично се убедих на моята кола... Мите, търсенето на кусури не оправдават участието, човек или има желание, или няма :)
Абе вземи си нещо ретро, и не се занимавай с глупости !

Март 28, 2017, 22:00:08
Отговор #42

Неактивен krankenstein

  • Публикации: 7182
Има си начини Владе да се разграничат по определени критерии модифицираните от немодифицираните... ела примерно на Пежо събора и ще видиш. Там ако сложа едни сликове само и веднага ще ме метнат при "зверовете" :) Пак е въпрос на желание и нежелание да се направи такова разделение... аз казах вече моите мотиви и явно далеч не съм единствения с такова мнение. Но мероприятието си е твое, изборът също...
Теория - това е, когато знаеш всичко, но нищо не работи.
Практика - това е, когато всичко работи, но не знаеш защо.

Март 28, 2017, 22:06:36
Отговор #43

Неактивен fulcrum

  • Публикации: 3764
  • Уреда показва , пробната лампа доказва.
    • РЕТРО КЛУБ СМОЛЯН

Обещавам, че на следващото мероприятие на Иван лично пред вас ще му вдигна капака....
Владе , ти ще вдигнеш капака ....ама на никого не са ретгенови очите. ;D :)) O0 O:-) 8))
РЕТРО КЛУБ СМОЛЯН
www.facebook.com/retrosmolyan
VW Golf 2 GT 1990
Skoda S 130 GL/A  1987

Март 28, 2017, 22:11:20
Отговор #44

Неактивен GT 51

  • Публикации: 1869
Има си начини Владе да се разграничат по определени критерии модифицираните от немодифицираните... ела примерно на Пежо събора и ще видиш. Там ако сложа едни сликове само и веднага ще ме метнат при "зверовете" :) Пак е въпрос на желание и нежелание да се направи такова разделение... аз казах вече моите мотиви и явно далеч не съм единствения с такова мнение. Но мероприятието си е твое, изборът също...
Мите, нещо не те разбирам...ще сложиш гуми и си при батките...Ми пак ще си последен, щот си едно и малко, ама имаш гуми, нали.?? Тук идеята е да си в равен клас и да покараш, нещо не ти схващам логиката...Като си при зверовете , а те са силни...ти какво правиш?... ??? ??? ???
Абе вземи си нещо ретро, и не се занимавай с глупости !

Март 28, 2017, 22:17:36
Отговор #45

Неактивен michev

  • Публикации: 2561
  • only rear wheel drive
Владе , ти ще вдигнеш капака ....ама на никого не са ретгенови очите. ;D :)) O0 O:-) 8))

Абе то кубатура се мери, макар и грубо и при затворена глава, ама ако си предупреден няма да дойдеш с фалшивата кола, нали ;), та момента е изтърван. Аз нямам претенции за класовете, ама всеки да си кара там, където му е мястото, а не да ме прави на балък! Тази лада не е 1,6 категорично, или ако случайно е, то е с инахалатор :D
« Последна редакция: Март 28, 2017, 22:20:46 от michev »

Март 28, 2017, 22:23:49
Отговор #46

Неактивен GT 51

  • Публикации: 1869

Абе то кубатура се мери, макар и грубо и при затворена глава, ама ако си предупреден няма да дойдеш с фалшивата кола, нали ;), та момента е изтърван.
Ники, не мога да кажа дали колата е фалшива, питам всеки един участник колко кубика е , и в кой клас ще кара. Също така им разяснявам, че от лъжи няма смисъл. Всички се кълнат, че са в кубатурата си. Реално може да се измерят, но на пистата няма необходимата техника. Ако си излъгал, си излъгал себе си, аз така го разбирам и точно това се опитвам да обясня на участниците, че трябва да карат в реалният си клас, а те всички твърдят че са истински. 30 заявки, виж им заявките :)
Абе вземи си нещо ретро, и не се занимавай с глупости !

Март 28, 2017, 22:27:41
Отговор #47

Неактивен michev

  • Публикации: 2561
  • only rear wheel drive
Влади, не ме разбирай погрешно, към теб нямам ни най малък упрек! Благодарил съм ти лично, и пак ти благодаря за това, че правиш това мероприятие! Просто съм наясно, какво може да се изкара от ладов мотор с 1600 атмосферни кубика, и едновалова 8 клапанова глава!

Март 28, 2017, 22:53:06
Отговор #48

Неактивен krankenstein

  • Публикации: 7182
Мите, нещо не те разбирам...ще сложиш гуми и си при батките...Ми пак ще си последен, щот си едно и малко, ама имаш гуми, нали.?? Тук идеята е да си в равен клас и да покараш, нещо не ти схващам логиката...Като си при зверовете , а те са силни...ти какво правиш?... ??? ??? ???
Наистина не си ме разбрал, казах АКО сложа, ама аз затова не слагам ;D Затова в клас до 1,4 няма кой да ми се опре, че и повечето времена в 1,6 са по-слаби от моето... а модифицирания клас там е само един, очевидно и защо - написал съм го в някой от предишните постове, да не се повтарям. Ама за да няма пак неразбрали - тук виждам, че разликите в топ времената на всички класове са минимални, та явно "размера" не е от решаващо значение ;D
Теория - това е, когато знаеш всичко, но нищо не работи.
Практика - това е, когато всичко работи, но не знаеш защо.

Март 28, 2017, 23:13:06
Отговор #49

Неактивен GT 51

  • Публикации: 1869
Наистина не си ме разбрал, казах АКО сложа, ама аз затова не слагам ;D Затова в клас до 1,4 няма кой да ми се опре, че и повечето времена в 1,6 са по-слаби от моето... а модифицирания клас там е само един, очевидно и защо - написал съм го в някой от предишните постове, да не се повтарям. Ама за да няма пак неразбрали - тук виждам, че разликите в топ времената на всички класове са минимални, та явно "размера" не е от решаващо значение ;D
Ами Мите, ела и сложи, набий ги всичките и си намбър уан, не мога да разбера къде те сърби, за да те почешам...??? До 1,6 би трябвало да си първи...на думи, ела и на практика го покажи... :)
Абе вземи си нещо ретро, и не се занимавай с глупости !