Автор Тема: 12-то класик рали „Златни пясъци“ 12 - 14 май 2017  (Прочетена 5847 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Април 23, 2017, 12:34:17
Прочетена 5847 пъти

Неактивен Neptun_Motor

  • Публикации: 70
ЗДРАВЕЙТЕ,

В приложения файл можете да откриете програмата за предстоящото ДВАНАДЕСЕТО КЛАСИК РАЛИ „ЗЛАТНИ ПЯСЪЦИ” 2017

За подробности и повече информация:
Орлин Пенев
Нептун моторспорт
E-mail: [email protected]
Моб. Тел.: 0899 000739

Април 26, 2017, 22:03:25
Отговор #1

Неактивен GT 51

  • Публикации: 1873
За съжеление от САРК"Авангард" отпадаме от този кръг. Ще се постараем за Нептун! Успех на всички екипажи!
Абе вземи си нещо ретро, и не се занимавай с глупости !

Април 26, 2017, 23:45:37
Отговор #2

Неактивен michev

  • Публикации: 2561
  • only rear wheel drive
А има ли някой от тук пишещите, който смята да участва?

Април 29, 2017, 17:59:56
Отговор #3

Неактивен Велин

  • Публикации: 18
Ако не участва тук
Цитат
След последните срещи и проведени преговори на гръцка и турска територия за организацията на поредното седмо рали за ретро и класически автомобили "МАРИЦА" 2017, което ще стартира от Пловдив на 12 май и финишира на14 май 2017 г. в Александруполис обявяваме за

ОТКРИТО НАЧАЛОТО НА ЗАПИСВАНИЯТА

на желаещите екипажи на ретро и класически автомобили и фенове със съвременни автомобили, които желаят да участват /без състезателно класиране/ в ралито по маршрута от старта до финала.
На телефон: 0889034603 както и на електронни адреси: [email protected] и [email protected] можете да направите своята заявка за участие. За да получите лиценз за стартиране следва да внесете до 05 април 2017 г. 50% от сумата осигуряваща Ви участието в ралито. На указания телефон и електронни адреси ще получите отговори на всички интересуващи Ви въпроси.

Ръководство на Рали "Марица"

може и да дойде при вас

Април 29, 2017, 20:54:19
Отговор #4

Неактивен niki4

  • Публикации: 169
Колега виждам, че си писал и в темата за рали Марица, затова приемам постовете ти за резултат от невежество, въпреки че първоначално ми прозвуча леко подигравателно. Класик рали Златни се провежда по маршрута на легендарното ни най-голямо у нас рали Златни после прекръстено няколко пъти, но оставащо си най-голямото автомобилно събитие у нас десетилетия. Само мога да адмирирам ентусиазма и усилията, които Орлин полага да продължи тази традиция. Миналата година участвахме и беше брутално - гУЕм кеф. Най - готино беше, че от гонене на графика бях стъпил на педала на макс постоянно, нищо общо с неделен парад.
Тези, които ще участват уважение и успех.
Тези, които се чудят да опитат непременно.
И накрая към организаторите на Марица - все си мислех, че от миналата година датите на проявите се координират между клубовете. Тези дати са запазени за Златни....

Април 29, 2017, 22:07:52
Отговор #5

Неактивен fulcrum

  • Публикации: 3761
  • Уреда показва , пробната лампа доказва.
    • РЕТРО КЛУБ СМОЛЯН
Аз ще пропусна заради ангажимент към съботно - неделния учебен процес . Това е перлата в короната на класик рали шампионата
и то още в самото начало. Да съпреживееш историята и да караш по стъпките на легендарни пилоти е силно вълнуващо.
 
Както и да е ,  успех на всички. Ще бъде най якото за поредна година , аз се включвам от втори кръг ,
живот и здраве. Представители на отбора и марката , надявам се ще има ! :D
РЕТРО КЛУБ СМОЛЯН
www.facebook.com/retrosmolyan
VW Golf 2 GT 1990
Skoda S 130 GL/A  1987

Април 29, 2017, 22:17:45
Отговор #6

Неактивен krankenstein

  • Публикации: 7173
Понякога няма начин да не се припокрият някои дати, примерно рали Марица минава през 3 държави и организацията зависи от много хора и фактори... в предишните години датите на ралито много походящо съвпадаха с празниците около 1-ви май. т.е. с повечеко почивни дни, но явно този път не е имало такава възможност. За рали Златни вероятно също няма други подходящи дати по разни причини. По принцип двете мероприятия са с коренно различен характер, Марица е по-скоро туристически поход с 2-3 състезателни етапа, докато Златни наистина е здраво каране без почивка почти през цялото време. Участвал съм и на двете и ги препоръчвам на всеки ретро фен... но който не успее тази година, винаги може да се включи на следващата, няма как да се огрее навсякъде ;)
Теория - това е, когато знаеш всичко, но нищо не работи.
Практика - това е, когато всичко работи, но не знаеш защо.

Април 30, 2017, 00:49:30
Отговор #7

Неактивен Велин

  • Публикации: 18
Няма за какво да се заяждам. Съгласен съм за рали "Златни пясъци", но ако се различават датите би било много по-добре на участниците да присъстват. Големите мераклий състезатели и публика може да бъдат и на двете места, без да се колебаят и да бъдат поставени пред дилема. Както знаем повече участници, повече публика - повече спонсори(за съжаление и без тях не може, колкото и да звучи меркантилно е самата истина).
Преполагам, че  датите на двете ралита са като "нежелано съвпадение", което никой не е забелязал. За това и писах.


Без лоши чувства и успех с начинанието!

Май 02, 2017, 00:16:23
Отговор #8

Неактивен ivanboev

  • Публикации: 107
Аз лично ,ще участвам. Миналата година го пропуснах, за което съжалявам  ;)

Май 05, 2017, 00:42:27
Отговор #9

Неактивен GT 51

  • Публикации: 1873
Няма за какво да се заяждам. Съгласен съм за рали "Златни пясъци", но ако се различават датите би било много по-добре на участниците да присъстват. Големите мераклий състезатели и публика може да бъдат и на двете места, без да се колебаят и да бъдат поставени пред дилема. Както знаем повече участници, повече публика - повече спонсори(за съжаление и без тях не може, колкото и да звучи меркантилно е самата истина).
Преполагам, че  датите на двете ралита са като "нежелано съвпадение", което никой не е забелязал. За това и писах.


Без лоши чувства и успех с начинанието!
Колега, няма не желано съвпадение, има недостиг на дати и за това се получава дублиране.
Абе вземи си нещо ретро, и не се занимавай с глупости !