Автор Тема: Проблем с форума :)  (Прочетена 94355 пъти)

0 Потребители и 6 Гости преглежда(т) тази тема.

Март 09, 2016, 02:26:01
Отговор #80

Неактивен admin

  • _sys
  • Публикации: 1012
Аз пак да питам - има ли опция да блокирам, респективно да не виждам мненията на определен потребител на форума, визирам бенцовия тони? Този индивид определено ми идва в повече.
За съжаление такава функция не е предвидена, но тъй като и преди е имало оплакване за spam от негово име, тони отново е в карантината до второ нареждане. :)

Март 09, 2016, 12:46:04
Отговор #81

Неактивен michev

  • Публикации: 2561
  • only rear wheel drive
Благодаря!

Март 15, 2016, 22:23:09
Отговор #82

Неактивен analogoff

  • /!\ Млад шофьор
  • Публикации: 4
  • Защитник на Българщината.
За съжаление такава функция не е предвидена, но тъй като и преди е имало оплакване за spam от негово име, тони отново е в карантината до второ нареждане. :)


Господа модератори.Може ли да уточните в отговор за spam и оплакване от/към страна на г-н Тони какво точно имате впредвид !? Мерси.
« Последна редакция: Март 15, 2016, 22:37:22 от analogoff »

Март 16, 2016, 10:30:16
Отговор #83

Неактивен admin

  • _sys
  • Публикации: 1012

Господа модератори.Може ли да уточните в отговор за spam и оплакване от/към страна на г-н Тони какво точно имате впредвид !? Мерси.

Аз и преди съм го казвал. Този форум не го чета защото автомобилите не представляват мой личен интерес. Като получа във времето два пъти оплакване за един и същи човек и ми се набива на очи и ми е доста лесно да преценя струва ли си да се занимаваме с него изобщо. Моето лично мнение беше - не не си струва да правя специална група потребители 'наблюдавани' на които ръчно да им одобряваме мненията тъй като само вдигат нагоре темите без да добавят нещо смислено към тях. Ако искате лафче - 2016-та е. има си фейсбук за тази цел.

Също така се опитваме да отстраняваме потребители които се регистрират с два акаунта за да се избегне до колкото се може спекулата в "Търговия" пък и не прави добро впечатление такова нещо. Тука не сме се събрали да се лъжем и затова мисля да приключим да се занимаваме с глупости тъй като всички си имаме и други задължения през деня освен форума.

Съжалявам само че не те отстранихме по-рано защото сега след 1000 съобщения по-късно предполагам форума вече ти е сантиментален. Случвало ми се е и на мен в далечната 2005-та (с 3500 съобщения в един друг форум)...
« Последна редакция: Март 16, 2016, 15:53:04 от afx »

Март 16, 2016, 11:12:16
Отговор #84

Неактивен krankenstein

  • Публикации: 7182
С риск някои тук да ме намразят ще се застъпя за Тони и ще предложа, ако има техническа възможност да бъде оставен да пише поне в разделите с общи приказки и интересни обяви, защото често споделя там някои интересни и полезни линкове, които в бързината може да сме пропуснали... така ще пощадите и сантиментите му към форума ;)
Теория - това е, когато знаеш всичко, но нищо не работи.
Практика - това е, когато всичко работи, но не знаеш защо.

Март 16, 2016, 11:17:43
Отговор #85

Неактивен admin

  • _sys
  • Публикации: 1012
С риск някои тук да ме намразят ще се застъпя за Тони и ще предложа, ако има техническа възможност да бъде оставен да пише поне в разделите с общи приказки и интересни обяви, защото често споделя там някои интересни и полезни линкове, които в бързината може да сме пропуснали... така ще пощадите и сантиментите му към форума ;)
Тони е отстранен за опит да симулира дискусия в негова полза чрез втора регистрация.

Март 16, 2016, 11:21:03
Отговор #86

Неактивен Speeder

  • Администратор
  • Публикации: 5105
Тук не сме за да се мразим или обичаме, още по-малко за да се превъзпитаваме на "дърти години". :)

Правилата са прости, при повторна регистрация на баннат потребител - бан вовеки и следене за допълнителни регистрации.
Почеркът на Тони е така добре изразен, че мисля всеки от нас може да разбере когато се е регистрирал наново.

Всеки потребител ни е ценен и жалко, че Тони не успя, дори и след многократни насоки и препоръки, да се впише тук.

Случаят приключен!
145 Boxer, Alfetta GT, Alfasud Sprint Veloce 16v, Lada 1500 S, GT 1300 Junior

Как да качваме снимки във форума : http://www.classiccar-bg.com/index.php?topic=2631.0
"По един болт на седмица да бяхте завивали, сега щяхте да ги карате тия коли!"

Март 16, 2016, 11:38:41
Отговор #87

Неактивен krankenstein

  • Публикации: 7182
Вярно е това за превъзпитанието и сега осъзнах, че в тоя аспект моето предложение не беше уместно - Тони едва ли би се примирил с приложените ограничения, както примерно бих направил аз съзнавайки, че са справедливи. Ако все пак на някого му липсва, вероятно ще може да види Тони на някои от ретро базарите ;)
Теория - това е, когато знаеш всичко, но нищо не работи.
Практика - това е, когато всичко работи, но не знаеш защо.

Април 02, 2016, 16:10:42
Отговор #88

Неактивен Ikonomov

  • Публикации: 166
В последните дни имам проблем с форума. От моя IP адрес нямам достъп до сайта. Мислех си че форума е пропаднал, но сега влязох от друг IP адрес и всичко работи.
Благодаря

Април 03, 2016, 12:24:14
Отговор #89

Неактивен admin

  • _sys
  • Публикации: 1012
В последните дни имам проблем с форума. От моя IP адрес нямам достъп до сайта. Мислех си че форума е пропаднал, но сега влязох от друг IP адрес и всичко работи.
Благодаря
Благодаря за репорта. Този тип проблеми са ми най-сложни за диагностика, така че ако някой друг е забелязал нещо такова ще се радвам да пише.