Автор Тема: Продавам Перфектна Волга 24-10 или бартер за нещо лекотоварно  (Прочетена 3568 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Януари 01, 2012, 18:20:21
Прочетена 3568 пъти

Неактивен slonoce

  • /!\ Млад шофьор
  • Публикации: 1
Колеги колкото и да ми е неприятно поради финансови причини трябва да се разделя с Волгата ,до ,но нека да кажа няколко думи.
Колата е 1988 година на оргинални 125000 км първият собстевник ,я е ползвал като лична кола и е бил гинерален директор на някакво предприятие ,колата е била гаражна и сервизирана перфектно ,това което аз съм правил: Сменено масло и филтер ,сменени всички гумени съединения,свещи,кабели,делко,електронно запалване,накладки, дистрибутурна капачка ,всички крушки на светлините ,стопове ,мигачи, интериора е като нов ,сложил съм чисто нова газова  уредба с нов изпарител . По колата всичко е правено безкопромисно ,калниците са обрабетени с body940 преди това с ръждопреобразовател. Колата е пътувала до морето тази година ,както и до границата със Сърбия ,също така и до Враца от както я имам съм и навъртял около 10000 км без проблеми. Правил съм я с мерак за да и се радвам аз ,за съжеление трабва да се разделим. Подчертавам че по колата всичко от електрическата антена до запалката работи без проблемно.Гресирал съм предницата и вратите. Сменил съм и водната помпа с оргинална руска чисто нова само тя ми струваше 140 лева. Към колата давам в допълнение ,огледала сенници ,всякакви части по интериора водна помпа рециклирана ,нов стартер от магазина ,всички гумени тампони по предницата ,високоволтови бубини нови ,свещи електрони запалвания един куп ,което ме подсеща че и електронното запалване е чисто ново.
Цена на Колата 1600 лева
Телефон за контакт 0898-28-15-26

МОГА ДА ПРИЕМА И БАРТЕР ЗА НЕЩО ЛЕКОТОВАРНО