Автор Тема: Продавам части и аксесоари за европейски ретроколи.  (Прочетена 11174 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Февруари 29, 2012, 12:55:43
Отговор #10

Неактивен USfan

  • Публикации: 10811
2 бележника за Алфа Ромео искам аз. Ако може разбира се.  Искам да зарадвам безлихвено и без повод едни мои, верни на партията другари.

,, Отиваш в Мототехника за аптечка. Имате ли аптечка за Лада ? Имаме. 6400 лева. А, как, защо ?  Заради доброто на нашият народ - Партията дава към нея бонус, цяла Лада 1600.  Плюс ред за чакане."  Думи на баща ми, който е малко.......особен човек по тези въпроси и тези.   Нищо лично, не целя да засегна никого. Ама ми стана смешно, как се зачете случайно и се изтърси ни в клин- ни в ръкав.  :))

Ако има ред за чакане - аз съм един от тези, които искат аптечката.  В същност, искам я за да я повозя в моята кола 1 ден, да се изфукам, да се накефя и след това да ми украсява стаята.

Здрасти Тодоре,
трябва да се подкрепяме ние партийните другари, така е, хахах, и да пазим като скъп спомен, святото наследство на едната дузина години търпение и мъдрост, преди да изгрее слънцето и в нашия гараж.
Та, весело е това за Ладата с бонуса, плюс 10-те че и отгоре години търпение, по метода на Конфуций, да се самоусъвършенстваме.  ;)

И ако перифразираме или пак него, или въобще една древна китайска мъдрост:
- Чакаш ли на брега на една река дълго време, все на хоризонта ще се появи някоя ладиа, ахам, Лада.  :D

ОК, запазвам ти 2 от 3-те налични бройки малки италиански принцески за теб, и те пиша 2-ри под ред в листа за Аптеката.  :)
Само дано някой не ме е разбрал погрешно, бележниците не са чисто нови издания, макар и да абсолютно нови на състояние.
Имат календар за 2007 година.
Но имат и много други интересни работи вътре, плюс азбучник, така че наистина са готини за подарък.
А за аптеката ако е останал, ще ти пиша за нея другата седмица в понеделник.
Понеже обещах на един фен до събота или неделя, да му я запазя на него, щото не може през седмицата да дойде да си я вземе.

А ако въобще се интересуваш от Ладови работи, гледай само каква бойна колекция от литературка за нея, ще кача по някое време следобяд, като се поосвободя от работата.
Поздрави.  :)
« Последна редакция: Февруари 29, 2012, 12:57:46 от USfan »

Февруари 29, 2012, 15:32:48
Отговор #11

Неактивен GT

  • Публикации: 1075
Съгласен.  Чудесно.  Ще очаквам информация за тези неща.  И като стигнем до същината, ще ти пиша ЛС да се доуточним.  :)

Февруари 29, 2012, 21:34:41
Отговор #12

Неактивен USfan

  • Публикации: 10811
Ок, а пък за любителите или собствениците на Мерцедеси, я вижте какви хубави плюшени сенници ми останаха от един бивш партиен 450 сел, в116.  :D

Той беше с бежав плюш, и суответно сенниците от едната страна са черен филц, а от другата страна са именно, със същия бежав плюш.
Много добро състояние са, нямат никакви закъсвания или претривания, или липси, извън липсата на огледалото на пасажерския сенник.
Доста са големи на размери, стават и за всякаква по-голяма кола.
На цена ще са по 15 лв на брой, или за двата заедно, само 20 кинта ще е чифта.  :)

Март 05, 2012, 12:12:30
Отговор #13

Неактивен USfan

  • Публикации: 10811
Съгласен.  Чудесно.  Ще очаквам информация за тези неща.  И като стигнем до същината, ще ти пиша ЛС да се доуточним.  :)
Здрасти Тодоре, ами колегата Фриско взе аптечката още в понеделник.  :)
Така че, за съжаление тя отпадна, ама намеря ли някоя пак българска или френска аптечка, :)) ще ти пиша и ще ти я запазя.
А за Алфа бележничетата си мисля, че няма смисъл само за 2 такива дребни чарка за по 5 лв да плащаш куриерска пратка.
По добре ако имаш някой твой приятел да е или да идва в София, да дойде той да ги вземе от мен.

Или пък ако си харесаш още някакви книжки или каталози, та да си струва пощата.
Примерно имам много хубави каталози на редките Пежо 504 пикап, и 504 купе/кабрио версиите, както и на 604 серията.
Особено този на 604 е доста дебел и луксозен.
Така или иначе, адреса ми е-
 София, ул Стрешер номер 5, Людмил Марков, тел: 0898-644162.
Поздрави.

Март 03, 2013, 16:40:21
Отговор #14

Неактивен USfan

  • Публикации: 10811
Аптечката както писах, замина отдавна,  :)) ама всякакви модели сенници от всякакви европейски модели, още са налични.
Ще ги снимам тия дни някои комплекти от тях, и ще ги постна тук.
За колегата Живков, и за който още има интерес, има останали още няколко броя чисто нови бележници на Алфа Ромео, комплект с картонените им кутиики.
Вижте по назад в темата, там има техни снимки, а цената остава по 5 лв брой за бележник.  :)