Автор Тема: Продавам страхотни нови книги за класически автомобили  (Прочетена 8803 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Юни 05, 2012, 22:52:16
Прочетена 8803 пъти

Неактивен Toniton777

  • Публикации: 10
Здравейте,

нашия магазин е създаден от феновете и за феновете на автомобилите.
Продавам книги за класически автомобили,които вярвам,че ще са интересни за повечето потребители.
Изпращам линк към сайта, на който може да видите повече информация за всяка книга

 www.carmania.bg

Специално за потребителите на форума съм създал подраздел на тема класически автомобили, която ще обновявам периодично.
Тъй като сайта е нов, стартирам с промоция - всеки регистриран потребител получава 10% отстъпка от цената и безплатна доставка.
Ако търсите книга,а не я намирате при нас и която представлява интерес, пишете на ЛС пък аз ще видя какво мога да направя.

Ето и директен линк към подраздела:  http://www.carmania.bg/index.php?route=product/category&path=84

Поръчката може да става по няколко начина които са описани в сайта,включително и на ЛС.

Надявам се да зарадвам някои от вас с луксозни издания за любимата марка на много добри цени.

Очаквайте скоро и нови книги.

Ако имате въпроси,моля пишете на ЛС

Юни 08, 2012, 16:18:12
Отговор #1

Неактивен Toniton777

  • Публикации: 10
Промоция на следната книга






Цена за форума  22 лева /стойността на доставка е 5 лева и не е включена в тази цена/

Това е оригинален продукт на Мерцедес - луксозно издание.

Книгата е с твърди корици

72 страници

120 цветни и черно-бели снимки

Размери 225 х 315 мм

ЕЗИК: Английски

ПРОДУКТЪТ Е НАЛИЧЕН!

« Последна редакция: Юни 08, 2012, 16:23:25 от Toniton777 »

Юни 11, 2012, 12:43:17
Отговор #2

Неактивен USfan

  • Публикации: 10838
Здравейте, ами аз имам голям интерес към книгите, но къде в София примерно могат да се видят наличностите?
Хем за по-детайлна преценка на книгите за закупуване, хем и да не се плащат 5 те лв за доставка...  :)

Юни 11, 2012, 15:28:16
Отговор #3

Неактивен Liusi purata

  • Публикации: 71
Здравей колега.
Много хубави книжки, ама що няма книжки за шкода :) например, фелиция, октавия 440, 450, кабрио и т.н.
Надявам се, че скоро  ще набавите, да си закупя.
Както е написал фена-адаш, къде продавате в София?
Успех в начинанието и много клиенти :)
0888318110 Людмил

Юни 11, 2012, 21:02:39
Отговор #4

Неактивен Toniton777

  • Публикации: 10
Здравейте, ами аз имам голям интерес към книгите, но къде в София примерно могат да се видят наличностите?
Хем за по-детайлна преценка на книгите за закупуване, хем и да не се плащат 5 те лв за доставка...  :)

Здравейте, фирмата ни е в Пловдив и е онлайн магазин.Ако имате конкретен интерес към някоя от предлаганите книги може да ви изпратя допълнителни снимки от съдържанието.Имаме офис, в който също може да ги видите.За съжаление засега офис в София нямаме.

Здравей колега.
Много хубави книжки, ама що няма книжки за шкода :) например, фелиция, октавия 440, 450, кабрио и т.н.
Надявам се, че скоро  ще набавите, да си закупя.
Както е написал фена-адаш, къде продавате в София?
Успех в начинанието и много клиенти :)

Здравейте,
 скоро ще кача книги и за Шкода.Приемам забележката :)Относно магазина - за съжаление не сме книжарница, а онлайн магазин,но с цел да спечелим нови клиенти мога да ви изпратя някоя книга, да я отворите и тогава да я заплатите,но съм убеден,че ще ви хареса.

Междувременно - очаквам и от други фенове конкретни препоръки и модели, които не съм качил. Така много ще ми помогнете, а и аз ще ви бъда по-полезен.Ето така един съфоръмец ми поръча книга за Ситроен DS която не бях качил първоначално. Скоро се надявам да зарадвам човека и той нека пише тогава дали е доволен.

Бъдете живи и здрави :)

Юни 26, 2012, 22:48:00
Отговор #5

Неактивен Toniton777

  • Публикации: 10
Здравейте,

предлагаме в момента на промоция една инетерсна книга за феновете на Порше.
Имаме налични в момента само 2 броя.Доставка до 2 работни дни.
Книгата е в луксозно изпълнение е - с твърди корици и гланцирани страници.

Цена 29.90 лева с ДДС.






 :)

Август 02, 2012, 00:38:57
Отговор #6

Неактивен Toniton777

  • Публикации: 10
Здравейте,

с радост ви представям нов раздел - книги за мотоциклети.
Има доста интересна литература за по-стари модели както и тези от Източна Европа.

Ето и линка:
http://www.carmania.bg/index.php?route=product/category&path=87

Който има интерес моля да пише на ЛС
« Последна редакция: Август 02, 2012, 00:41:38 от Toniton777 »

Август 02, 2012, 00:40:10
Отговор #7

Неактивен Toniton777

  • Публикации: 10
Здравейте,

нашия магазин е създаден от феновете и за феновете на автомобилите.
Продавам книги за класически автомобили,които вярвам,че ще са интересни за повечето потребители.
Изпращам линк към сайта, на който може да видите повече информация за всяка книга

 www.carmania.bg

Специално за потребителите на форума съм създал подраздел на тема класически автомобили, която ще обновявам периодично.
Ето и директен линк към подраздела:  http://www.carmania.bg/index.php?route=product/category&path=84

Поръчката може да става по няколко начина които са описани в сайта,включително и на ЛС.

Надявам се да зарадвам някои от вас с луксозни издания за любимата марка на много добри цени.

Очаквайте скоро и нови книги.

Ако имате въпроси,моля пишете на ЛС
« Последна редакция: Август 02, 2012, 00:42:26 от Toniton777 »

Август 02, 2012, 00:56:24
Отговор #8

Неактивен admin

  • _sys
  • Публикации: 1013
Извинявай този последния post носи ли някаква нова информация или само има за цел да вдигне темата? Ако е така направо да я затваряме...

Август 02, 2012, 07:38:35
Отговор #9

Неактивен MZ ES

  • Публикации: 336
Бих искал да взема книгата Motorraeder des Ostblocks Teil 2 с моторите произвеждани в Унгария и Чехословакия.Имам първата част,съдържаща мотоциклетите,произвеждани в България,Полша и бившия СССР.Авторът е допуснал известни неточности в поднасянето на информация,конкретно за моторите,произвеждани в България.Усеща се и последователна "липса на симпатия" към страните-производителки.Но така или иначе научих,че и Полша е била сериозен производител на мотоциклети със значителен брой марки и модели.Така че бих искал да взема втората част,за да си допълня комплекта.Моля,напишете ми как може да стане това.