Автор Тема: Брошури от време оно  (Прочетена 202003 пъти)

0 Потребители и 2 Гости преглежда(т) тази тема.

Декември 29, 2011, 15:21:46
Отговор #90

Неактивен Monza_GSE

  • Публикации: 170
    • Facebook
Моето е част от доста старичко списание, не е точно брошура но пак е интересно (за съжаление не са всички листи)

Powered by Opel RWD (Monza,Manta,Senator,Omega,Rekord,Commodore)...

Декември 30, 2011, 12:33:07
Отговор #91

Неактивен USfan

  • Публикации: 10811
Това е оригинален продуктов Каталог на Шампион за свещи не само за автомобилни, ами и за мотоциклетни и лодкови мотори.
Ако някой го интересуват конкретни данни за някоя марка или модел коли, да каже, ще сканирам тия страници, които му трябват. :)

Декември 30, 2011, 12:38:55
Отговор #92

Неактивен USfan

  • Публикации: 10811
Ето част от някои стари рекламни автоброшури, дето имам.
Ако някой от вас го интересува конкретна брошура, да пише, и ще я сканирам цялата.
През следв дни, като имам време, ще сканирам кориците и на други стари по интересни каталози и реклами, които имам. :)
Почваме с малко италиански.
« Последна редакция: Декември 30, 2011, 12:47:03 от USfan »

Декември 30, 2011, 12:42:18
Отговор #93

Неактивен USfan

  • Публикации: 10811
И малко екзотично английски... :))

Декември 30, 2011, 12:54:51
Отговор #94

Неактивен 30e

  • Публикации: 478
    • http://opelclub.bg/
Аааааа Вуйче тоя каталог с Кадетката го пиши бегал. Искам го  :)
Fuck the Coca, Fuck the Pizza, all we need is six v redica - powered by Fanatic

Декември 30, 2011, 13:06:51
Отговор #95

Неактивен USfan

  • Публикации: 10811
Ее, то аз не си ги давам, че си държа на каталозите. ;)
Иначе обичам да бартеросвам каталози за разни други такива, или за автосписания. :)
Ама ако си купиш баш Кадет фастбек, от тия години, ти го подарявам. Ама след кръгче с Кадета, хахах.

Ами това е ориг издание от за Пловдивския Панаир, от 1977 май.
Ще ти го изсканирам иначе, вътре да го видиш.

Ето и още малко други брошурки.
« Последна редакция: Декември 30, 2011, 13:41:30 от USfan »

Декември 30, 2011, 13:12:07
Отговор #96

Неактивен 30e

  • Публикации: 478
    • http://opelclub.bg/
Ее, то аз не си ги давам, че си държа на каталозите. ;)
Иначе обичам да бартеросвам каталози за разни други такива, или за автосписания. :)
Ама ако си купиш баш Кадет фастбек, от тия години, ти го подарявам. Ама след кръгче с Кадета, хахах.

Ами това е ориг издание от за Пловдивския Панаир, от 1977 май.
Ще ти го изсканирам иначе, вътре да го видиш.

Ето и още малко други брошурки.

Сега ме караш да ровя по мазета тавани и битаци за каталози  :) Със сигурност имах някъде цял набор от каталози от брадвастар за първата цедка, даже и един малък пъзел вървеше с тях ;) Такъв някакъв бартер урежда ли те ?
Fuck the Coca, Fuck the Pizza, all we need is six v redica - powered by Fanatic

Декември 30, 2011, 13:40:31
Отговор #97

Неактивен USfan

  • Публикации: 10811
Ее, то аз не си ги давам, че си държа на каталозите. ;)
Иначе обичам да бартеросвам каталози за разни други такива, или за автосписания. :)
Ама ако си купиш баш Кадет фастбек, от тия години, ти го подарявам. Ама след кръгче с Кадета, хахах.

Ами това е ориг издание от за Пловдивския Панаир, от 1977 май.
Ще ти го изсканирам иначе, вътре да го видиш.

Ето и още малко други брошурки.

Сега ме караш да ровя по мазета тавани и битаци за каталози  :) Със сигурност имах някъде цял набор от каталози от брадвастар за първата цедка, даже и един малък пъзел вървеше с тях ;) Такъв някакъв бартер урежда ли те ?
Хах, ми няма лошо да поровиш, ама бартери на каталози от 70-те, срещу такива от 90-те, не правя.
Освен ако не става въпрос за някой каталог на Ролс, хахах. :)

Пък и цялата гама на Мерцедес, общо взето я имам в оригинални каталози, и то някои и дублиращи се, още от 70-те години, та до наши дни. :)
Даже мисля трябва да имам и каталози на АМГ версиите на 1-та и втората С-едка.
Но ако имаш на някои не толкова масови фирми, ии пък примерно някой на БМВ каталог от 70-те или от 80-те, става сделката. :))

Ей ги сканирани Опеловите брошурки.
Гледам,че ГМ тогава, за някои бантустански пазари,  O:-)като примерно България, Гърция и Турция, Опеловата гама, все още с ляви волани, са я продавали и под Воксхол баджа.
Сигурно за да звучи по луксозно. ;D

Декември 30, 2011, 14:20:44
Отговор #98

Неактивен Петър_Пейков

  • Публикации: 203
Това е оригинален продуктов Каталог на Шампион за свещи не само за автомобилни, ами и за мотоциклетни и лодкови мотори.
Ако някой го интересуват конкретни данни за някоя марка или модел коли, да каже, ще сканирам тия страници, които му трябват. :)
Извинявам се за спама  :-[ но би ли могъл да сканираш страниците за ГДР мотора Simson S50 с двигател М 53/21 Кf двутактов (ако въобще пише нещо за него)  :)
Ретро клуб Смолян www.facebook.com/retrosmolyan

Декември 30, 2011, 18:57:45
Отговор #99

Неактивен USfan

  • Публикации: 10811
Това е оригинален продуктов Каталог на Шампион за свещи не само за автомобилни, ами и за мотоциклетни и лодкови мотори.
Ако някой го интересуват конкретни данни за някоя марка или модел коли, да каже, ще сканирам тия страници, които му трябват. :)
Извинявам се за спама  :-[ но би ли могъл да сканираш страниците за ГДР мотора Simson S50 с двигател М 53/21 Кf двутактов (ако въобще пише нещо за него)  :)
Разбира се, е сега, чакай само да видя има ли Симсони...  :)
Има, публикувани са като еМЗет/Симсон, в обща графа.