Автор Тема: Разпродажба на излишни ретро чаркове  (Прочетена 118446 пъти)

0 Потребители и 4 Гости преглежда(т) тази тема.

Юни 24, 2017, 18:49:54
Отговор #240

Неактивен krankenstein

  • Публикации: 7182
Намира ми се излишно огледало за ГАЗ 24 мисля, че е дясно. Никелът е в добро състояние с изключение на забележките върху основата, които се виждат на снимките. Цена 18 лв.

И един уникален сувенир за любителите на Полски Фиат 125 - ключодържател от първия събор на феновете на модела у нас през 1977 г, запазен е в оригиналната си кутийка с логото на FSO отгоре!
Цена 15 лв.
« Последна редакция: Юни 24, 2017, 19:02:16 от krankenstein »
Теория - това е, когато знаеш всичко, но нищо не работи.
Практика - това е, когато всичко работи, но не знаеш защо.

Юни 24, 2017, 21:30:18
Отговор #241

Неактивен krankenstein

  • Публикации: 7182
Ключодържателят продаден.
Теория - това е, когато знаеш всичко, но нищо не работи.
Практика - това е, когато всичко работи, но не знаеш защо.

Юни 24, 2017, 23:00:58
Отговор #242

Неактивен победовод

  • Публикации: 836
Огледалото е дясно,но основата е лява.Уточнявам го с цел да се избегнат недоразуменията,които биха възникнали при евентуална сделка.За да се използва по предназначение е необходима и дясна основа.
«Волга» — единственный автомобиль, способный передвигаться, будучи неисправным чуть менее, чем полностью.

Юни 25, 2017, 08:16:20
Отговор #243

Неактивен krankenstein

  • Публикации: 7182
Огледалото също вече е запазено за колега. Основата става дясна, ако се обърне цялата стойка с болтчето напред, но нямам Волга 24 за да проверя дали може да се ползва така... предполагам обаче, че точно така е било използвано и преди. Именно заради основата и забележките и съм му сложил такава цена, а не двойна.
« Последна редакция: Юни 25, 2017, 08:19:21 от krankenstein »
Теория - това е, когато знаеш всичко, но нищо не работи.
Практика - това е, когато всичко работи, но не знаеш защо.

Юни 25, 2017, 11:22:44
Отговор #244

Неактивен победовод

  • Публикации: 836
Цената е повече от адекватна,ако нямах две десни огледала комплект,аз също бих го взел без да се замисля.
Да,стойката може да се обърне,но има наклон на полусферата който става обратен.Дали ще може да се ползва огледалото безпроблемно в този случай не мога да кажа,но човек все пак може да опита.
«Волга» — единственный автомобиль, способный передвигаться, будучи неисправным чуть менее, чем полностью.

Юли 16, 2017, 13:24:28
Отговор #245

Неактивен krankenstein

  • Публикации: 7182
Добавям неупотребяван френски плафон за осветление на задния номер на Рено 8, в оригиналната си кутийка е. Цена 18 лв.
Теория - това е, когато знаеш всичко, но нищо не работи.
Практика - това е, когато всичко работи, но не знаеш защо.

Август 17, 2017, 23:07:08
Отговор #246

Неактивен krankenstein

  • Публикации: 7182
За всички колеги, които продължават да ме питат за дясното огледало от ГАЗ 24 - продадено е на колегата m_g, за когото беше запазено по-горе. Нова цена на новото плафонче за Рено 8 - 15 лв.
Теория - това е, когато знаеш всичко, но нищо не работи.
Практика - това е, когато всичко работи, но не знаеш защо.

Ноември 28, 2017, 21:36:55
Отговор #247

Неактивен krankenstein

  • Публикации: 7182
Още едно огледалце, този път янгтаймерско от 90-те. Made in Italy неразопаковано, води се универсално - едната дупка за закрепяне към вратата е всъщност каналче и позволява да се монтира на различни междуболтови разстояния между 5 и 9 см. Цена 20 лв.

И за Ферари-феновете и въобще всякакви итал фенове - якето, носено от Шуми преди да се пребие със ските ;D - 30 лв


Теория - това е, когато знаеш всичко, но нищо не работи.
Практика - това е, когато всичко работи, но не знаеш защо.

Ноември 29, 2017, 20:54:13
Отговор #248

Неактивен oldrat

  • Публикации: 1005
  • beep beep
    • Renault 4F6
Къде я намери тая манекенка XL?!?  ;D

Ноември 30, 2017, 10:02:58
Отговор #249

Неактивен krankenstein

  • Публикации: 7182
Няма нужда да я търся, просто ми трябва огледало... ;D Между другото забравих да спомена, че приемам и бартери за подобни фЙешън атрибути на Шкода или Пежо или изобщо нещо на тема автомобилен спорт от миналото, необвързано с конкретна марка. Иначе якенцето е много истинско, ама е малко вероятно да се кача някога пак на италианска марка, за Ферари пък да не говорим...
Теория - това е, когато знаеш всичко, но нищо не работи.
Практика - това е, когато всичко работи, но не знаеш защо.