Автор Тема: Разпродажба на излишни ретро чаркове  (Прочетена 118508 пъти)

0 Потребители и 2 Гости преглежда(т) тази тема.

Декември 17, 2016, 21:09:59
Отговор #220

Неактивен USfan

  • Публикации: 10811
Митко, готово, запазвам касетофона модел Любек.  :)
Ако ти е удобно в понеделник може да мина през вас късния следобяд /или вторник, ще се договорим/ да ти го платя и да го взема.
А мислиш ли че работят всичките канали за звука /имам предвид, и левите и десните/?

Декември 17, 2016, 22:01:27
Отговор #221

Неактивен krankenstein

  • Публикации: 7182
Каналите ги пробвах последователно, понеже имах само една колонка подръка, а буксата не е "евро стандарт" за да я закача дирекно на колата... надявам се и заедно да работят както поотделно :) А за минаването, звънни предварително, че често се връщам късно от работа дори след 19 ч... така ще е поне до Коледа предполагам. Ако пък ти е удобно да минеш през Младост, където ми е офиса звънни предварително да го взема с мен.
Теория - това е, когато знаеш всичко, но нищо не работи.
Практика - това е, когато всичко работи, но не знаеш защо.

Декември 17, 2016, 22:54:44
Отговор #222

Неактивен USfan

  • Публикации: 10811
Каналите ги пробвах последователно, понеже имах само една колонка подръка, а буксата не е "евро стандарт" за да я закача дирекно на колата... надявам се и заедно да работят както поотделно :) А за минаването, звънни предварително, че често се връщам късно от работа дори след 19 ч... така ще е поне до Коледа предполагам. Ако пък ти е удобно да минеш през Младост, където ми е офиса звънни предварително да го взема с мен.

Ми сигурно ще си работят- Дойче верт арбайт.  :D
А иначе, по хубаво по кварталному да се видим, че Младост ми е все едно у Маями да си направим среща, толкоз почти е близо. :))
Ок, тогава понеделник или вторник ти звънкам следобядите, и се стиковаме кога вечерта да мина пред вас.

Декември 18, 2016, 14:03:33
Отговор #223

Неактивен krankenstein

  • Публикации: 7182
Ок, разбрахме се... халогените също вече са запазени за колега от форума.
Теория - това е, когато знаеш всичко, но нищо не работи.
Практика - това е, когато всичко работи, но не знаеш защо.

Декември 27, 2016, 11:16:20
Отговор #224

Неактивен USfan

  • Публикации: 10811
Благодаря на Митко за касетофона, работи идеално.
Така че тия седмици ще ги слагам тематично в немска кола модел от края на 80-те- Аудито ми купе.

То и заводски слаганите на модела радиа с означения- Алфа, Бета, Гама и сие /слагани освен на Аудита и на Фолцовете тогава/ също са Блаупункт на производство, но са брандирани с емблеми Ауди или съответно- Фолц.

Януари 04, 2017, 15:27:20
Отговор #225

Неактивен krankenstein

  • Публикации: 7182
Тасовете за Алеко и поплавъка за Варшава са продадени в благотворителната тема.
Теория - това е, когато знаеш всичко, но нищо не работи.
Практика - това е, когато всичко работи, но не знаеш защо.

Януари 29, 2017, 18:11:53
Отговор #226

Неактивен krankenstein

  • Публикации: 7182
Моля колегата, който ми звъня за хромираните чистачки от Москвич да звънне пак или да пише тук - изрових ги от гаража :)
Теория - това е, когато знаеш всичко, но нищо не работи.
Практика - това е, когато всичко работи, но не знаеш защо.

Януари 30, 2017, 21:28:04
Отговор #227

Неактивен krankenstein

  • Публикации: 7182
Да добавя и за друг колега, който питаше за ГДР-ски шлем, каквито съм продал в тази тема поне два, обаче ми е останал още един като спомен от времето преди 20+ години, когато карах с него Балкан-а 250. Доста е запазен отвън и отвътре, като основната му забележка е строшената отдясно слюда. Има и някои "разкрасявания" със стикери, които обаче могат да се махнат :)

Теория - това е, когато знаеш всичко, но нищо не работи.
Практика - това е, когато всичко работи, но не знаеш защо.

Февруари 19, 2017, 18:07:23
Отговор #228

Неактивен krankenstein

  • Публикации: 7182
Ще добавя още една каска, само че дестски размер подходяща за каране на картинг и мотопед от ученици в малките класове до 5-6ти. Оригинална унгарска е, произведена през 1986 г. и много запазена. Цена 20 лв.


Имам и два повтарящи се медала или плакети от стари наши ралита, за които ми се иска по-скоро размяна за подобни от други ралита, които нямам или някакви на тема Шкода.

« Последна редакция: Февруари 19, 2017, 19:27:05 от krankenstein »
Теория - това е, когато знаеш всичко, но нищо не работи.
Практика - това е, когато всичко работи, но не знаеш защо.

Март 04, 2017, 21:05:08
Отговор #229

Неактивен krankenstein

  • Публикации: 7182
Добавям едно полско флагче FSO Варшава / POLMO с размери 25 х 16 см - 10 лв.


и шапка от сервиз ПОЛМО - 7 лв, ако се вземе в комплект с флагчето - общата цена е 15 лв.


Употребявано стъкло за стоп от Заз 965 с дребни забележки и на места поизбелял /трябва да се пръсне с прозрачен спрей спрей за стопове/ - 8 лв.
Теория - това е, когато знаеш всичко, но нищо не работи.
Практика - това е, когато всичко работи, но не знаеш защо.