Автор Тема: Авторепаратура(въпроси относно реставриране на автомобили) от Monza  (Прочетена 98039 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Април 10, 2011, 22:29:03
Отговор #10

Неактивен Monza

  • Публикации: 250
  • Хубавите неща стават бавно!
Човече какво означава според теб  проформа фактура  ???или просто нещо да си пишем.За експертна оценка някъде да си прочел?И защо отново се правиш на важен  при условие,че за кола която има право на доверен сервиз на експертна оценка ще и платят като за кошница.
Ще те открехна, че часовата ставка в Русе е много по-ниска от София.Може би за това експертната оценка се доближава с тази по фактура.
« Последна редакция: Април 10, 2011, 22:36:48 от Monza »

<доверен сервиз на ДЗИ>

Април 12, 2011, 21:18:14
Отговор #11

Неактивен немо

  • Публикации: 1041
  • пиперлив

 Във проформата можеш да си пишеш каквото си скимне,обаче колко ще ти бъде платено не зависи от твоите желания,а от условията на застрахователя.Възможно е да ти признаят проформа като на доверен сервиз,но е възможно и да не признаят.Всичко зависи от конкретният застраховател и конкретния случай.Можеш да дадеш по-висока цена,но ще те отрежат до тавана на техните доверени сервизи.Възможно е щом не си съгласен на ремонт в доверен сервиз да ти изплатят обезщетението по експертна оценка,зависи от годините на колата,зависи и от условията на Каското......много условности има за да си сигурен,че ей така даваш някаква проформа и става работата......
« Последна редакция: Април 12, 2011, 21:45:22 от немо »
Opel Monza 3.0 GSE  1985
Opel Monza 3.0 GSE  1984
Opel Senator 3.0 AT  1985
Mazda MX5 NB 1.6    2001

Април 12, 2011, 21:57:56
Отговор #12

Неактивен Monza

  • Публикации: 250
  • Хубавите неща стават бавно!
Нада ли съм тръгнал на там....Това го знам доста добре,но няма значение.То почти при всяка проформа има корекции.Затова се нарича проформа.Мислиш ли,че го интересува застрахования колко ще платят на сервиза.За него е важно да стане колата.Това са вътрешни междуфирменни отношения. :)

<доверен сервиз на ДЗИ>

Април 12, 2011, 22:15:01
Отговор #13

Неактивен немо

  • Публикации: 1041
  • пиперлив
Мислиш ли,че го интересува застрахования колко ще платят на сервиза.
Ама сервиза го интересува колко ще вземе за даден ремонт,нали така?Щото може да има ситуация,в която хич да не ти излязат сметките....и тогава к'во правим?За чест и слава ли работим?За това ти казвам,че нещата са силно индивидуални и има много условности.....
Opel Monza 3.0 GSE  1985
Opel Monza 3.0 GSE  1984
Opel Senator 3.0 AT  1985
Mazda MX5 NB 1.6    2001

Април 12, 2011, 22:53:27
Отговор #14

Неактивен Monza

  • Публикации: 250
  • Хубавите неща стават бавно!
Така е ама какво маже да се направи.Намалиха и часовете.Наскоро Армеец така ми орязоха една фактура за нови части,че почти и за труд не остана,а всички разходи си растяат... :'(

<доверен сервиз на ДЗИ>

Април 20, 2011, 16:20:43
Отговор #15

Неактивен Monza

  • Публикации: 250
  • Хубавите неща стават бавно!
[ :D

<доверен сервиз на ДЗИ>

Май 16, 2011, 22:21:20
Отговор #16

Неактивен Monza

  • Публикации: 250
  • Хубавите неща стават бавно!
Специално за Краси който го е"страх" от кита.След това което ми се наложи да правя и мен ме хвана страх от кита."Колегите" зидаро-мазачи са  направили плоча на предния капак.След като свалих старите материяли което ми костваше около 6ч. без спиране и около 20-на кръгли шкурки р-80 видях една безобидна градушка.За пореден път се убедих,че тази работа я работят всекакви недъгавци. :-\


hosting images


post image wordpress


image host


image upload


image upload


adult image hosting


image hosting service


image host


wordpress image upload


image hosting


image hosting


free image hosting


image upload


adult image hosting


image uploading


image uploading


image hosting


image uploader


<доверен сервиз на ДЗИ>

Май 16, 2011, 22:43:57
Отговор #17

Неактивен madboy

  • Публикации: 1872
Ауу,направо изтръпвам при такива гледки ...имам в предвид ДЗИДАРИЯТА  :'( :'(
Иначе ми хареса как си направил синият металик ,много харесвам този цвят .
Трябва да мина при теб за да обсъдим едни мои идеи , да чуя още едно различно от моето мнение
Поздрави ! ;D
Centrum Transaxle

Май 17, 2011, 09:14:47
Отговор #18

Неактивен MZ ES

  • Публикации: 336
Направо съм втрещен! Не съм предполагал, че може да се положи толкова кит върху която и да е част от автомобила. Само са пропуснали да сложат арматурата  ;).

Май 17, 2011, 09:16:09
Отговор #19

Неактивен Teodor

  • Публикации: 1003
Е то е ясно, че ще се нацепи! ...като няма мрежа и дюбели...  :D :D :D