Автор Тема: Авторепаратура(въпроси относно реставриране на автомобили) от Monza  (Прочетена 98074 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Декември 04, 2011, 21:39:03
Отговор #100

Неактивен Monza

  • Публикации: 250
  • Хубавите неща стават бавно!
Не ми е приятно да ме засягат в мойта работа дори и колеги ако не са по-добри. >:( Да не говорим такива дето въобще са някъде.......Аз съм най-добрия на ръждата и на реставрации и ми писна на някой злобар да му се обяснявам......По-добрия също да качва снимки......


gif image hosting


image hosting jpg


image upload


gif image hosting


image hosting


image upload


gif image hosting


image hosting


jpeg image hosting


upload images


image upload


image hosting png


adult image hosting


image upload

<доверен сервиз на ДЗИ>

Декември 04, 2011, 22:12:16
Отговор #101

Неактивен Monza

  • Публикации: 250
  • Хубавите неща стават бавно!
Който иска,а не му стиска да не прави интригиПавката ще си получи колата перфектна и ако много някой "разбира"да не се бърка... :  :o


image hosting png


jpg image hosting


upload images


adult image hosting


image upload


image hosting png


image hosting jpg


jpeg image hosting

<доверен сервиз на ДЗИ>

Декември 06, 2011, 06:48:06
Отговор #102

Неактивен taran

  • Публикации: 141
    • taran`s garage.ale.bg
Четно казано не ти схванах коментарите  :).Май пак си спориш с някой,макар и задочно.Няма да ти хваля работата,справяш се добре и сам  ;),няма и да я критикувам,не смятам,че съм по-добър или пък безгрешен,за да го правя.

Декември 06, 2011, 14:14:30
Отговор #103

Неактивен Monza

  • Публикации: 250
  • Хубавите неща стават бавно!
 ;D Таране яхнал съм метлата просто ;D :D

<доверен сервиз на ДЗИ>

Декември 06, 2011, 19:24:06
Отговор #104

Неактивен taran

  • Публикации: 141
    • taran`s garage.ale.bg
Пини едно вино и ш` ти мине  :D.Днес е празник има повод.Наздраве!

Декември 10, 2011, 22:49:05
Отговор #105

Неактивен Moskvich

  • Публикации: 29
Аз имам един въпрос - защо мажеш преобразувател за ръжда на заварките ?

Декември 11, 2011, 09:29:30
Отговор #106

Неактивен Monza

  • Публикации: 250
  • Хубавите неща стават бавно!
Гледай по внимателно преди да питаш. :(Виж на снимките се вижда ясно,че около задното стъкло и малкото странично стъкло след като е демонтирато и почистен стария напукан кит се появява дълбока ръжда която в последсвие е почистена и обработена с преобразувател. ;)На заварката също имаше ръжда просто на снимката вече е почистена.Дори и да няма такава снимка спукания кит и всички останали снимки са логични....Не мога да снимам през две минути,а е и тъпо.В тези снимки всички операции са дооостатъчно ясни. ;)
« Последна редакция: Декември 11, 2011, 09:41:41 от Monza »

<доверен сервиз на ДЗИ>

Декември 11, 2011, 16:35:07
Отговор #107

Неактивен Frysco

  • Публикации: 447
А от обратната страна на заварката, тоест вътре в колонката?

П.С.Не го приемай като заяждане, просто ми е интересно.

Декември 11, 2011, 16:56:26
Отговор #108

Неактивен Monza

  • Публикации: 250
  • Хубавите неща стават бавно!
А бе толкова се исписа,в антикорозионна защита и в  мойта тема,че....Твойта специялно бих я намазал от вътре със солна кисилина.... :o

<доверен сервиз на ДЗИ>

Декември 11, 2011, 17:51:16
Отговор #109

Неактивен Frysco

  • Публикации: 447
Е хубава работа, горката ми кола намазана със солна киселина... какво ти е направила ладата, намажи мен със солна киселина.Така или иначе, ако някой е крив, не е колата виновна за това.И без това не малко мъка е видяла през тея години, то не са заварки с оксижен, то не е боя върху транспортния грунд директно...

Виж, не сме разбрали.Попитах, защото искам да знам.Коментари към работата ти нямам-не съм ходил на курсове, не мога да си го позволя.Но имам желание да се науча и теоретично и практично.Ако все още се чувстваш засегнат заради онова изказване в опел форума-извинявам се.Признавам, че съм се изказал неуместно и не съм бил прав.