Автор Тема: Авторепаратура(въпроси относно реставриране на автомобили) от Monza  (Прочетена 98048 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Юли 25, 2012, 20:10:56
Отговор #130

Неактивен Monza

  • Публикации: 250
  • Хубавите неща стават бавно!
 :winktongue:


      

      

      

      

      

      

      

      

      

      

      

      

   


photo upload


free picture hosting


hosting images

<доверен сервиз на ДЗИ>

Юли 25, 2012, 20:40:12
Отговор #131

Неактивен vasko4

  • Публикации: 592
  • 0899936995
Колега би ли дал повече инфо за този скоч брайт, само боя ли почиства или и ръжда и на какво го закачаш и при какви обороти работи?

Юли 25, 2012, 20:59:18
Отговор #132

Неактивен Monza

  • Публикации: 250
  • Хубавите неща стават бавно!
Тази шайба се монтира на най-обикновен малък флекс и има не много дълъг живот. Ползва се общо взето  за деликатно сваляне на лека корозия,напукани китове,за заглаждане на вече изтъркани заварки.Прави огледална ламарината.Струва 20лв.,но има и доста по евтини,който вършат същата работа просто почти нито една железария не ги зарежда ,защото само аз видиш ли съм ги купувал и т.н.... :(.Тази е на 3М и затова е по-скъпа.:)


img upload


free image hosting
« Последна редакция: Юли 25, 2012, 21:10:13 от Monza »

<доверен сервиз на ДЗИ>

Октомври 13, 2012, 14:45:08
Отговор #133

Неактивен pufpafkata

  • Публикации: 21
Такааа. Първи пост. Нов съм, здравейте.Първо: впечатляваща работа, найстина професионално. Определено не е претупано.
Второ: ти, пич(Monza) си бачкал по две от четирите коли които винаги съм искал да имам( monza i manta). Другите са ford capri и renault fuego. Вече имам фуегото и май ще му трябва малко работа откъм ламарини. Евентуално ще се свържа с теб, макар че сега не мога да си позволя да отделя много пари.
Щом е по-стара от мен, значи е за мен.


Март 07, 2013, 18:43:29
Отговор #135

Неактивен Monza

  • Публикации: 250
  • Хубавите неща стават бавно!

<доверен сервиз на ДЗИ>

Март 08, 2013, 06:32:27
Отговор #136

Неактивен andro

  • /!\ Млад шофьор
  • Публикации: 2
 8))
този или другия месец идвам пак, че много работи се насъбраха

Май 30, 2013, 21:29:00
Отговор #137

Неактивен sierra team ruse

  • Публикации: 212
  • sierra forever
    • http://www.fordsierra-bg.com/
малко да повдигна темата,ръждопреобразувателя който ползваш след време не прави ли реакций с боята,все пак е някаква киселина, и ако може  за съвет за качествени продукти на средни цени(китове,шприцове,лакове,какви би препоръчал.какво мисли за car system ?
FORD SIERRA POWER

Май 30, 2013, 23:23:45
Отговор #138

Неактивен Monza

  • Публикации: 250
  • Хубавите неща стават бавно!
Обикновения зелен български ръждепреобразувател е кисилина и освен за калайдисване за друго не става.Препоръчвания преобразувател от мен е Вюрт,а той е на водна основа и няма проблеми за боята. :)Отностно материялите Кар Систем мога да кажа,че са на доста прилично качество.Стават :)

<доверен сервиз на ДЗИ>

Май 31, 2013, 00:27:24
Отговор #139

Неактивен sierra team ruse

  • Публикации: 212
  • sierra forever
    • http://www.fordsierra-bg.com/
понеже си подготвям старата сиера за боя и предимно материалите са ми на  car system i заради това питах,само шприцовете са на една безизвестна поне за мене ммарка и  продукцията им е гадна но нямаше как http://avtoboi.com/manufacturers.php?ManufacturerID=2. а за ръжждопреобразувателя ми казаха да изчистя го гол метал без да слагам от него
FORD SIERRA POWER