Автомобили > Американски автомобили

CADILLAC FLEETWOOD BROUGHAM 5.7 1989

(1/8) > >>

zhivko88:
Здравейте ,

издирвам класическите лимузини  особено тези до 90та Линкълн и Кадилак но се питам коя е и по добра като кола. Общо взето питане между Форд или Шевролет ама за луксозните им вариянти.
Въпреки ,че имам представи от 4,6 литровия двигател на Мустанг слаган в Линкълна повече ми харесва Кадилака като лимузина само ,че вувал ,че малкия 4,1л. двигател е особено слаб за дългото 8 метрово купе и е слаб на ресурс. 

Сега съм намерил един Кадилак 5,7л но ме притеснява сивковото изпушване след запалване от дълъг престой  и почвам да се замислям какво ли му е и въобще имали за какво да се притеснявам.

Въобще някой запознат ли е с класическите лимузини в България като цяло имали инфо за тях и представляват ли интерес за вас?



Seaman:
Здравей колега,
В американските форуми има много изчерпателна информация за тези марки и конкретни автомобили. Достатъчно е да напишеш точният модела и годината на производство. Относно на въпроса за синкавия дим, според мен е необходимо да подадеш по-конкретна информация (предполагаеми километри на автомобила, изпушва когато е студен, пуши постоянно или само когато се форсира над средни обороти, има ли някакви не характерни шумове и др?), ако ти е възможно.

zhivko88:
Издирвам информация , а за този пушек единствено знам от собственика ,че е само при запалване и изчезва . Все още не съм чул мотора как работи на живо но гледам максимално да проуча вероятностите .

peter 1978:
Колега,
ти за стреч лимузина ли пишеш или за стандартен седан.
Кадилак и Линкълн до 90-те години имат толкова много модели и по-успешни и по-неуспешни, че въпрос от типа Линкълн или Кадилак е твърде общ и няма кой да ти отговори смислено и аргументирано на него.

zhivko88:
Да прав си ,,, затова конкретизирам ,че се интересувам от моделите Fleetwood и Towncar прикачвам и примерни снимки за пояснение .

Навигация

[0] Списък на темите

[#] Следваща страница

Премини на пълна версия