Автор Тема: CADILLAC FLEETWOOD BROUGHAM 5.7 1989  (Прочетена 12256 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Март 12, 2019, 13:23:39
Отговор #10

Неактивен zhivko88

  • Публикации: 349
Ще влизам по стечение на обстоятелствата и да си мисля ,че колата е практична . Най вече си я взимам защото този модел лимузина ми е любим от детството и как ахках като гледах някой американски филм и като дават една такава  в движение ми правеше огромно впечатление как гумите поемат неравностите а купето седи на едно ниво без да се клати , а вътре луксозен кожен офис .
« Последна редакция: Март 12, 2019, 15:10:41 от dido1903 »

Март 12, 2019, 14:00:21
Отговор #11

Неактивен m_g

  • Публикации: 1123
  • ГАЗ М21, ГАЗ 3102, Варшава 223, ВАЗ 2101, Ниса 522
Браво, да ти е честита новата играчка. Бял Кадилак си е класика в жанра. И с тази V-образна опашка на задния капак - изглежда много правилно. Ти имаш ресурс и място къде да го държиш. Жив и здрав и да повозиш. Вътре как е? Барче, телевизори, някой двукилограмов телефон? Снимай, моля ти се, интериора.
Коя година е тоя звяр?
« Последна редакция: Март 12, 2019, 15:11:08 от dido1903 »

Март 12, 2019, 14:02:25
Отговор #12

Неактивен m_g

  • Публикации: 1123
  • ГАЗ М21, ГАЗ 3102, Варшава 223, ВАЗ 2101, Ниса 522
Снимай и под капака...
« Последна редакция: Март 12, 2019, 15:11:15 от dido1903 »

Март 12, 2019, 14:54:11
Отговор #13

Неактивен zhivko88

  • Публикации: 349
След като я взема ще и направя снимки, барчетата са интересно вградени като в чекмеджета и така има място да седнат трима пътника на обратния ред седалки. Собственика е махнал оригиналния телевизор но обеща да ми го намери и да де , сега е сложил някаква китайска глупост за връзка към ДВД плеара и ми пуска клипчета на ABBA -- о да. Телефоните са два  един в ролята на домофон с  , а другия не мога да разбера дали е сателитен или нещо подобно на Alpine Communications . Докато е оглеждах не можах да покарам Private панела но конзолите отпред и отзад седят и не изглеждат да са пипани . Направи ми впечетление ,че има бутон ROOF , а тя шибидах няма.
За момента ми е притеснено относно парко мястото ,че съм препълнен и това 7 метрово добиче ми е големичко но съм намерил решения , някой ако има подходящо място или идеи за такова не бих отказал също така  :shy:
« Последна редакция: Март 12, 2019, 15:11:25 от dido1903 »

Март 12, 2019, 18:30:51
Отговор #14

Неактивен oldrat

  • Публикации: 1005
  • beep beep
    • Renault 4F6
С каква категория се кара!? Б , Ц ? Навит съм да съм ти шофьор  за час - два!
 ;D

Март 13, 2019, 23:33:10
Отговор #15

Неактивен carlito

  • Публикации: 418
Честито Живко !!! Със здраве и много безаварийни километри ти пожелавам ! Направи правилния избор за лимо ( или такова ти попадна по-напред незнам :) ) Пожелавам ти и безпроблемно изглаждане на всички кусури по колата и с каквото мога да помогна - насреща съм, ще го направя с удоволствие .

Март 14, 2019, 10:49:41
Отговор #16

Неактивен zhivko88

  • Публикации: 349
Здравейте , благодаря за всички поздравление но щастието ще ми е пълно след като мине нотариално сделката, за момента собственика се оправя със документите, че я бил пропуснал да смени талона в кат и да и оправи данъците.
Избора ми беше особено ограничен просто кадилаци лимузини от този модел се броят на пръсти и знам всички обяви , проблем е, че много от обявите са стари и не актуални. Общо взето знам всички кадилаци от щатите до русия , които се продават но ако някой даде инфо за някой интересен екземпляр ще се радвам да сподели.
Като се позаинтересовах от модела разбрах,че успешни двигатели са 5.0 и 5.7 , малкия 4.1 много често пука глави при големи натоварвания.
Относно да е Кадилак просто повече ми харесва като модел единствено моделите преди 89 та са ми по симпатични с целия мигач и четрите квадратни фарчета но и фацата като този фейсливтов вече много ми допада. Понеже колата има проблем с единя въздушен заден амортисьор и в момента е с такива от Опел Омега А били абсолютно идентични  и наистина като преразгледах сайтове за амортисьори за Кадилак все пак държа да е с оригинални части и като хвърлих все пак око за частите на Опел се оказва еднакви с много малки разлики. Та вкрайна сметка ще се окаже ,че си купувам огромен Опел Омега  :D :))

Накрая се спрях окончателно на тази впредвид цената и състояние ми се струва добър избор а и все пак е в София не накрая на света и мога да видя какво купувам всъщност .

За колегите колата си се кара с Б категория , а може да се възползвам от услугите за шофиор то за засега получавам само такива предложения  :D


Впрочем собственика пази още един идентичен като този кадилак в черно но е вече състояние за проект и един Линкълн 86та сив отново стреч ( с метан) с нов салон и един обикновен седан Ягуар 89 6цил. с ляв волан като не досглобен проект , ако някой се интересува мога да му ги наснимам.

Април 02, 2019, 23:21:01
Отговор #17

Неактивен peter 1978

  • Публикации: 967
Ти този Кадилак да не го купи от един Пламен от Обеля?

Април 03, 2019, 20:45:50
Отговор #18

Неактивен zhivko88

  • Публикации: 349
Същия но още ме мотае с документите , ще видим докога  C:-)

Април 03, 2019, 21:11:49
Отговор #19

Неактивен galaxie

  • Публикации: 1799
Същия но още ме мотае с документите , ще видим докога  C:-)

А ти плати ли го?