Автор Тема: CADILLAC FLEETWOOD BROUGHAM 5.7 1989  (Прочетена 12253 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Април 04, 2019, 14:40:51
Отговор #20

Неактивен zhivko88

  • Публикации: 349
Не

Април 28, 2019, 18:39:31
Отговор #21

Неактивен дядо владо

  • Публикации: 44
Части за американски коли - основно от "Рокауто.ком"
Старомоден-няма вайбър, скайп и т.н. 0877 17 07 27

Юни 03, 2019, 14:51:50
Отговор #22

Неактивен zhivko88

  • Публикации: 349
Здравейте,

както някои по наблюдателни фенове успях да си купя стреча след два месеца от както дадох капарото , Пламен бившия собственик се оправи с запора наложен на Онтарио, че не беше сменил талоните и успя да плати данъка за да отидем безпроблемно на нотариус. Вече от една седмица се возя на лимо и се кефя на макс, невероятно усещане е за автомобил имам предвуд ,че не я караш ти, а тя теб, само и задаваш посоките с кормилото , хидравлика уникално лека и мека кара се с връхчето на пръстчето - е няма такъв кеф! Е за жалост се предадоха едни меки връзки в бензиновата помпа и имаше закъсване на ломско шосе  та набързо си и намерих и пътна помощ за нея,,,,е вече се излекувах ме но сега остана да се справя с климатика . С два компресора е! Единя е нормален фреон 134 но другия е на 12ска - забренен. Моля за съвет някой , ако се е занимавал с реставрации на толкова стари климатици нека сподели опит. Така като 30 годишна кола има няколко лоши забележки , с които ще се боря с времето : като винилния мек покрив е станал много грозен като го гледаш отблизо и една лоша изгнила цепка на предна панта за вратата, задната врата и ръждички в задния капак, които според мен не са толкова страшни . Нямам все още снимки на тях но затова пък имам снимки по време на возене  O0 O0 O0

Юни 03, 2019, 15:39:57
Отговор #23

Неактивен galaxie

  • Публикации: 1799
Живко, обади се да си говорим за климатици.

Юни 03, 2019, 16:19:33
Отговор #24

Неактивен carlito

  • Публикации: 418
Здравей Живко,
първо да кажа, че според мен белите хора ги возят отзад, така че трябва да и търсиш и шАфьор . ( това в рамките на шегата )
За климатика - имам един чичак, който ми оправи втория климатик на вана. Той е правил климатиците и на стари коли, не само американки. Ако прецениш ти давам контакта. :)

Юни 03, 2019, 16:31:24
Отговор #25

Неактивен zhivko88

  • Публикации: 349
Давайте , контакти колкото повече информация толкова по добре за сравнение. Аз съм си записал час при мои познат от електросервиза братя Пеневи, че човека ни е правил много коли и с климатици също се занимава. Бях ходил и при едни чичаци на ул. Куклуш но така хубаво ми развалиха настроението ,че всичко било леш и трябвало всички маркучи за смяна пък били по 60 лв. метъра , а аз като гледам в рокауто си има всичко и не е някакви огромни цени , само да видя при транспорта как може да се съчетаят нещата.

Юни 03, 2019, 19:31:41
Отговор #26

Неактивен didotooo

  • Публикации: 2836
  • ☆☆Datsun 300 ZX 50th ANNIVERSARY☆☆
    • Z point Varna
Жестока е лъха ми много на Miami Vice , крещи си 80's .  От типа хора си явно , които имат ли мечта и прави ли им кеф тя колкото и непрактична ,неразумна и откачена да е в очите на останалитеси я изпълняваш и пет пари не даваш хаха . Пускай снимки от ремонти , разходки и тн . следя темата . 

Юни 03, 2019, 19:57:28
Отговор #27

Неактивен stingray

  • Публикации: 375
Много съм изкефен. Браво :) Със здраве да се возиш и разпускаш по диванчетата :)
"Никогда не соглашайся с толпой. Даже если она права." Эмиль Чоран

Юни 03, 2019, 20:07:48
Отговор #28

Неактивен РумбатаБс

  • Публикации: 3679
Харесва ми ... излъчва характер! :)
п.п.Датчиците на парктроника в Бг ли са монтирани ???
retrobs.com

Юни 03, 2019, 22:22:16
Отговор #29

Неактивен oldrat

  • Публикации: 1005
  • beep beep
    • Renault 4F6
Здравей Живко,
първо да кажа, че според мен белите хора ги возят отзад, така че трябва да и търсиш и шАфьор . ( това в рамките на шегата )
Майтап ,майтап ,на голо дупе... Шафьор треа. И то с категория Д+Е!   :))  Пускай кОнкурс за шафьор... трезвеник за ного готин камьон.