Анонси > За форума Classiccar-bg.com

Форумна емблема за решетка - второ издание

<< < (4/4)

fifo:
Мисля, че Митко дабостатъчно любезно каза, че не желае да правите каквито и да е промени по емблемата на форума. Не знам защо изобщо продължава тази дискусия.

krankenstein:
Емблемата е нещо като запазена марка на форума и според мен не следва да се правят дори дребни промени. Все едно някой да реши да промени формата на опашката в логото на Пума, понеже не приличала на тази на истинското животно :) Всичко дори леко различно от оригинала ще изглежда като менте...

Speeder:
Убеден съм, че предложенията и мненията сa 1000% добронамерени и искрени. Приветствам ги.

Също така съм убеден, че трябва да сме последователни и да приемем емблемата такава, каквато е (поне за следващите две години).
Без да я преработваме в последния момент и да експериментираме.

maini4ka:
Не съм съгласен с аргументите на уважаемите Krankenstein & Speeder, но ще се съобразя с тях и ще ги приема. Емблемата ще бъде в оригиналния вариант, с малко i с точка.

Поназнайвам чужди езици (превеждал съм на високо и най-високо равнище), работил съм и като редактор-коректор в англоезично издание в Китай, и разбира се като учител по английски и немски - стартовата работа на 95% от белокожите в Китай.

(Каналът ми в YouTube)
https://www.youtube.com/channel/UCYJc2NT48VCJjo2nayuvgeg/videos?

От друга страна, прекалено упорство от моя страна заради една точка над i би провалило целта на проекта. А проектът не е комерсиален, целта е подпомагане на клуба.

Само за сведение: третият, идеален според мен вариант:



Повтарям, ще бъде осъществен първия, оригинален проект. Десет минути преди полунощ и два часа преди началото на работния ден в Китай спряхме колелата!

Админът ако счете за необходимо да заключи темата!

Speeder:
Финално.

Мисля, че забележката за точката е основателна.
Дискусията ми даде идеи за нов дизайн на емблемата на самия форум така, че да е еднозначна.

И все пак, промяната в близката година и половина няма да има.

Навигация

[0] Списък на темите

[*] Предходна страница

Премини на пълна версия