Автомобили > Шведски автомобили

VOLVO 740 GL - 1989

(1/3) > >>

galaxie:
Здравейте, като заклет фен на американските автомобили, с малки изключения, всички марки ми харесват. Но има само една автомобилна марка, която ми е любима, при това европейска, това е Volvo .
Представам ви поредното волво с което се снабдихме - 740GL.
Около година и половина я чакахме, за да се нагласи и да стане наша. Изключително запазена, на малко километри, с някои проблеми от много стоене и забележки от тесни гаражи  :)
Двигателя е легендарния В230, четири цилиндров, бензин и 115 коня. Моделът 740 е най-достъпен като цена от серията 700, но в конкретния случай колата е оборудвана с климатик, ел. стъкла и дори подгряване на седалките. Последното е малко странно, като се има предвид че волвото е продадено като ново в Испания.

michev:
Еха! Не съм им фен на Волво, ама на черното бяло не можеш да кажеш! Страхотно състояние!! Честито! А В230 какво значи, 2300 кубика ли е мотора? 115 коня, не са много за такъв литраж, но предполагам ще има добри нютони, за да тегли тази не лека кола.

Механджията:
разкошно е!  любим модел и епоха като цяло :)  ако беше турбо автомат, направо щеше да е 10/10, но си е попадение

galaxie:

--- Цитат на: michev в Март 25, 2019, 22:49:21 ---Еха! Не съм им фен на Волво, ама на черното бяло не можеш да кажеш! Страхотно състояние!! Честито! А В230 какво значи, 2300 кубика ли е мотора? 115 коня, не са много за такъв литраж, но предполагам ще има добри нютони, за да тегли тази не лека кола.

--- Край на цитат ---

Да, 2.3 е мотора, конете не са много може и да са 117, не си спомням точно колко излизаха по вин номера.
Ето го и самият двигател  :)

Емил:
 ;D Честито колега galaxie!Автомобила е страхотен!Най-вече със здраве да го ползвате, и да не спира да носи само положителни емоции на Вас, и всички нас!

Навигация

[0] Списък на темите

[#] Следваща страница

Премини на пълна версия