Общи форуми > Ретро събори и паради

27-28.07.2019 г. Събор на полските автомобили - Скравена

(1/2) > >>

m_g:
Уважаеми колеги,
На 27-28.07.2019 г. в с. Скравена до Ботевград аз и колегата Драгомир Даков (drago52) от Ботевградския ретро клуб организираме събор на старите полски автомобили - Варшава, Жук, Ниса, Полски Фиат 125п и 126п.
Планираме старт на площада в Скравена от 11:00. Ще посетим паметника - костница на Ботевите четници. В ранния следобед ще направим автопоход до крепостта "Боженишки Урвич" в Балкана. Пътят е много живописен и слабо натоварен.
Ще се разположим в почивната станция до крепостта "Боженишки Урвич". Място за колите има достатъчно, а крепостта си заслужава да се види. Планираме вечеря и нощувка в станцията. Мястото е проверено от ретро парада в Ботевград - условията, цените и кухнята са много добри.
Всички любители на старата полска техника са добре дошли!
За информация и резервации - тук в темата, или:
Драго - 0897-532-946
Момчил - 0884-970-003

m_g:
Оранжево небето, оранжево морето!

VANZ:
С голямо желание бих допринесъл за оранжавеенето. Фиатаджии това е възможност най-накрая да се съберем.

maini4ka:
Имам голяма слабост към полските автомобили! Първият ми автомобил - още като студент в Манджурия:



А преди това (1982) - татко, мама и малката ми сестричка пред ЦУМ - София



m_g:
Сменихме датите на мероприятието - новите са 27-28.07.2019г.
На старата дата има мотосъбор, после пък площада бил зает за някаква английска сватба, после някакви други мероприятия, та накрая с Драго запазихме за 27-28 юли.
Преди месец някъде ходихме до станцията на Боженишки Урвич на банкет на БАК Ретро и Ботевградския клуб. Условията са отлични. Двойна стая е 30 лева, а отговаря грубо на 3 звезди. Ресторантът също е отличен с много добри цени. Банкета беше супер.

Сега на Спасовден говорихме с няколко Фиатаджии, дано дойдат!

Навигация

[0] Списък на темите

[#] Следваща страница

Премини на пълна версия