Автор Тема: Двама Приятели и Москвич до Лондон  (Прочетена 24955 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Април 07, 2019, 20:58:08
Отговор #10

Неактивен TwoStroke

  • Публикации: 87
И аз имах честа да го подкарам  ;D

Април 07, 2019, 21:40:24
Отговор #11

Активен moskvich_408

  • Публикации: 79
Хора, вие ако успеете да постигнете това, което сте тръгнали да правите, вашата легенда ще се носи поколения напред. Искрено ви пожелавам успех и качвайте инфо, и снимки всеки ден. Това ще е чудо!!!
Те вече пристигнаха преди няколко дни. Във Фейсбук групата на "Клуб Москвич" даже имаше и клипчета от пътуването.

Април 07, 2019, 21:41:58
Отговор #12

Неактивен tikin_404

  • Публикации: 600
Да днеска ми беше на гости нашия приател Витан с баща му и семейство му  и много се ратва на Москвича голяма радост беше в кащи

Април 07, 2019, 21:57:45
Отговор #13

Неактивен tikin_404

  • Публикации: 600
 :) Така до като трегнахме в 2 часа след обед след испращане и купуване на чарколяци стигнахме на границата с зервия и така първата проверка качели изкараме от България панагюрското съкровище едно запитване едно терсене на кола зереди моиа чобек жифко че не снам от каде точно но хрумна да казва че отиваме до Белград а после като ме питаха на мене и казах че отиваме Кам англиа  проблем
И като отвори х багажника я не беше буркани,домати , краставици и картофи и луканки да видите как ни гледаха
А пак частите замо се испомня литсето на митничарите като ни гледаха и си мислиха😂😂😂  те селени на каде трегнаха

Април 07, 2019, 22:30:03
Отговор #14

Неактивен vasko__2

  • Публикации: 40
Дайте клиповете и още снимки

Април 08, 2019, 08:56:32
Отговор #15

Неактивен tikin_404

  • Публикации: 600
 :)

Април 08, 2019, 10:53:21
Отговор #16

Неактивен Acropolis 1800

  • Публикации: 163
Пичове вие сте епохални! Как ми се иска да направя едно такова пътуване с вас! Може да си лафим за историята на съветското автомобилостроене на американско-британски английски, съпроводени от песента на осмака! Наистина легендарно.  :)
82 Шкода 120L, прецизна чехословачка без точка ръжда, продадена
85 БМВ 520i, красива италианка с оригинални спойлери Зендер и джанти Алпина, продадена
95 Понтиак Гранд АМ, Спорт Седан, профсъюзен американец, продаден
87 Москвич 2140, отчаян руснак, оригинален соц тунинг и картичка на Саманта Фокс, продаден
97 Ситроен Ксантия СТ Турбо Актива

"Шъ карам като луд!"
"Докато не пукна аз шъ съ качвам на колата!"
Дядо Стефан от Сливен, 92 годишен

Април 08, 2019, 12:05:54
Отговор #17

Неактивен Емил

  • Публикации: 207
 ;) Адмирации колеги!Поздравявам Ви за силната воля и кураж, и  най-вече за смелостта , да изживеете това незабравимо приключение. ;D С пожелание да не спира да Ви радва този корав съветски звяр, както и да не спирате да изумявате и радвате и всички нас!

Април 08, 2019, 19:09:25
Отговор #18

Неактивен tikin_404

  • Публикации: 600
 :)

Мерси много за коментари исках да стана изненада но ме изпревариха
И така
Стигнахме до Белград и емоции не литсваха саденител  на бариерата почваше да дава проблем но успияхме  да мине  с хъркане но мина  😁минахме Белград и спряхме на една бесиностанся
За да поправи ме саденитела
Се отказва долна помпа 😂лесна работа викам на жифко
Урааааа оправихме я и от тогава ретсете ми не бяха по беше чисти
4 дена с мозло до коленете 😋😋😋😋😋


Благодаря на приятели които дадоха частите и вяхме претготфени

Април 08, 2019, 19:26:11
Отговор #19

Неактивен tikin_404

  • Публикации: 600
 :))
Уррааа трегнахме но заденитела не беше както по каталог ;)  но имахме пречуствие 
Че нещо пак сте има 😎минава 12 часа и стигнахме  до среско харваската  граница сербите добре минахме колата не роботи добре но не правиме много спешатление и стигнахме до харваска  :-*
Викам на жифко брат узпияхме сега сте минеме сте погледнаме заденитела и сте търсиме каде да спиме
Така беше по план  ноооооо
Бате митничара като почна дА се саясда какво е тоба какво е онова
Части контрабанда фактури
 C:-) C:-) C:-) C:-)
Какви фактури бе човек 🤨ако не нося те части с мене няма да мога да стигна до Англия😜   убиасниябаме на митничара
А то като картов ни гледа не не не не
Конфискуваме
Ужас и сега
Ни дадоха право да се вернаме
Ок няма проблем вернамесе
И така обратно  Кам сербиа