Автор Тема: Двама Приятели и Москвич до Лондон  (Прочетена 24941 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Април 16, 2019, 20:01:28
Отговор #40

Неактивен tikin_404

  • Публикации: 600
 :P за сега сабълиазам че по беше снимки кадето е москвето е с отворен капак маи то постоянно се провериаба нещо 😍



Тука някаде по Австрия вешеряхме нещо маи 🍅 и луканки

Април 16, 2019, 20:09:51
Отговор #41

Неактивен tikin_404

  • Публикации: 600
Масата ни беше доста не хубава но се пак Живко се наядо тоба беше наи вашно то  защото от там на татак маи се наспах и се сабудих в Германия когато Живко ме събуди че е сбъркал патя   8))


Април 16, 2019, 21:43:39
Отговор #42

Неактивен tikin_404

  • Публикации: 600
 :)И  Германя урааааа маи подредената даржаба.
  На хотел и спахме като пан в ниурехберг
И на другия ден се забудих ме и готоби за ново пътичествие се пак ??? ??? ???
Картончето го сложихме на семията да не замразяваме Германия толкова е чиста   че не може така те масла и така на татак  8)) и друго не паркираните така като нас има глоба  C:-) по принцип се ръркира  Кам посока на вижъние а не като нас толкова за подредени че чак и във тоба зА подредени ужас никога няма да се сетя но се пак ремаркето ни направи спешатление но си вика чак пак толкова  ^-^ ^-^ ^-^


Април 16, 2019, 21:52:24
Отговор #43

Неактивен tikin_404

  • Публикации: 600
 ;) Любимата ми снимката
В тази снимката е точната фраза
АЗЛК
Аз Защо Ли те Купих



Благодаря на Живко за тази снимка като я видях се сетих за 4те дни с мрасни рътсе но с емоция  :shy:

Април 16, 2019, 22:48:35
Отговор #44

Неактивен michev

  • Публикации: 2561
  • only rear wheel drive
Абе не смятах да пиша в темата, но последният ти пост ме провокира. Много уважавам тази марка, а и смея да твърдя, че съм един от хората, които доста добре са запознати с ремонта и обслужването на тези автомобили!Нищо си му няма на Москвича - кола като всяка друга, за времето когато е правена. С моите родители обиколихме половин Европа навремето с 2140, без нито един проблем. Вие сте купили Москвич в период на полуразпад, на всичко отгоре с 408 мотор, какво сте очаквали? Колата дори отлично се представя, хубавото е, че се прави на пътя с тел и клещи, и пак продължава да върви!

Април 16, 2019, 23:30:51
Отговор #45

Неактивен tikin_404

  • Публикации: 600
Абе не смятах да пиша в темата, но последният ти пост ме провокира. Много уважавам тази марка, а и смея да твърдя, че съм един от хората, които доста добре са запознати с ремонта и обслужването на тези автомобили!Нищо си му няма на Москвича - кола като всяка друга, за времето когато е правена. С моите родители обиколихме половин Европа навремето с 2140, без нито един проблем. Вие сте купили Москвич в период на полуразпад, на всичко отгоре с 408 мотор, какво сте очаквали? Колата дори отлично се представя, хубавото е, че се прави на пътя с тел и клещи, и пак продължава да върви!

Аз искам да се извинявам ако сам обидил феновете на марката😉  искам да казвам че тази колата я признавам за НОМЕР 1
Това пътуване сам го правил няколко пати с Пежо 404 и мога да кажа че подготовката беше доста сериозно и то пак се чупи
А колата от хамбара
Москвето си го бива то ислясо голям чук
Просто те неща които ми се случи вяха на един пат и то му беше чара
Ако ми се налага да го правя пак с удоволствие ще го направя 
Обичам старите коли наи много середи тоба че кутията с инструменти за винаги в багажника и винаги може да се оправи на пат с една отверка и един чук
Здраве и да има винаги коли с карбуратор и красиви лайсни
Поздрави ;)

Април 16, 2019, 23:33:53
Отговор #46

Неактивен michev

  • Публикации: 2561
  • only rear wheel drive
Живи и здрави, няма обидени! Шапка ви свалям за ентусиазма, аз с тази конкретна кола България не бих се наел да прекося, вие цяла Европа! Може би одъртявам :D

Април 17, 2019, 19:09:02
Отговор #47

Неактивен tikin_404

  • Публикации: 600
И така последните часове на пътуването
Трегнахме от ниурехберг



Честно казано в германия доста зараротниси ни се рътваха по магистралата

Април 17, 2019, 19:19:28
Отговор #48

Неактивен tikin_404

  • Публикации: 600
Аз мисля че тоба Москвич много се ратвбаче на Германия  дали някога собственика му е мислил че негобя Москвич сте ходи по западна Европа като гледам как всичко си седи оригинален маи от шумен до морето сигурност не се отдалечил по беше от тоба
Така казаха момчета които ми го продадоха
 :)

И така Франкфурт толкова построики ноби и тяхна аерогара


Април 17, 2019, 19:27:40
Отговор #49

Неактивен tikin_404

  • Публикации: 600
И след германия , Холандия , Белгия и Франция в Белгия



В Белгия имаще един симпатяга кадето много му се ратвбаче до като сменяхе една кучка и каква кръшка  15 евро.комплет. направо.ме заболя Зърсето.но нямаше.шанс