Автор Тема: Renault Dauphine 1959 - втори живот  (Прочетена 9420 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Юни 21, 2019, 04:03:21
Отговор #10

Неактивен Bogi

  • Публикации: 743
  • Роден в Дупница, тираджия в Америка понастоящем.
    • Bogi Maramski's garage
Браво!!!
немец мръсен, бандит магистрален ...

Юни 21, 2019, 16:31:57
Отговор #11

Неактивен m_g

  • Публикации: 1123
  • ГАЗ М21, ГАЗ 3102, Варшава 223, ВАЗ 2101, Ниса 522
Честито! Разкажи повече за регистрацията и първите километри с Реното! Дофин ми беше голям мерак като малък - имаше ги много из кварталите. Особено ме кефеше ключалката на капака на двигателя. Трябва да изврънкам колегата Живко за кръгче с Ферлека.

Юни 23, 2019, 01:16:46
Отговор #12

Неактивен TwoStroke

  • Публикации: 87
Честито! Разкажи повече за регистрацията и първите километри с Реното! Дофин ми беше голям мерак като малък - имаше ги много из кварталите. Особено ме кефеше ключалката на капака на двигателя. Трябва да изврънкам колегата Живко за кръгче с Ферлека.

Регистрацията беше без какъвто и да е проблем. Номера го дадоха от добра воля  O0 решиха че колата го заслужава и така 6999  C:-)  А за първите километри няма как без издънки , резервоара се прецака и не пуска достатъчно гориво (предполагам разни ръжди) та сега временно взима гориво от бутилка  >:D гумите са чисто нови Michelin които дядото си е купувал , но от стоенето са се прецакали и сега колата клапуца  :D :D ( поръчани са нови) . А , и капачката на радиатора тотално е издала багажа и хвърля антифриз , и се наложи нова.

Иначе колата е невероятна , аз съм 188 и се побирам перфектно , изключително пъргава и страшно забележима  O0

Юни 23, 2019, 05:52:57
Отговор #13

Неактивен Bogi

  • Публикации: 743
  • Роден в Дупница, тираджия в Америка понастоящем.
    • Bogi Maramski's garage
Успя ли да запазиш черните номера ?
немец мръсен, бандит магистрален ...

Юни 23, 2019, 13:53:02
Отговор #14

Неактивен Viva_lancia

  • Публикации: 366
Честито! А регистрацията по точно как стана? Прехвърлихте я нотариално с наследниците и с договора в КАТ и там мина преглед или имаше някакви особености?

Юни 23, 2019, 21:26:00
Отговор #15

Неактивен TwoStroke

  • Публикации: 87
Успя ли да запазиш черните номера ?

Да , оставиха ми ги  O0

Юни 23, 2019, 21:28:13
Отговор #16

Неактивен TwoStroke

  • Публикации: 87
Честито! А регистрацията по точно как стана? Прехвърлихте я нотариално с наследниците и с договора в КАТ и там мина преглед или имаше някакви особености?

Наследниците отидоха в кат с нея и там и издадоха номерата , талони и после отидохме на нотариус , за да я прехвърлим на мен и това беше. Един ден работа, очевидно после аз ходих в кат да сменя талоните на мое име без колата и така. :))

Колата ходи на платформа до там първоначално , но не правиха преглед защото още не беше започната и просто не издадоха малкия талон. Трябва да намеря време до кат , за да ми го дадат и да мине прегледа сега като е в движение.
« Последна редакция: Юни 23, 2019, 21:32:16 от TwoStroke »

Юни 23, 2019, 23:11:00
Отговор #17

Неактивен Viva_lancia

  • Публикации: 366
Благодаря! Питам понеже едни казват, че с черните табели в КАТ се минава преглед и регистрираш автомобила, а други първо се минава през пункт за ГТП и така отиваш в КАТ. Явно в различните градове се процедира по различен начин.

Юли 01, 2019, 09:53:22
Отговор #18

Неактивен TwoStroke

  • Публикации: 87

Юли 01, 2019, 17:53:15
Отговор #19

Неактивен fulcrum

  • Публикации: 3764
  • Уреда показва , пробната лампа доказва.
    • РЕТРО КЛУБ СМОЛЯН
Благодаря! ....... Явно в различните градове се процедира по различен начин.
Не е така и не трябва да се процедира така.
Все пак не сме държава с федерално законодателство.
РЕТРО КЛУБ СМОЛЯН
www.facebook.com/retrosmolyan
VW Golf 2 GT 1990
Skoda S 130 GL/A  1987