Автор Тема: плакет за решетка Български автомобиленъ и турингъ клубъ  (Прочетена 1304 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Април 24, 2019, 10:08:17
Прочетена 1304 пъти

Неактивен maini4ka

• Публикации: 464
    • каналът ми в кинескопа
Едно невероятно бижу за Вашия ретро-автомобил! Позлатен метален плакет - съвременна отливка на плакета на Български автомобилен и туринг клуб от 30-те години на миналия век. Изработен по най-съвременни технологии от устойчиви на стихиите (и автомивките) материали!

Диаметър 8 cm, висок 10 cm. Закрепване - шпилки от неръждаема стомана и алуминиева планка.

Цена: 35 лв
Контакт: тук на лични съобщения
Пращам по ЕКОНТ с отстъпка. В София, Пловдив и Пазарджик е възможно лично предаване!

Юни 09, 2019, 21:57:28
Отговор #1

Неактивен maini4ka

• каналът ми в кинескопа
Останала ми е още една бройка!

Юни 10, 2019, 08:48:59
Отговор #2

Неактивен тетевен

• Публикации: 268
Пратете ми плакета.....адрес на ЛС.

Юли 23, 2019, 20:16:52
Отговор #3

Неактивен maini4ka

• каналът ми в кинескопа

Пускам в продажба и НРБ плакети за автомобилна решетка. Задължителен аксесоар за всеки соц-олдтаймер!

Помеднен метален бадж - съвременна реплика на култовия НРБ-плакет от 70-те години на миналия век. Изработен по най-съвременни технологии от устойчиви на стихиите (и автомивките) материали!

На последната смимка виждате оригиналния артефакт, послужил за отправна точка при дизайна. Спазени са размерите и пропорциите. Гербът е този от 1971 г (681-1944), за него намерихме векторен файл висока резолюция, обезпечил високото качество на крайния резултат.

Цветовете на трикольора са каквито трябва да бъдат по БДС. Фонтът е осъвременен - Copperplate.

Размер: 7,5 х 9 cm. Закрепване - шпилки от неръждаема стомана и алуминиева планка.

Цена за колеги от форума - 25 лв.  Царските от втората партида също намалям на 25 - въпреки че са по-сложни (3D лъв, позлата) този път не сме плащали матрица - оттам по-ниската цена.

« Последна редакция: Юли 25, 2019, 15:40:51 от Speeder »

Юли 24, 2019, 07:28:10
Отговор #4

Неактивен maini4ka

• каналът ми в кинескопа
Добавям също така култовия плакет на ГДР-йския СБА - ADMV (Allgemeiner Deutscher Motorsport Verband). Oбщогерманския съюз за моторен спорт е основан през 1957 г. в Източен Берлин и организира ралита и състезания с автомобили, мотоциклети и моторни лодки, в т.ч. и с класически автомобили. Съществува и в наши дни.

Баджа е 100% точна реплика на култовия в ГДР плакет от 70-те години. Изработен по модерна технология от масивен метал с устойчиви емайли. Задължителен аксесоар за всеки Трабант, Вартбург и Баркас.

Цена: 25 лв.

ПРОМОЦИЯ: Сет плакети НРБ + ГДР - само 40 лв!

« Последна редакция: Юли 24, 2019, 07:31:32 от maini4ka »

Юли 25, 2019, 12:16:44
Отговор #5

Неактивен maini4ka

• каналът ми в кинескопа
ГДР-йските плакети (ADMV) привършиха.

От останалите имам. Пускам в продажба и Авто-Легенды СССР! Страхотно качество, невероятно изпълнение. Скоро - фотосесия!

цена - също 25 лв. За поръчка - на лични.

ПРОМОЦИЯ: Комплект "Вечна дружба"  (Плакет НРБ + Плакет СССР) - сега само 40 лв!

Стриктно first come, first serve (Kой превари, той завари!).
« Последна редакция: Юли 25, 2019, 12:39:31 от maini4ka »

Август 10, 2019, 13:11:25
Отговор #6

Неактивен maini4ka

• каналът ми в кинескопа
Да добавя за тези с автомобили без решетка отпред, че "царските" плакети имат вариант без шпилки, с двойнозалепващо автомобилно фолио 3М отзад. Цената е същата.

Имам и известно количество ключодържатели Трабант на цена 8 лв / бр.

Септември 02, 2019, 12:48:00
Отговор #7

Неактивен maini4ka

• каналът ми в кинескопа
По поръчка на колегите в братските клубове в Uzunköprü и Reșița, класически баджове от Турция и Румъния.

Ако има мераклии, да се обаждат, имам по десетина бройки от двата дизайна.

Имам още от "Царските" и НРБ емблемите, както и от легендите на СССР.

За поръчки - на лични тук!