Автор Тема: Ретро парад Козлодуй. Национално авто-мото изложение 15-16.06.2019 г.  (Прочетена 7401 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Май 03, 2019, 01:28:08
Прочетена 7401 пъти

Неактивен GT 51

  • Публикации: 1869
Уважаеми колеги,
САРК "Авангард", Община Козлодуй и Пежо клуб Козлодуй Ви канят на Първи ретро парад "Козлодуй 2019". Датите на Националното авто-мото изложение ще бъдат 15-16 юни 2019 г. Подготвили сме интересна и богата културна програма с много изненади и забавления. Ще посетим кораба "Радецки" в съботния ден, а неделя, преди да се разделим, ще посетим и АЕЦ Козлодуй с екскурзовод. За ваше удобство сме резервирали хотел "Радецки". Хотела разполага с 67 места за настаняване, а ресторанта където ще направим гала-вечерята е с капацитет 130 места. Водещ на събитието ще бъде рапъра Играта, който ще ви приветства с добре дошли в "Ботев парк". Начало 11.00 часа. Регистрацията на участниците ще започне в съботния ден, точно в 9.00 ч. Очаквайте подробности! Записване за участие ще можете да направите до 17-ти май на л.с, или на тел: 0876621212 Влади. Очакваме Ви!
Абе вземи си нещо ретро, и не се занимавай с глупости !

Май 06, 2019, 20:08:06
Отговор #1

Неактивен GT 51

  • Публикации: 1869
Колеги, въпреки празниците, времето тече. Остават 50 места за нощувка.
Абе вземи си нещо ретро, и не се занимавай с глупости !

Май 10, 2019, 21:41:22
Отговор #2

Неактивен GT 51

  • Публикации: 1869
Колеги, към днешна дата остават 4 тройни стаи с възможност да се ползват за двойни, две четворки, и един апартамент. Времето тече. Поздрави  8))
Абе вземи си нещо ретро, и не се занимавай с глупости !

Май 14, 2019, 23:14:50
Отговор #3

Неактивен GT 51

  • Публикации: 1869
Уважаеми колеги, всички места в хотела са заети. Гала-вечерята ще бъде в ресторанта на хотела. Подготвили сме ви изненади. Очакваме  Ви.  8))
Абе вземи си нещо ретро, и не се занимавай с глупости !

Май 15, 2019, 06:29:38
Отговор #4

Неактивен Tsolov

  • Публикации: 126
С удоволствие ще дойда, за да се изложа национално! :D

Май 15, 2019, 21:27:51
Отговор #5

Неактивен GT 51

  • Публикации: 1869
С удоволствие ще дойда, за да се изложа национално! :D
Ааааааа не бе, да не сме в казармата. O:-)

Уважаеми колеги, във връзка с посещението ни в АЕЦ "Козлодуй" ще ми трябват определени ваши лични данни. Моля, всеки който желае да посети централата да ми пише л.с. или да ми се обади. 0876621212 Влади. Срока е до 31 май, след това предавам списъка. Който не се запише, няма да може да влезе. Това е изискване на определени органи, и ние трябва да се съобразим с тях.  C:-)
Абе вземи си нещо ретро, и не се занимавай с глупости !

Май 18, 2019, 01:33:34
Отговор #6

Неактивен GT 51

  • Публикации: 1869
Колеги, вече над 70 човека се записаха да видят АЕЦ "Козлодуй". Моля, не чакайте последния момент.  O0
Абе вземи си нещо ретро, и не се занимавай с глупости !

Май 19, 2019, 00:10:49
Отговор #7

Неактивен oldrat

  • Публикации: 1005
  • beep beep
    • Renault 4F6
За Чернобил и Припят ми се ще да се запиша....
Ако реша да  отскоча до Козлодуй инцидентно там все пак ,ще бъда само зрител или мога да се включа в инициативата?
Без посещението в зоната на мрача разбира се.

Май 19, 2019, 09:20:48
Отговор #8

Неактивен fifo

  • Публикации: 1140
Всъщност вътре в района на АЕЦа е доста интересно. Спомням си как охранител на банката, в която работех, преди е работел в пожарната на централата. Да, има си и ПУ и пожарна. Та разправяше... "По мое време всеки ден имаше пожар някъде. Сега, след влизането в ЕС толкова много са затегнали мерките за безопасност, че пожарникарите играят карти по цял ден."
А на мен ми настръхна косата...
Друго интересно е, че Дунава покрай АЕЦа се ползва за охлаждане на реакторите и водата в района е топличка. Това, повечето рибари знаят, води големите риби от басейна. Обаче, нали района е с ограничен достъп, там за риба ходят от министър нагоре.
we all have wings, but some of us don't know why

Май 21, 2019, 02:23:45
Отговор #9

Неактивен GT 51

  • Публикации: 1869
За Чернобил и Припят ми се ще да се запиша....
Ако реша да  отскоча до Козлодуй инцидентно там все пак ,ще бъда само зрител или мога да се включа в инициативата?
Без посещението в зоната на мрача разбира се.
Естествено, че можеш да се включиш в инициативата. Що се касае за Чернобил, Фукушима и други обекти, ние мямаме правомощия да записваме ;) Мрач, здрач или зора, посещението е по-желание, не е задължително. Свилене, нормално е да се затегнат мерките за безопастност. Знаеш, че централата е под постоянен мониторинг от ЕС, и според мен само би трябвало да те радва, че пожарникарите играят карти, а не гасят пожари. Също така знаеш, че през тоталитарния строй, всичко е правено през просото и сега всички страдаме, но това е друга тема. Чернобил е ярък пример. Както и да е. Има още малко време до срока за записване, а той е 31-ви май. Поздрави  8))
Абе вземи си нещо ретро, и не се занимавай с глупости !