Автомобили > British Classics

Jaguar XJ6 X300 SWB Executive '95

(1/17) > >>

Механджията:
И така, най-сетне намерих моята кола, след дълго умуване и не толкова дълго търсене!

1995-та произведен, 3,2 редови шестак, автомат, оригинален ляв волан, първа регистрация в Дания, била е клубна, след това отива в Германия и накрая - тук. Оригинална на 98%, има заводските инструменти, 16-ки джанти, книжки, резервно колело, ченджър и радио. Козметична ръжда на едната вежда и една камара дреболии за правене, но там е гъделът точно :) Рядка комбинация на цветове, ел. пакет вкл. седалки и шибедах, работещ темпомат. При първото каране 150км се държа мъжки. Уникална кола откъм возене и - за мое учудване - стабилна въпреки теглото си, явно ниският център на тежестта си казва думата в случая!
Имам идеи за минимални модове, колата мисля да е ежедневка, но ще гледам да я запазя в близък до този вид :) 








didotooo:
Хубава машина с много готини класик джанти .

Механджията:
оригиналните инструменти са у мен, намерих два кожени калъфа с всички книжки оригинални, около 10 на брой, плюс пълна сервизна история, километрите се потвърдиха, средно 9000 на година :) но от 5г близо не е каран интензивно.. имам и оригиналната фактура от завода дори, оригиналните картончета с код за радио и т.н. .... изкефен съм!




РумбатаБс:
'95-та ... поне ще имаш/караш оригинална английска марка а не някакви доработки на БМВ  :)

Механджията:
или на форд :)))

Навигация

[0] Списък на темите

[#] Следваща страница

Премини на пълна версия