Автор Тема: Jaguar XJ6 X300 SWB Executive '95  (Прочетена 30021 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Май 26, 2019, 21:02:11
Отговор #30

Неактивен oldrat

  • Публикации: 1005
  • beep beep
    • Renault 4F6
Може да не зарежда алтернативата. Имам един специален кабел на Фиеста мдето е попрепечен и на 3-4 седмици го превръзвам щото иначе тък-тък...  :D

Май 26, 2019, 21:20:39
Отговор #31

Неактивен Механджията

  • Публикации: 1598
  • P38 Autobiography | X300 Sovereign
датски ще да е, че колата е оттам по произход :)   

Май 26, 2019, 22:22:25
Отговор #32

Активен USfan

  • Публикации: 10811
При покупката провери ли за британски полтъргайст в багажника  :))

Хаха, да.
Всичките ми Ягуари в течение на десетилетията дето съм имал /без последния еС-тайп, щото все пак той си е Линкълн ЛС, и е надежден като всеки Форд/, имаха утечки, и им поизчезваха по време на каране, я фаровете я друго.

И двата ми ХЖ-6 /серия 1 серия 3/, и ХЖ-еСа, всички бяха слуги на- Lord Lukas, Prince of darknes....))
« Последна редакция: Май 26, 2019, 22:25:49 от USfan »

Май 27, 2019, 08:57:19
Отговор #33

Неактивен Механджията

  • Публикации: 1598
  • P38 Autobiography | X300 Sovereign
ако се има вяра на уреда на таблото, зарежда нормално алтернаторът...  днес ще го мъдрим, то на бензинова кола няма кой ьнае колко места да консумират толкова много ток :)   един приятел и съфорумец даде идея за включвателя на стартера, аз се съмнявам и в алармата, честно казано, защото е вързана странно, поък и няма управление на комфорт модула, иначе с ключа си затваря всичко

чудя се багажника къде е проблема - дали в ел. бутончето отзад или в машинката... но и копчето на таблото не реагира, та ще да е по-скоро машинката... само с ключа се отваря, а така кофти...

Май 27, 2019, 18:52:58
Отговор #34

Неактивен Механджията

  • Публикации: 1598
  • P38 Autobiography | X300 Sovereign
разбрахме къде е виновникът - една буква на плюсовата клема не е правила добър контакт! 

днес го регистрирах, важна стъпка беше.  сега големите пера са да направим климатика, че отнякъде изтърва фреон, и да го газифицираме

днес си взех флаконче от малките с четка и му оправих точките по боята, че се белееха тук-таме и дразнеха

мисля да поръчам оригинални калобрани и дървена топка на скоростите.

има и друг яд - даваш на контакт и пали светлините на къси.... ще го мъдря и тва, че не ме кефи

Май 27, 2019, 18:59:45
Отговор #35

Неактивен РумбатаБс

  • Публикации: 3679
разбрахме къде е виновникът - една буква на плюсовата клема не е правила добър контакт! 

днес го регистрирах, важна стъпка беше.  сега големите пера са да направим климатика, че отнякъде изтърва фреон, и да го газифицираме

днес си взех флаконче от малките с четка и му оправих точките по боята, че се белееха тук-таме и дразнеха

мисля да поръчам оригинални калобрани и дървена топка на скоростите.

има и друг яд - даваш на контакт и пали светлините на къси.... ще го мъдря и тва, че не ме кефи
Ако е произведен за Скандинавия така е със светлините  :)
retrobs.com

Май 27, 2019, 20:02:44
Отговор #36

Неактивен joro-120L

  • Публикации: 1486
  • Всяко доизкусуряване води до нови кусури
има и друг яд - даваш на контакт и пали светлините на къси.... ще го мъдря и тва, че не ме кефи

Яд си е. Ако държиш да се вкл. късите автоматично, то трябва да е след запалването на двигателя.
По време на стартиране бутат допълнително акумулатора. Може и в тези години това да са били възможностите за авт. пускане на светлините. Добре ще бъде да се промени.
Колата е чудесна! Само радост да ти носи и със здраве да си я караш.
Škoda 120L '90г. 
Simson SR2E '60г. Simson KR50 '64г.


Май 27, 2019, 22:12:40
Отговор #37

Неактивен Механджията

  • Публикации: 1598
  • P38 Autobiography | X300 Sovereign
Благодаря!

Румба, колата е датска, не се бях замислял, че оттам може да идва всичко.... хакнах му 80ка акумулатор със 780 ампера пусков ток, определно върти по-живо мотора.  трябва да му натегнем леко ремъка на динамото, че присвирва.  иначе това с фаровете и аз мисля да го барнем, че не ме радва така.  след палене да се пускат сами е най-добре за мен.

ето го след КАТ и бърза баня






Май 27, 2019, 22:13:16
Отговор #38

Неактивен Механджията

  • Публикации: 1598
  • P38 Autobiography | X300 Sovereign
мисля, че се отказах да пипам средите на джантите да са черни... да седят така

имам едни хром рамки за номерата метални, но искат игра, утре ще се заема по някое време
« Последна редакция: Май 27, 2019, 22:17:07 от Механджията »

Май 27, 2019, 22:37:37
Отговор #39

Неактивен oldrat

  • Публикации: 1005
  • beep beep
    • Renault 4F6
Цитат
разбрахме къде е виновникът - една буква на плюсовата клема не е правила добър контакт! 
Абе знаех си че Фиеста има нещо котешко в тая вечно нагоряла жица....   :)) :))