Автор Тема: Jaguar XJ6 X300 SWB Executive '95  (Прочетена 2101 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Юни 06, 2019, 21:01:48
Отговор #50

Неактивен РумбатаБс

• Публикации: 2154
днес един приятел я огледа хубаво и я покара и поръчахме правилния кит за газовата уредба като за тази кола, и до няколко седмици по план трябва да се монтира,

хубаво, че имам приятели да ми вършат работа по колата, докато съм без книжка - и те доволни, че джиткат с ягуар, и аз, че има на кой да се доверя да пипа по колата :))))   един друг авер обеща да я вземе да я пастира, че има нужда, ама по-натам, де.

някой е творил вътре - панелът за клиамтиак е със синя подсветка и съм в дилема - дали да върна зеленият цвят там или цялото осветление да го направя 'нюанс на бялото с червени стрелки... колебая се
Ами,направи си си го както на теб ти харесва ... на един може да му харесва оранжево,на друг червено ... тук съвет не бива да се дава  :)
retrobs.com

Юни 06, 2019, 21:18:52
Отговор #51

Неактивен Механджията

• Публикации: 911
  • XJ6
прав си :)   просто съм раздвоен :)    идеята ми е, че мога да се възползвам от съвременните технологии и да осъвременя колата, без да и отнемам от чара - например ретрофит на фаровете, диодни подсветки вътре, съвременно озвучение.... за мен рестомод, дори в лека форма, винаги е правилен избор за ежедневна кола.  да беше в музеен вид - да го къташ из гаражите....

май средно топло бяло (без жълтееене) с червени стрелки е оптимален вариант.
......'с живота под вежди се гледаме строго, и боря се с него, доколкото аз мога'.......

Юни 10, 2019, 13:45:51
Отговор #52

Неактивен Механджията

• XJ6
вече е закупен комплект газов инжекцион, предстои монтаж...

тампони на рейката за смяна, че буквално се мести и волана седи ту наляво, ту надясно.... детска болест се оказа при тия модели
......'с живота под вежди се гледаме строго, и боря се с него, доколкото аз мога'.......

Юни 11, 2019, 17:10:17
Отговор #53

Неактивен Механджията

• XJ6
на даймлер и ванден плас моделите има хром кант на стопа, а въпросния кант при мен е бил червен, преди да се обели напълно.... затова с малко хром лайсна направих същия кант и стана задоволително

Юни 12, 2019, 11:31:02
Отговор #54

Неактивен Механджията

• XJ6
за съжаление в недалечно бъдеще ще се наложи един нелек ремонт.... горният обтегач на веригата е заминал явно, сега като е топло и изтраква, също има и един резониращ звук на 1,5-2к оборота...оказа се, че си е дерт при тези коли.... стана дълъг списъкът, но то се очакваше да има изненади от неприятните а и е на 230 000 почти... 
сега мисля да сменя маслото с малко или много профилактична цел и да видим това ще даде ли отражение върху проблема.