Автор Тема: За форумите и политиката в общуването.  (Прочетена 10596 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Ноември 28, 2019, 21:41:40
Отговор #20

Неактивен РумбатаБс

  • Публикации: 3679
Така, поради тази нездрава дискусия, която се заформи тук, и въпреки, че никога не съм делял хората по политически пристрастия, смятам да постна това, което написах по един друг повод на стената си във фейсбук. Държа дебело да подчертая, че никога не съм влизал в конфронтация с никого на такива теми, не смятам да го правя и оттук нататък!Не е тази и целта на този форум!В кръга на моите познати и приятели, има всякакви хора, с които имам нормална комуникация. Долното споделям, за да се знае от всички що за човек съм, и който желае може да прекрати своята комуникация с мен, а ако не, съм написал къкво бих желал! Спорна вечер на всички!

С цел избягване на недоразумения и негативни емоции, се считам задължен, да сведа до знанието на всички, които по една или друга причина виждат моите публикации следното:
Считам се за нормален българин, изповядващ традиционните български семейни добродетели, моногамен и хетеросексуален съм! Не приемам хомосексуализма, джендърството /каквото и да значи тази тъпня/ и всички нестандартни, различни от природно дадените сексуални ориентации! С леви убеждения съм, русофил! Убеден атеист! Изцяло съм за завръщането на наборната армия, за завръщане на законите на Крум! Против евроГейските "цености" съм, не считам, че България е спечелила нещо от ЕС. Против настаняването на емигранти, мигранти и всекаква подобна паплач на територията на страната ни!
Във връзка с всичко написано по-горе, искам да кажа на всички, които не споделят моите убеждения и виждания /които не налагам на никого/, да не се чувстват задължени да коментират мои публикации!!! Така, както и самият аз не го правя в публикации, с които пък аз не съм съгласен! Фейсбук, и интернет са достатъчно голямо пространство, където всеки да си намери място за изява! Не го търсете в моя профил и моите публикации! Корекцията ще бъде неминуема!
Хората, които ме познават достатъчно добре, ще разберат до каква степен са сериозни нещата, за да напиша всичко това! Лека вечер на всички!
Точно тук е разковничето!
Когато се возиш в градския транспорт и до теб стои човек който е гей (без да знаеш) не го приемаш зле но когато той го афишира по прайдове с призиви да дискриминация се чудиш какво му липсва ... никой не го гони а той бяга,никой не го търси а той се крие.
Та и тук се получи така-"прехвалени ягоди-празна кошница".
Няколко пъти съм почвал този спор точно след определен пост и никога без причина!
retrobs.com

Ноември 28, 2019, 21:58:52
Отговор #21

Неактивен РумбатаБс

  • Публикации: 3679
Моля,модераторите да ми затрият регистрацията!
retrobs.com

Ноември 28, 2019, 22:03:15
Отговор #22

Неактивен galaxie

  • Публикации: 1799
Имам чувството, че тази дискусия, не е за този форум. Уважаеми колеги, нека поне тук да си я спестим.

Ноември 28, 2019, 22:04:41
Отговор #23

Неактивен galaxie

  • Публикации: 1799
Моля,модераторите да ми затрият регистрацията!
Знаеш, че няма да стане.

Ноември 28, 2019, 22:09:09
Отговор #24

Неактивен dido1903

  • Глобален модератор
  • Публикации: 3497
Колеги, ако имате да кажете (напишете) нещо по тематиката на форума,моля. Не виждам какво провокира подобни реакции.
Поздрави!

Ноември 28, 2019, 22:09:58
Отговор #25

Неактивен РумбатаБс

  • Публикации: 3679
Знам,че мога да реставрирам автомобилни каросерии но не знам дали това може да стане ... всъщност знам-голям гаф (умишлен) и БАН.
retrobs.com

Ноември 28, 2019, 22:12:57
Отговор #26

Неактивен dido1903

  • Глобален модератор
  • Публикации: 3497
Румене, това,чр можеш да рестартираш коли е видно, нянаше да е лошо и дори щеше да е много полезно за всички ако и в темата за работата си, беше така словоохотлив както и тук.

Ноември 28, 2019, 22:22:01
Отговор #27

Неактивен РумбатаБс

  • Публикации: 3679
Румене, това,чр можеш да рестартираш коли е видно, нянаше да е лошо и дори щеше да е много полезно за всички ако и в темата за работата си, беше така словоохотлив както и тук.
Е,мислиш ли,че след 11 часов работен ден ми се пише много ако не съм афектиран ...?
Това,което виждате като снимков материал е нормалното ми състояние.
retrobs.com

Ноември 28, 2019, 22:25:39
Отговор #28

Неактивен dido1903

  • Глобален модератор
  • Публикации: 3497
Добре :)

Ноември 28, 2019, 22:33:39
Отговор #29

Неактивен РумбатаБс

  • Публикации: 3679
Добре :)
Ще изчакам за да разбера какво сте решили с "молбата" ми.
retrobs.com