Автор Тема: Ретро рали България - 08.06.2019г.  (Прочетена 3530 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Юни 09, 2019, 08:21:02
Прочетена 3530 пъти

Неактивен kaci

  • Публикации: 956
Снимки от старта на Ретро рали България:

Юни 10, 2019, 15:42:08
Отговор #1

Неактивен krankenstein

  • Публикации: 7182
Къци, мерси за снимките! И аз направих няколко, но от по-страничен ракурс, както и на самите бегачки отблизо... ще ги кача по-късно. И едно уточнение - това рали не е от календара на Българския ретро шампионат, надявам се модераторите да преместят темата в раздел Ретро събори и паради, за да не става объркване.
Теория - това е, когато знаеш всичко, но нищо не работи.
Практика - това е, когато всичко работи, но не знаеш защо.

Юни 10, 2019, 16:31:59
Отговор #2

Неактивен galaxie

  • Публикации: 1799
Някой колега знае ли къде могат да си видят резултатите от състезанието?

Юни 10, 2019, 17:18:00
Отговор #3

Неактивен Seaman

  • Публикации: 79
Още не са готови предполагам. Имаше голямо объркване вторият ден.

Юни 10, 2019, 17:29:46
Отговор #4

Неактивен Христо Бабачев

  • Публикации: 58
          Дайте малко подробности за полученото объркване/ кой прав кой крив/ че ми стана интересно, макар че не съм изненадан.

Юни 10, 2019, 17:45:16
Отговор #5

Неактивен Seaman

  • Публикации: 79
Времеизмерването беше изключително точно през цялото рали. Объркали са крайното пресмятане след приключване на ралито, най-вероятно поради бързане. Румънците изреваха и най-вероятно са прави. Объркано е цялото класиране май.

Юни 10, 2019, 18:14:51
Отговор #6

Неактивен kaci

  • Публикации: 956
Къци, мерси за снимките! И аз направих няколко, но от по-страничен ракурс, както и на самите бегачки отблизо... ще ги кача по-късно. И едно уточнение - това рали не е от календара на Българския ретро шампионат, надявам се модераторите да преместят темата в раздел Ретро събори и паради, за да не става объркване.
Още вчера докладвах темата до модератор (или админ) с молба да я преместят, ама явно нещо не съм направил като хората!

Юни 10, 2019, 18:21:58
Отговор #7

Неактивен krankenstein

  • Публикации: 7182
Времеизмерването беше изключително точно през цялото рали. Объркали са крайното пресмятане след приключване на ралито, най-вероятно поради бързане. Румънците изреваха и най-вероятно са прави. Объркано е цялото класиране май.

Deja vu! Подобно нещо се случи и на рали Стримон, където беше наета същата фирма за времеизмерването  - разстоянията по пътна книга бяха точни, но съдиите бяха объркали пресмятането на времената. Там 2 български екипажа също подадохме контестация, но съдиите не ни обърнаха внимание, а гръцките екипажи /от друг клуб/ явно не бяха особено в час и не предявиха претенции...
Теория - това е, когато знаеш всичко, но нищо не работи.
Практика - това е, когато всичко работи, но не знаеш защо.

Юни 10, 2019, 19:26:01
Отговор #8

Неактивен GT 51

  • Публикации: 1869
Гръцките екипажи на Стримон бяха дошли на екскурзия и да уважат Кристян. Реално пет-шест екипажа се борехме за челно класиране.
Абе вземи си нещо ретро, и не се занимавай с глупости !

Юни 11, 2019, 11:43:43
Отговор #9

Неактивен galaxie

  • Публикации: 1799
Резултати ден 1.