Автор Тема: ГО за ретро автомобили  (Прочетена 105923 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Декември 08, 2015, 20:34:08
Отговор #120

Неактивен galaxie

  • Публикации: 1799
Това е чудесна новина!

Декември 08, 2015, 20:53:51
Отговор #121

Неактивен krankenstein

  • Публикации: 7182
Абсурдистан! Все едно в примерно Германия да отнемат служебно книжката на водач, който не си е платил ГО /където тя се сключва на гражданин, а не на автомобил/. За моите коли вече съм намерил решение - нали са все шкоди, ще ги боядисам в еднакъв цвят и ще ги карам всичките само с 1 комплект номера и документи, както впрочем се практикува за ретро колите в споменатата вече Германия, при това НАПЪЛНО ЗАКОННО! O:-)
Теория - това е, когато знаеш всичко, но нищо не работи.
Практика - това е, когато всичко работи, но не знаеш защо.

Декември 08, 2015, 21:01:48
Отговор #122

Неактивен Котков

  • Публикации: 661
Интересно! Ето как половината от автомобилите в България ще станат неизползваеми...
They call me Polski Fiat 125p 1975r

Декември 08, 2015, 21:02:47
Отговор #123

Неактивен rsk

  • Публикации: 2450
Не обръщайте внимание на тия глупости. Това е поредният кьорфишек на тема застраховки. Предполагам, че някой застраховател седи зад тая "новина"...

Декември 08, 2015, 21:04:05
Отговор #124

Неактивен bshopov

  • Публикации: 184
Много интересно според мен е това служебното прекратяване на регистрация, защото на мен лично не ми е ясно. Не си си карал колата 3 месеца и не си си правил гражданска и решаваш правиш я и подкарваш колата. В един момент те спира патрул на КАТ. Добър ден, добър ден, документите моля, ето заповядайте, оп ами вашия автомобил е със прекратена служебно регистрация, ами как така прекратена имам гражданска имам малък голям талон имам регистрационни табели..............................

Декември 08, 2015, 21:04:55
Отговор #125

Неактивен Котков

  • Публикации: 661
Не обръщайте внимание на тия глупости. Това е поредният кьорфишек на тема застраховки. Предполагам, че някой застраховател седи зад тая "новина"...

Има логика в думите на колегата. Това ми напомня за кампанията от 2010г. на гаранционния фонд със заплашителните писма.
They call me Polski Fiat 125p 1975r

Декември 08, 2015, 21:06:07
Отговор #126

Неактивен krankenstein

  • Публикации: 7182
Не обръщайте внимание на тия глупости. Това е поредният кьорфишек на тема застраховки. Предполагам, че някой застраховател седи зад тая "новина"...

Не на някой застраховател, а на ЦЯЛАТА им всемогъща мафия!

Интересно! Ето как половината от автомобилите в България ще станат неизползваеми...

Ти не се притеснявай, москвичите ти не са ли и те за боя? ;)

...Добър ден, добър ден, документите моля, ето заповядайте, оп ами вашия автомобил е със прекратена служебно регистрация, ами как така прекратена имам гражданска имам малък голям талон имам регистрационни табели..............................

Ооо, и ти не се притеснявай - ще те привикат в КАТ да си предадеш талоните... пак ще се заформят големи опашки по гишетата :)
« Последна редакция: Декември 08, 2015, 21:08:39 от krankenstein »
Теория - това е, когато знаеш всичко, но нищо не работи.
Практика - това е, когато всичко работи, но не знаеш защо.

Декември 08, 2015, 21:06:50
Отговор #127

Неактивен bshopov

  • Публикации: 184
Да сещам се за тая кампания, пращаха едни глупави писма, ако не си направите гражданска ще ви бракуваме служебно автомобила е естествено нямаха права за бракуване на автомобили

Декември 08, 2015, 21:12:18
Отговор #128

Активен kaci

  • Публикации: 956
Тази глупост(доколкото чух) ще се гласува в Четвъртък.
Не ми се вярва да се одобри нещо подобно, но нека все пак не забравяме и какви капацитети ще го гласуват  :)
Залагам(надявам се), че темата няма да е актуална в Петък  O0

Декември 08, 2015, 21:15:14
Отговор #129

Неактивен krankenstein

  • Публикации: 7182
Ако се подходи сериозно - много по-разумно и ефективно ще е да се свърже системата на ГТП с тази на ГО, както направиха с данъка МПС...
Теория - това е, когато знаеш всичко, но нищо не работи.
Практика - това е, когато всичко работи, но не знаеш защо.