Автор Тема: Мoskvich pedal car  (Прочетена 7364 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Февруари 13, 2011, 11:55:19
Прочетена 7364 пъти

Неактивен Петър_Пейков

  • Публикации: 203
Става дума за това



От дълго време имам желание за истински Москвич, но но нямам средства и права и затова искам да намеря тетакова чудо да си го реставрирам и да го сложа някъде да го гледам и да му се радвам щото е доста приятно за окото. Така, че на някой ако му се намира такова нещо и му е за продан на приемлива цена, нека пише пък може да се споразумеем.
Поздрави  :)
Ретро клуб Смолян www.facebook.com/retrosmolyan

Февруари 13, 2011, 17:39:53
Отговор #1

Неактивен Speeder

  • Администратор
  • Публикации: 5104
Хехе, определено са голяма мания тези колички.
И аз бих си купил такава, но цената им май е почти колкото на истинските Москвичи.
Даже не съм виждал такъв и като малък.
Жалкото е, че дори и да си купим няма да може да ги караме така, че пак си трябва голям Москвич :)
145 Boxer, Alfetta GT, Alfasud Sprint Veloce 16v, Lada 1500 S, GT 1300 Junior

Как да качваме снимки във форума : http://www.classiccar-bg.com/index.php?topic=2631.0
"По един болт на седмица да бяхте завивали, сега щяхте да ги карате тия коли!"

Февруари 13, 2011, 19:06:33
Отговор #2

Неактивен DEYAN IYI

  • Публикации: 617
  • Polski FIAT 126p & MZ ES 150 & ВАЗ 21061
    • Форум на Малките Фиати
Найс, а!? ::)

На някого намират ли му се снимки от заводския полигон??? :)) :)) :))
« Последна редакция: Февруари 13, 2011, 19:08:20 от DEYAN IYI »
Бай Фичо - ега ти пауъра!!!
Форум на Малките FIAT 126&500

Февруари 13, 2011, 23:49:48
Отговор #3

Неактивен Consul73

  • Публикации: 772
  • Пламен Янев :)
Ехехеее големи снимки .Бях харесал такъв Московец за синът ми ,ходих питах ...Човекът вика ....Абе пазя я като спомен от детството на синът ми ,навремето ходих да работя в СССР .Тогава я купил човека и от години я държи върху асмата си на двора .Та му  взехме   кола с акумолатор ама не е същото. Тааааа....тътрсенето продължава :)))))
Ford weist den weg

Февруари 14, 2011, 02:59:58
Отговор #4

Неактивен admin

  • _sys
  • Публикации: 1013
винаги съм се чудил на тва нещо тъй като никога не съм имал.. кво ще стане ако се спуснеш по нанадолнището... няма ли в един момент риск от скоростта педалите да ти се изплъзнат и да ти заклещят крачетата :)

щото май нямаше такова нещо като празен ход при тези модели ми е като при триколките >:D

Февруари 14, 2011, 14:34:53
Отговор #5

Неактивен Mirka7a

  • Публикации: 86
    • Клуб Москвич България
Да така е няма празен ход. Отзад само едното колело е задвижващо. Другото се върти свободно(няма шпер за жалост :D ) Аз минлата година си намерих една таква в един двор. Като отидох с Москвича човека излезе разбран и ми я подари. Беше я засилил към вторичните...Нооо както и истинския ми Москвич така и малкия се нуждае от ремонт на купето. Края на седмицата като се прибера към Габрово ще видя да кача снимки  :)

Февруари 14, 2011, 20:42:13
Отговор #6

Неактивен admin

  • _sys
  • Публикации: 1013
 >:D

Февруари 18, 2011, 14:55:15
Отговор #7

Неактивен Петър_Пейков

  • Публикации: 203
Ами тези колички са били внасяни и в България , което до някъде ме успокоява.
А и аз не го искам за каране ,а за да радва окото.
Пък като се засилиш по нанадолнище с тоя малък ковчег ще е забавно , но наистина е лошо че не е с шпер , е к'во пък няма да има понички  :D
Ретро клуб Смолян www.facebook.com/retrosmolyan