Търговия > Купува

Мoskvich pedal car

(1/2) > >>

Петър_Пейков:
Става дума за това



От дълго време имам желание за истински Москвич, но но нямам средства и права и затова искам да намеря тетакова чудо да си го реставрирам и да го сложа някъде да го гледам и да му се радвам щото е доста приятно за окото. Така, че на някой ако му се намира такова нещо и му е за продан на приемлива цена, нека пише пък може да се споразумеем.
Поздрави  :)

Speeder:
Хехе, определено са голяма мания тези колички.
И аз бих си купил такава, но цената им май е почти колкото на истинските Москвичи.
Даже не съм виждал такъв и като малък.
Жалкото е, че дори и да си купим няма да може да ги караме така, че пак си трябва голям Москвич :)

DEYAN IYI:
Найс, а!? ::)

На някого намират ли му се снимки от заводския полигон??? :)) :)) :))

Consul73:
Ехехеее големи снимки .Бях харесал такъв Московец за синът ми ,ходих питах ...Човекът вика ....Абе пазя я като спомен от детството на синът ми ,навремето ходих да работя в СССР .Тогава я купил човека и от години я държи върху асмата си на двора .Та му  взехме   кола с акумолатор ама не е същото. Тааааа....тътрсенето продължава :)))))

admin:
винаги съм се чудил на тва нещо тъй като никога не съм имал.. кво ще стане ако се спуснеш по нанадолнището... няма ли в един момент риск от скоростта педалите да ти се изплъзнат и да ти заклещят крачетата :)

щото май нямаше такова нещо като празен ход при тези модели ми е като при триколките >:D

Навигация

[0] Списък на темите

[#] Следваща страница

Премини на пълна версия