Автомобили > Италиански автомобили

FIAT 500 D - 1963

<< < (2/2)

exton:
Благодаря за подкрепата! :)
Като състояние е доста по-зле от предишното 500 на което подмених ето тези панели плюс още някои други, които не са на снимката.

Предстои май пак същото упражнение с 500 D и  известна доза усложнение, в предвид  извършените некачествени ремонти през годините.
Доста газ ще има да издиша телоподаващото...

m_g:
Мите, те бяха три на този комшия, даже 4 с на един друг комшия - и 600, и 750... Тази навън, една в Булвария, една в Малашевци и една в мазето. Преди година - две подарих останалите неща от тях на един колега от Дупница, който има и кара такава.
Аз вътре се събирам - наистина ми е супер тясно, но все пак Фиат 600 и 600Д (750кубика) не случайно са толкова култови модели. Хем е дребосък, хем е с четири цилиндъра и водно охлаждане.
Единият от съседите с 600 разправяше за негов приятел с 500, който бил огромен и си карал Фиатчето. Всъщност съседа беше купил белия Ситроен ДС19 (седеше 90-те години до Заставата), от оня мъж с 500.

michev:

--- Цитат на: exton в Юли 15, 2019, 13:54:55 ---Благодаря за подкрепата! :)
Като състояние е доста по-зле от предишното 500 на което подмених ето тези панели плюс още някои други, които не са на снимката.

Предстои май пак същото упражнение с 500 D и  известна доза усложнение, в предвид  извършените некачествени ремонти през годините.
Доста газ ще има да издиша телоподаващото...

--- Край на цитат ---
Помниш ли, че се шегувахме с теб първия път като видях Фиата на живо, че дефакто от твоя оригинално е останал само тавана :D

krankenstein:

--- Цитат на: m_g в Юли 15, 2019, 17:43:52 ---Мите, те бяха три на този комшия, даже 4 с на един друг комшия - и 600, и 750... Тази навън, една в Булвария, една в Малашевци и една в мазето. Преди година - две подарих останалите неща от тях на един колега от Дупница, който има и кара такава.
Аз вътре се събирам - наистина ми е супер тясно, но все пак Фиат 600 и 600Д (750кубика) не случайно са толкова култови модели. Хем е дребосък, хем е с четири цилиндъра и водно охлаждане.
Единият от съседите с 600 разправяше за негов приятел с 500, който бил огромен и си карал Фиатчето. Всъщност съседа беше купил белия Ситроен ДС19 (седеше 90-те години до Заставата), от оня мъж с 500.

--- Край на цитат ---
Аз допреди няколко години виждах да се кара в района на Орландовци една много хубава бяла, явно гаражна, но така и не успях да се видя говоря със собственика. Относно култовия статут, мисля че 500 все пак е едно стъпало по-нагоре, въпреки 2 цилиндровия си въздухар :) Освен това и двата модела имат опция с мек покрив като за по-едрички собственици да не си удрят главата на твърдо :D

exton:

--- Цитат на: 80s dreams в Май 07, 2015, 17:53:17 ---Ето две снимки на Fiat-a, за който говореше колегата simeon40 малко по-надолу. От това което му е казал собственика разбирам, че за колата има надежда. Дано да я ремонтира скоро.


--- Край на цитат ---
Ще съм благодарен, ако някой знае  и сподели накъде хвана пътя това 500. Може и друго, ако е известно с обратно отварящите се врати.
Трябва ми да замеря няколко разстояния и детайли.

Навигация

[0] Списък на темите

[*] Предходна страница

Премини на пълна версия