Автор Тема: VI-то класик рали "Златни пясъци" - 13, 14 и 15 май 2011 г.  (Прочетена 13363 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Май 09, 2011, 15:04:19
Отговор #10

Неактивен engineer

  • Публикации: 481
  • 1974 Москвич 412, 1969 Рила 1400
    • http://www.bgclassiccars.hit.bg
Колеги, никого не посочвам с пръст за провинил се. Публикуваното е единствено с информативна насоченост.  Предполагам утре ще има леки промени по ралито, за което своевременно ще обновя информацията в темата.

Май 13, 2011, 16:40:17
Отговор #11

Неактивен enchevia

  • /!\ Млад шофьор
  • Публикации: 1
Здравейте, да попитам видео материяли има ли някаде из нета, или от тази година дали ще бъдат публикувани някаде? :))
Благодаря

Май 13, 2011, 23:43:04
Отговор #12

Неактивен Hristian

  • /!\ Млад шофьор
  • Публикации: 4
Ще се състои ли мероприятието :) и ако да, някакъв приблизителен час, когато ще сте в Шумен :)

Май 14, 2011, 15:58:50
Отговор #13

Неактивен rsk

  • Публикации: 2450
Днес стартира традиционното вече "6-то класик рали Златни пясъци", организирано от "Авто мото ретро клуб Варна".
Програмата е сериозна, голямо каране ще падне - до Сливен и обратно.
По маршрута има организирани изпитателни контроли, разбира се на специално определени за целта места.
Повече подробности за интересуващите се ще има в брой №92 на списание "Автокласика", който излиза в края на месеца.
Ето и няколко снимки от самия старт (повече ще има в "Автокласика"):




Май 14, 2011, 16:21:04
Отговор #14

Неактивен PVV

  • Публикации: 251
  • Skoda Octavia Super - 1963г. - ELIŠKA
  О-оо ! От първите снимки виждам летящ опел и хвъркато Пежо. Бат Сами и Митко в оспорвана борба , но едно бяло бургаско Жигули ми се губи. Браво момчета, аз нямах смелостта да се пусна с бабичката по толкова дълго трасе. Давайте снимки, Роска, не се стискай! :D

Май 15, 2011, 17:23:35
Отговор #15

Неактивен dyankog

  • Публикации: 81
... но едно бяло бургаско Жигули ми се губи
Много ясно, че ще ти се губи. То беше на "алтернативното" рали. С изненада научих /по-средата на ралито, като се срещнахме с колегите/, че има второ рали в същия ден и с подобно име.
Но даже и да знаех за второто, не бих се пуснал на такова голямо разстояние. Целия маршрут Бургас - Златни Пясъци - Рали - Бургас, ми излезе 395 км.
Във Варна  ми сякоха път точно три пъти. До Аладжа манастир един с една ML-ка ме погледна, направи ляв завой и почти спря /за да напусне платното по един черен път/, като по този начин препречи моето платно и застана точно пред колата ми. Ако бях с Октавия-та, просто нямаше да направи така.
Е, не съм си правил всичкия този труд да възстановявам тази кола, за да я нашия в първия простак, изпречил се пред нея.
Май ще се карат курсове за "Е" - категория и ще се купува платформа.
Прави каквото трябва, пък да става каквото си ще!

Май 15, 2011, 18:58:23
Отговор #16

Неактивен MZ ES

  • Публикации: 336
Колеги, няма ли някой от участниците да качи снимки да се порадваме и ние на събитието?  ;)

Май 16, 2011, 12:04:20
Отговор #17

Неактивен krankenstein

  • Публикации: 7182
Има страшно много снимки и видео материал, колегата engineer с Москвича щракаше здраво с професионална техника, а навигаторката на бялата пловдивска Алфа навъртя "лента" като за 2 пълнометражни филма :) Ние с жена ми също направихме доста с 2-та апарата, но като се има предвид, че снощи се прибрахме в София чак към полунощ, моля имайте малко търпение докато прехвърля, сортирам и кача материала в нета... все пак трябва и да поработвам между ралитата, да изкарам малко кеш за гориво  :))
Теория - това е, когато знаеш всичко, но нищо не работи.
Практика - това е, когато всичко работи, но не знаеш защо.

Май 16, 2011, 12:17:51
Отговор #18

Неактивен engineer

  • Публикации: 481
  • 1974 Москвич 412, 1969 Рила 1400
    • http://www.bgclassiccars.hit.bg
Предварителни снимки, количеството е огромно над 1 000 и ще се забавя с обработката и публикуването......

Май 16, 2011, 16:16:45
Отговор #19

Неактивен Speeder

  • Администратор
  • Публикации: 5105
Ехх, тези Алфи! :)

Страшен "тийзър" пусна :)

Това да не са снимки от някой "специален етап" на ралито?
145 Boxer, Alfetta GT, Alfasud Sprint Veloce 16v, Lada 1500 S, GT 1300 Junior

Как да качваме снимки във форума : http://www.classiccar-bg.com/index.php?topic=2631.0
"По един болт на седмица да бяхте завивали, сега щяхте да ги карате тия коли!"