Автомобили > Италиански автомобили

Alfa 75 3.0 V6 - 10 години по-късно

<< < (2/10) > >>

немо:
Това с фибрана/пяната,стъклопласта,килата със стъкловлакнест кит беше модерно преди 10-15 год.
В днешно време след като има готови боди-китове.....защо?

krankenstein:
Ми щото китовете са си цифра и не винаги качествени и прецизни отливките, лично съм си патил... пак да кажа, проектът ми харесва, защото е уникален за Бг, стига да не се премине в някакъв момент тънката граница с пернишкия тунинг :) Чакам продължението като свърши отпускарския сезон...

cvetelin:

--- Цитат на: немо в Август 11, 2019, 22:27:13 ---Това с фибрана/пяната,стъклопласта,килата със стъкловлакнест кит беше модерно преди 10-15 год.
В днешно време след като има готови боди-китове.....защо?

--- Край на цитат ---
Единствената фирма, която има калъп за такава кола е една в Холандия. Въпроса е, че отдавна никой не ги прави. Говорихме с тях и отговора беше: ооо не се наемаме да кажем кога можем да направим. Цената около 2500-3000 евро без доставката. От друга страна тея китове за правени за писта и със себеси носят една камара задължения. Дс оставим и какви фуги имат.
За това решихме да я правим по този начин, пък и сме старомодни :D и не държим да сме модерни ;D
Всичко се прави по снимки.


Speeder:
Добре завърнал се, Цецо! :)

Това чудовище ще пори мрака като го завършиш.
Моторът има ли някакви доработки?
Надявам се 75цата е дошла с оригиналната си скоростна кутия, с шпер!


cvetelin:

--- Цитат на: Speeder в Август 12, 2019, 09:23:41 ---Добре завърнал се, Цецо! :)

Това чудовище ще пори мрака като го завършиш.
Моторът има ли някакви доработки?
Надявам се 75цата е дошла с оригиналната си скоростна кутия, с шпер!

--- Край на цитат ---

Да, кутията си е с шпер.
Всичко е оригинално по колата. Да не казвам, че и 80% от нещата които махам също са оригиналните.
Като цяло за годините си не е лоша, ама технически е рухнала преди години още.

Навигация

[0] Списък на темите

[#] Следваща страница

[*] Предходна страница

Премини на пълна версия