Общи форуми > Български Ретро рали шампионат

13-то рали за ретро и класически автомобили "Родопи 2019" - 28 и 29 септември

(1/18) > >>

galaxie:
Уважаеми приятели, колеги и съфорумци, имам удоволствие да Ви поканя за участие в 13-то рали за ретро и класически автомобили "Родопи 2019". Може да станете част от историята, като се включите в последното му издание. Запазете си дните 28 и 29 септември. Тази година сме избрали нов интересен маршрут. В събота ще започнем с отсечка, която е била част от легендарното рали Хеброс. Ще обиколим язовирите Батак и Широка поляна и след кратък обяд, ще акостираме на брега на язовир Доспат в красивия комплекс "Романтика". В неделя по обратния път ще финишираме в Пловдив, пред Братската могила.

Може да гарантирате участието си, като се запишете в срок до 16 септември. Таксата за екипаж от двама души е 260 лева, и включва:
 - право на участие в състезанието, пътна книга, допълнителен правилник, рали плаки, състезателни номера и време измерване;
 - обяд за двама на 28.09. в ресторант "Старият часовник", Ракитово;
 - вечеря, нощувка, закуска и фитнес за двама, в комплекс "Романтика", Сърница;
 - награждаване.

Заявки се изпращат на имейл адрес [email protected], заедно с депозит в размер на 80 лева по банкова сметка: IBAN: BG34RZBB91554047940507
Банка: Райфайзен Банк България; swift: RZBBBGSF

Максимален брой екипажи 39.

Очаквайте подробна информация!

fifo:
Надявам се, че като казваш "последното му издание" нямаш предвид, че това ще бъде последното му издание...

krankenstein:
И аз се надявам да не е последно. Участвали сме още на първото издание и имам специален плакет на решетката... Божe, цели 13 години ли минаха?! :o

galaxie:

--- Цитат на: fifo в Август 19, 2019, 19:52:18 ---Надявам се, че като казваш "последното му издание" нямаш предвид, че това ще бъде последното му издание...

--- Край на цитат ---
Точно това имам предвид.

galaxie:
Заявка за участие. Изпращайте!  :)

Навигация

[0] Списък на темите

[#] Следваща страница

Премини на пълна версия